İçeriğe git

- - - - -

Sitemize Öneriler Bu Başlıktan Lütfen

ÖNERİ VE ŞİKAYET HATTI

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 memurlar

memurlar

Advanced Member

• Yönetici
  • 76 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2012 - 07:57 ÖÖ

Arkadaşlar Sitemize Getirilmesini istediğiniz yenilikleri ve sorunlarınızi görüşlerinizi bu başlıktan yöneticilere iletebilirsiniz lütfen görüşlerinizi yazmaktan çekinmeyelim...

Memurlar.biz Yönetim

#2 acard

acard

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2013 - 05:17 ÖÖ

Sitenizi bir kaç siteyle birlikte izliyorum. Açıkçası beğeniyorum sitenizi. Tebrikler...

Bu bir eğitim sitesi diyebiliriz genel olarak. Sitenizin ana sayfasından tutun da

her tıklanan haberde ''TÜY SORUNU OLANLAR, KIL SORUNU OLANLAR'' reklamlarını sitenize

uygun reklam olarak görmüyorum bir öğretmen  olarak. Takdir sizin...Bu resimler olmamalı....İyi Çalışmalar.

#3 atama09

atama09

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2013 - 09:44 ÖS

Değerli site yöneticileri kendim ve eşim eğitim bir-sen üyesi olarak sitenizi çok beğenerek takip ediyoruz. Sizden ricamız şudur: Milli Eğitim Bakanlığının 06/09/2013 tarihinde ikinci defa başvuru yapmayan ve 26.tercihi işaretlemeyenlerin atamasını kurayla kendi kendine yapması ciddi anlamda bir mağduriyet doğurmuştur. Bu konuyu ana sayfanıza taşıyarak isteyenlere mebbis üzerinden iptal şansı verilmesi hususunda konuya duyarlılığınızı belirtmeniz dileğiyle , iyi çalışmalar.

#4 atama09

atama09

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2013 - 09:44 ÖS

Değerli site yöneticileri kendim ve eşim eğitim bir-sen üyesi olarak sitenizi çok beğenerek takip ediyoruz. Sizden ricamız şudur: Milli Eğitim Bakanlığının 06/09/2013 tarihinde ikinci defa başvuru yapmayan ve 26.tercihi işaretlemeyenlerin atamasını kurayla kendi kendine yapması ciddi anlamda bir mağduriyet doğurmuştur. Bu konuyu ana sayfanıza taşıyarak isteyenlere mebbis üzerinden iptal şansı verilmesi hususunda konuya duyarlılığınızı belirtmeniz dileğiyle , iyi çalışmalar.

#5 atama09

atama09

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 0 İleti

Yazma tarihi: 07 Eylül 2013 - 09:46 ÖS

#6 ahmet42

ahmet42

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2013 - 11:43 ÖS

M.E.B Örgün ve yaygın eğitim kurumlarında  (meslek liseleri,halk eğitim merkezleri)  görev yapan  Usta Öğreticiler

Milli egitim Bakanlıgı bünyesinde saat ücreti esası istihdam edilen bu kişiler ile aynı mekanlarda aynı işi yapan kadrolu usta ögreticiler 657 sayılı devlet memurları kanununa tabi olup bu kanunun tanıdıgı tüm haklardan yararlanmaktadır.Oysa aynı işi yapan usta ögreticiler ise,kalıcı bir sosyal güvenceleri yoktur.İşyerlerinde, görev ve sorumlulukları itibariyle 657 sayılı yasaya tabii olan bu kişilerin, özlük hakları bakımından bunlardan farklı bir statüye tabi tutulmaları ve hiçbir sosyal güvenlik sistemi içinde tam ve açık olarak tarif edilmemiş olmaları magduriyetimize neden olmaktadır.Diyanet işleri Başkanlığı eğitim yönetmeliği kapsamı içerisinde,ücretli usta öğreticilere 2005 ve 2013 yılları arasında  en az 3 ay çalışmışlık ve yeterlilik belgesi şartı ile  verilen  kadro hakkının, M.E.B örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görev yapan Usta öğreticilerede verilmesini talep ediyoruz.  sayın editör bu konuyu gündeme ve bizlere yardımlarınızı bekliyoruz saygılarımla...