ABONE OL

2020 Şiddetle Tavsiye Filmler! Değişik Kategorilerde IMDB'si Yüksek En İyi Film Tavsiyeleri!


Hangi filmi izlesem diye soranlar bu günlerde oldukça çoğaldı. Evlerde vakit geçirmenin revaçta olduğu günümüzde bazı filmler varki, günlerce etkisi altında kalınır, arkadaşlara anlatılır ve hatta bir süre sonra tekrar tekrar izlenir. Gerek Amerikan sineması Hollywood, gerek Hint sineması Bolywood, gerekse Avrupa sineması ve tabi son yıllarda gittikçe gelişen Türk sineması örnekleri bizi saatlerce kendisini izlettirir. İşte bazı film önerileri.

Sizlere, evinizde izlerken keyifli vakit geçirmenizi umduğumuz değişik kategorilerde bazı filmler öneriyoruz. Sizlere iyi seyirler diliyoruz...

Şampiyonlar - Champeones (2018) ‧ Komedi / Dram / Spor - IMDB: 7.2

campeones - Film Önerileri

Bir İspanyol filmi olan Şampiyonlar izlerken zaman zaman güldüğümüz, zaman zaman gözlerimizin ıslandığı, düşündüren keyifli bir film. Film başladığında büyük bir beklenti oluşturmasa da bittiğinde 'Vay be' dedirtiyor. Marco Montes aslı umut vaad eden basketbol koçu, işlediği küçük bir suç yüzünden bir optlum hizmeti yapmakla cezalandırılır ve cezası zihinsel engelli bir basket takımını belirli bir süre çalıştırmaktır. Eşi Sonia'yla sorunlar yaşayan Marco, zihinsel engelli çocuklardan oluşan ''Los Amigos'' takımı ile ilginç anılar biriktirecektir.

Syriana (2005) - Politik/Gerilim IMDB: 6.9

Syriana - Film Önerileri

George Clooney, Matt Damon, Jeffrey Wright gibi isimlerin yer aldığı bir politik gerilim. Bu türü sevenler için harika bir film diyebiliriz. Deneyimli CIA ajanı Bob Barnes ortadoğuda çeşitli görevler yürütmektedir. Petrol zengini olan bir ortadoğu ülkesinin prensi Nasir babasını ikna ederek ülkesindeki doğalgazı çıkartmak için bir Amerikan şirketi değil de Çin şirketi ile anlaşır. Bu petrol lobisinin hoşuna gitmez.

Siyah ve Mavi - Black and Blue (2019) ‧ Aksiyon/Polisiye - IMDB: 6.3

Black and blue - Film Önerileri
Çaylak bir kadın New Orleans polis memuru devriye sırasında görmemesi gereken bir olaya şahit olur. Üniformasındaki polis kamerası da olayları kaydeder. İşin kötü yanı görmemesi gereken olay kötü işler çeviren mesai arkadaşlarının bir uyuşturucu satıcısını öldürmesidir. Bu dakikadan sonra kovalamaca başlar ve film bitene kadar sürer. Hızlı ve Öfkeli'den tanıdığımız Tyrese Gibson'ın da rol aldığı filmde aksiyon hiç düşmüyor.

Mad Max: Fury Road (2015) - Aksiyon / Macera - IMDB: 8.1

MAD MAX FURY ROAD - Film Önerileri

Yıllarca Mel Gibson'ın canlandırdığı Mad Max'i günümüzde Tom Hardy canlandırmış. Medeniyetin tamamen çöktüğü bir dünyada geçen Mad Max: Fury Road filminde Ölümsüz Joe'nin bölgesinde kan torbası olarak tutulan Max kaçmayı başarır. Furiosa (Charlize Theron) Ölümsüz Joe denilen psikopat hükümdarın eşlerini kaçırır. Yolları bir şekilde Max ile kesişen Furiosa Ölümsüz Joe ve savaş çocuklarından kaçmaya başlar. Furiosa'nın amacı kendisiyle gelen tutsak gelinleri de alarak Yeşil Diyarlara kendi memleketine gidebilmektir. Bu yolda Mad Max ile birlikte kader ortaklığı yapar.

Zincirsiz - Django Unchained - 2012 - Western / Aksiyon - IMDB: 8.4

Şiddetle tavsiye filmler - Zincirsiz Django Unchained

Başrollerinde Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington ve Samuel L. Jackson gibi isimlerin rol aldığı Zincirsiz (Django Unchained) IMDb puanı 8,4 olan oldukça başarılı bir modern western filmi. Quentin Tarantino'nun yazdığı ve yönettiği Zincirsiz'de, Köle Django ile ödül avcısı Dr. King Schultz'un yolunun kesişmesi sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor. Django, köle olarak satılan eşi Broomhilda’yı kurtarma amacındadır.

FRAGMAN: Zincirsiz - Django Unchained Trailer izlemek için tıklayınız...

Avatar (2009) Aksiyon / Bilim Kurgu - IMDB: 7.8

Film Önerileri - Avatar 2009

Ünlü yönetmen James Cameron'ın filmin senaryosunu, kurgusunu herşeyini hazırlayıp sinema teknolojisinin filmi çekebilecek yeterliliğe gelmesini beklediği ve sonunda filmi hayata geçirerek beyaz perdede devrim yaptığı Avatar filmi fantastik bir dünyada geçiyor. Avatar isimli mavi dev canlıların yaşadığı Pandora isimli gezegendeki zenginlikler insanoğlunun tabiki ilgisini çeker ve orayı işgal etmek ister. Jake Sully (Sam Worthington) isimli belden aşağısı felçli bir eski asker onların kılığına girerek bir ajan olarak Pandora'ya gönderilir. Burada gördüklerinden sonra ikileme düşen Jake savaşta Avatarların yanında yer alır.

Deha - Gifted (2017) Dram - IMDB: 7.6


GIFTED - Film Önerileri

Chris Evans ile minik oyuncu Mckenna Grace’in dayı yiğeni oynadığı bu duygu yüklü filmde, Mary küçük yaşına rağmen ailesinden de gelen genlerin sayesinde deha seviyesinde matematiğe yeteneklidir. İkisi mutlu bir yaşam sürerken olaya Frank’in annesi, Mary’nin anneannesi Evelyn girer ve ikili istemeye istemeye ayrılır, hatta zorla ayırılır. Filmde Frank ile Mary’nin tekrar buluşma mücadelesi anlatılıyor. Ailecek izlenebilecek bu filmde dram yüklü sahneler var.

Marslı - The Martian (2015) - Bilim Kurgu / Dram - IMDB: 8.0

THE MARTIAN - Film Önerileri

NASA tarafından Mars'a gönderilen Mark Watney (Matt Damon) Mars'ta birtakım talihsizlikler yaşar ve dünya ile olan irtibatı kopar. NASA'da Mark Watney'in artık öldüğü düşünülür. Mark ise Mars koşullarında yaşama tutunmaya çalışır. Bir yandan dünyaya mesaj göndermeye çalışan ve kayıt alan Mark diğer yandan Mars'ta yaşamak için bilgi birikimini ortaya döker. Mars'ta tek bir kişinin o yoksunluk ve yoklukta hayatta kalma mücadesini anlatan bu bilim kurgu filmi izleyenler tarafından oldukça beğenildi.

FRAGMAN: The Martian trailer izlemek için tıklayınız!

Hesaplaşma - The Accountant (2016) - Aksiyon / Gerilim - IMDB: 7.3

Film Önerileri - Hesaplaşma - The Accountant (2016)

Ben Affleck’in oynadığı Christian Wolff normal hayatında bir muhasebeci fakat aynı zamanda yasadışı örgütler için serbest çalışan bir tetikçidir. Kendisini kamufle etmek için giriştiği muhasebe içinde de oldukça iyidir. Bir şirket Wolff’u hesaplarda keşfedemedikleri gedikleri bulması için için işe alır. Wolff şirketin hesaplarını incelerken olayın sanıldığından daha büyük ve daha tehlikeli olduğunu fark eder.

FRAGMAN: Hesaplaşma - The Accountant trailer izlemek için tıklayınız...

Alita Savaş Meleği - Alita Battle Angel - 2019 - Bilim Kurgu / Aksiyon - IMDB: 7.3

Film Tavsiyeleri - Alita Battle Angel - 2019


Alita Savaş Meleği (Alita Battle Angel) günümüzden 500 yıl sonrasında geçiyor. Dünyada artık cyborg ile insan karışımı canlılarda yaşam sürmektedir ve hakimiyet onlardadır. Doktor Dyson Ido zarar görmüş bir cyborg bulur ve onu onarır. Alita ismini verdiği bu cyborgu geçmişi rahat bırakmaz ve amansız bir aksiyon başlar. Alita dünyanın geleceği için kritik bir role sahiptir. Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly gibi isimlerin rol aldığı Alita Savaş Meleği filmi bilim kurgu ve aksiyon türünde.

Dönüş Yolu - The Way Back - 2020 - Spor / Dram - IMDB: 6.8

The Way Back - Film Önerileri

Dönüş Yolu (The Way Back) filminde Ben Affleck eşini kaybetmiş ve alkol bağımlısı olmuş eski bir basketbol yıldızını, Jack Cunningham’ı oynuyor. Cunningham yıllar sonra okuduğu liseden koçluk teklifi alır. Mezun olduğu lisenin basketbol koçu hayatını kaybeder ve bu bitik bir hayat süren Jack Cunningham’a yaşama geri dönme şansı sağlar. Dönüş Yolu orjinal ismiyle The Way Back filminde Ben Affleck dışında Al Madrigal, Janina Gavankar gibi isimler rol alıyor.

Örümcek Adam: Evden Uzakta - Spider Man: Far from Home (2019) - Aksiyon - IMDB: 7.5

Spider Man - Film Önerileri

Örümcek Adam serisinin bu filmi Avengers: Endgame filminden hemen sonrasını anlatıyor. Peer Parker normal bir insan gibi arkadaşları ile Avrupa seyahatine gidiyor. Örümcek Adamı Tom Holland’ın canlandırdığı Spider Man: Far from Home’da kötü adam Jake Gylenhaal tarafından oynanan Mysterio olmuş. Örümcek Adam: Evden Uzakta aksiyonun yanında komediyi de izleyenlerine sunuyor.

Extraction (2020) - Aksiyon / Gerilim - IMDB: 8.1

Extraction - Film Önerileri

Yenilmez Thor Chris Hemsworth karşımıza paralı asker olarak çıkıyor. Filmdeki aksiyon sahneleriyle izleyiciyi sürekli tetikte tutan Extraction filminde Tyler Rake, Bangladeş'e giderek bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmaya çalışıyor. Yalnız bu çocuk Bangladeş'de Amir Asif adındaki psikopat suç baronunun elindedir. Amir bölgede polis, asker her türlü gücü kullanacak nüfuza sahiptir. Tyler Rake çocuğu kurtarmak için herşeyi göze almak zorundadır. Harika bir aksiyon filmi sizi bekliyor.

Coco (2017) - Animasyon / Aile - IMDB: 8.4

coco - Film Önerileri

Coco ailecek izleyebileceğiniz, müzikleriyle hikayesiyle sizi kendisine bağlayacak bir animasyon filmi. Filmde 12 yaşındaki Miguel'in idolü olan Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz ile tanışma şansı kalmamıştır. Çünkü Ernesto de la Cruz hayata gözlerini yummuştur. Miguel bir gün onun gitarını bulur ve çalmaya başlar. Gitarı çalmasıyla birlikte de kendisini ölüler diyarında bulur. Birçok ödül alan bu eğlenceli animasyonu çocuklarınızla beraber sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Snowpiercer (2013) - Bilim Kurgu / Aksiyon - IMDB: 7.1

SNOWPIERCER - Film Önerileri

Film buzul çağında geçiyor ama gelecekteki buzul çağında. İnsanlık buzul çağına hapsolmuştur ama yaşam sadece hareket halindeki bir trende sürdürülebilmektedir. Dizisi de yapılan Snowpiercer filmi adını bu trenden almaktadır. Trende ise sosyal tabakalar vardır. Trendeki insanların mücadelesini anlatan güzel bir bilim kurgu filmi. Boon Hoon Jo'nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Chris Evans, Jamie Bell, Tilda Swinton gibi isimler rol alıyor.

Akıl oyunları - A Beautiful Mind (2001) - Dram / Dönem Filmi - IMDB: 8.2

A BEATIFUL MIND - Film Önerileri

Akıl Oyunları, Russell Crowe'ın ünlü matematikçi John Nash'in hayatını oynadığı oscar ödüllü bir film. Filmde Princeton Üniversitesinde Matematik eğitimi gören John Nash, parlak zekası ile herkes arasında sivriliyor. Nash, matematik alanında çığır açan çalışmalar peşinde koşarken bir ajan ziyaretine gelir ve yardımına ihtiyaç duyduklarını söyler. Böylece Nash, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı ile işbirliğine girer. Fakat bütün bunlar gerçek midir? Yoksa Nash'in kafasında kurduğu bir dünya mıdır? Akıl Oyunları hem Altın Küre hem Oscar ödülü almış ve sinema tarihinde sayılı yapımlardan birisi olarak gösteriliyor. Sinemaseverler için önerebileceğimiz güzel bir film.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020) - Aksiyon/Macera / Bilim Kurgu - IMDB: 5.7

BLOODSHOT - - Film Önerileri

Vin Diesel'in rol aldığı yine aksiyon dolu bir macera filmi sizi bekliyor. Öldürülen asker Ray Garrison gizli bir üstün teknoloji ile tekrar hayata döndürülür ama artık insan üstü güçleri de vardır. Geçmişe dair hiçbirşey hatırlamayan Ray, gizli bir yerde kendisi gibi teknolojik olarak geliştirilmiş insanlarla birlikte bir ekibe dahil olmuştur. Ray Garrison'ın hafızası geri gelince intikam için yola düşer ama günün sonunda işler çok farklı gelişir. 

İstila - Invasion (2007) - Gerilim / Aksiyon - IMDB: 5.9

INVASION - - Film Önerileri

Uzayda patlayan Patriot dünyaya düşer. Patlayan mekik üzerindeki tuhaf maddeye temas edenler de gariplikler olmaya başlar. Önce bu fazla önemsenmez basit bir rahatsızlık olarak görülür ve hastalığa karşı aşı geliştirilir. Fakat Carol hastalığa karşı kullanılan aşıların aslında çok daha korkunç bir planın parçası olduğunu farkeder. Carol bundan sonra hastalığa karşı bağışıklığı olan ve dönüşmeyen oğlunu hem dönüşenlerden hem de sistemin adamlarından kurtarmaya çalışıyor. Ben (Daniel Craig) bu yolda Carol'ın (Nicole Kidman) en büyük yardımcısı olacaktır.

Elektrik Savaşları - The Current War (2017) Biyografi / Dram / Tarih - IMDB: 6.5

THE CURRENT WAR - Film Önerileri

Elektrik savaşları orjinal adıyla The Current War filmi, aynı dönemde yaşamış ve elektrik alanında çığır açan keşifleriyle tarihte isimlerini yazdırmış Thomas Edison ilr George Westinghouse arasındaki müthiş rekatbeti anlatıyor. 19. yüzyılın sonunda elektrik üzerine, bir savaşa giren elektrik alanındaki iki efsane isim entrikalarla dolu süreçte, en iyi olmaya çalışırlar. Alfonso Gomez-Rejon'un yönetmen koltuğunda oturduğu Elektrik Savaşları filminde başrolde Benedict Cumberbatch (Edison) ve Michael Shannon (Westinghouse) oynuyor.

Ex Machina (2014) Bilim Kurgu / Gizem - IMDB: 7.7

Netflix Film Önerileri - Ex Machina

Kült filmler arasında sayılan Ex Machina yapay zeka ütopyası üzerine kurulmuş bir bilim kurgu. Caleb önemli bir teknoloji şirketinde yazılımcıdır. Şirketin açtığı yarışmada birinci gelen Caleb'in ödülü CEO Nathan ile tanışmak ve evinde 1 hafta misafir olmaktır. Fakat bu bir hediye midir yoksa bir deneye, hediye süsü mü verilmiştir? Ex Machina'nın yönetmenliğini ve senaristliğini Alex Garland üstleniyor. FRAGMAN: Ex Machina trailer izlemek için tıklayınız...

Predestination - Kader (2014) Bilim Kurgu / Gerilim - IMDB: 7.5

PREDESTINATONN - Film Önerileri

Predestination filmi tamlamıyla beyin yakan bir film. Zaman kavramı üzerine ciddi manada kafa yoran yönetmen ve senarist ortaya başarılı bir iş çıkarmış. Ethan Hawke’ın başrolünde oynadığı filmde gerçekleştirdiği bombalı eylemlerle onbinlerce kişinin ölümüne neden olan fiyasko bombacısını yakalamaya çalışan bir ajanın hikayesi anlatılıyor. Zaman makinesiyle fiyasko bombacısını yakalamaya ve yaptığı kanlı eylemi engellemeye çalışan gizemli bir kuruluş için çalışan ajanımız bir girişimi sırasında yüzünden feci şekilde yaralanmıştır. Fiyasko Bombacısı 1975 yılında New York'ta yaptığı bir patlamada 11.000 insanın ölümünden sorumludur.

The Banker (2020) - Dram - IMDB: 7.2

The Banker - Film Önerileri

1960'larda geçen The Banker filminde, Afro-Amerikan iki girişimci Bernard Garrett ve Joe Morris'in hayatı konu alınıyor. The Banker filminde Anthony Mackie, Nicholas Hoult, Nia Long, Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor. Garrett ve Morris ABD'deki ilk Afro-Amerikalı girişimcilerdendir. Zaten ikili şöför ve hizmetçi gibi görünerek alttan alta beyaz adam Matt Steiner üzerinden başarılı ekonomik girişimleriyle dikkat çekerler. Filmde siyahi Amerikan vatandaşlarının o dönemde yaşadığı müthiş zorluklar çok iyi irdelenmiş. FRAGMAN: The Banker trailer izlemek için tıklayınız...

Gizli Sayılar - Hidden Figures (2016) Dram / Tarihi Kurgu / IMDB: 7.8

Şiddetle Tavsiye Filmler! Değişik Türlerde Keyifle Seyredeceğiniz En Güzel Film Tavsiyeleri - Hidden Figures film

3 siyahi kadın bileklerinin hakkıyla NASA'ya girer ve orada ırkçı insanların çıkardığı bütün zorluklara rağmen önemli işlere imza atarlar. Kevin Costner, Kirsten Dunst, Jim Parsons, Mahershala Ali, Aldis Hodge ve Glen Powell gibi isimlerin rol aldığı Hidden Figures (Gizli Sayılar) filmi gerçek olaylara dayanıyor.  FRAGMAN: Gizli Sayılar - Hidden Figures izlemek için tıklayınız...

Joker (2019) - Suç/Dram - IMDB: 8.5

Joker - Film Önerileri

Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir. Gündüzleri, geçimini sağlamak için palyaço maskesini yüzüne takan Arthur, geceleri ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar. Babasız büyüyen Arthur’u en yakın arkadaşı olan annesi Happy adıyla çağırır. Bu lakap, Arthur’un içindeki acıyı gizlemesine yardımcı olur. Ancak maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide toluma aykırı bir adam haline gelmesine neden olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak tekinsiz sulara yelken açılan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun içinde bulur. Arthur, zamanla kendi kimliğinden uzaklaşıp Joker karakterine bürünür.

Alfa Kurt - Alpha (2018) - Dram / Macera - IMDB: 6.7

ALPHA ALFA - Film Önerileri

Alfa Kurt filmi bundan 20 bin yıl öncesinde geçiyor. İlkel kabilenin erkekleri, kabilenin yiyecek ihtiyacı için geleneksel olarak ava giderler. Kabile reisinin oğlu da o yıl ava katılma olgunluğuna erişir. Av sırasında yaralanan genç adamı sürüsü öldü diyerek orada bırakır ve ilkel bir cenaze töreni düzenler. Ama ölmemiştir. Acımasız, ağır, yabani şartlarda üstelik kış mevsimi bastırmak üzreyken sürüsünden ayrı kalan genç hayatta kalmaya ve kabilesine dönmeye çalışır. Bu yolculukta ona en büyük yardımı ve dostluğu yine sürüsünden ayrı kalan bir kurt yapacaktır. Aile ile izlenebilecek güzel bir film.

Split - Parçalanmış (2016) Korku / Gerilim - IMDB: 7.3

Split - Film Önerileri

James McAvoy’un çok iyi bir oyunculuk yaptığı Split filmi aslında bir üçlemenin ikincisi. Bruce Willis’in başrolünde olduğu Ölümsüz serinin ilk filmi ve yakın tarihte vizyonda iyi bir gişe elde eden Glass ise serinin sonuncusu. Split yani parçalanmış filminde aynı bedende 20’nin üzerinde kişilik taşıyan Kevin’in hikayesi anlatılıyor. Kevin’in büründüğü kişiliklerden en şeytani olanı bedeni ele geçirerek 3 kızı kaçırır. Kızların kaçma çabaları ve Kevin’in kişilikten kişiliğe geçmeleri ile film sürer. M. Night Shyamalan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Split filmi izleyiciler tarafından tam not alan filmlerden.

1917 - Dram / Savaş - IMDB: 7.3

Şiddetle Tavsiye Filmler! Keyifle Film Seyretmek için Farklı Türlerde En İyi Film Tavsiyeleri!

Kuzey Fransa'da Birinci Dünya Savaşı'nın ortasında geçen filmde, iki genç İngiliz askeri, Schofield ve Blake'in hikayesi anlatılıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Sam Mendes oturuyor. Colin Firth, Daniel Mays, Dean-Charles Chapman, George MacKay gibi isimler 1917 filminde rol alıyor. 1917 fragmanı için tıklayınız...

Yuvaya Dönüş - Evge - Homeward - Dram - IMDB: 7.3

Şiddetle Tavsiye Filmler! Farklı Türlerde Keyifle Film İzlemek İsteyenler için En İyi Film Tavsiyeleri!

Yuvaya Dönüş (Evge - Homeward) filminin yönetmen koltuğunda Nariman Aliev otururken, Akhtem Seitablaev, Dariya Barihashvili, Remzi Bilyalov, Viktor Zhdanov gibi oyuncular rol alıyor. Film, Rus- Ukrayna savaşında oğlunu kaybeden bir babanın, oğlunun naaşını Kiev'den, ana vatanı olan Kırım'da gömmek için çıktığı yolculuğu konu alan Yuvaya Dönüş (Evge) bol ödüllü bir film. Fragmanı izlemek için tıklayınız...

Dark Waters - Karanlık Sular (2019) - Dram / Gerilim / Gerçek Hayattan - IMDB: 7.6

Şiddetle Tavsiye Filmler! Farklı Kategorilerde Keyifle Film İzlemek İsteyenler için En İyi Film Tavsiyeleri!

Başrollerinde Anne Hathaway, Mark Ruffalo ve Tim Robbins’in olduğu Karanlık Sular (Dark Waters) filmi gerçek bir hikayeye dayanıyor. Bir savunma avukatı, bir kimya şirketinin çevreye verdiği kirliliğe karşı bir dava başlatır ve büyük bir mücadeleye girer. Fragmanı izlemek için tıklayınız...

The Invisible Man - Görünmez Adam (2020) - Korku / Gerilim / Bilim Kurgu - IMDB: 7.1

Şiddetle Tavsiye Filmler! Farklı Kategorilerde Keyifle Film İzlemek İsteyenler için En İyi Film Önerileri!

Yönetmen koltuğunda Leigh Whannell'in oturduğu The Invisible Man, Görünmez Adam filminde Aldis Hodge, Elisabeth Moss, Harriet Dyer gibi oyuncular rol alıyor. H.G.Wells'in aynı adlı romanından uyarlanan bir bilim kurgu filmi. Görünmez Adam filmi zengin bir bilim adamıyla ilişki yürüten ve fiziksel, duygusal şiddete maruz kalan Cecilla Kass adlı bir kadının çevresinde geçiyor. Fragman için tıklayınız...

Hotel Mumbai (2018) - Dram / Tarih / Gerilim - IMDB: 7.6

Şiddetle Tavsiye Filmler! Farklı Türlerde Keyifle Seyredebileceğiniz En İyi Film Tavsiyeleri!

Hotel Mumbai gerçek bir olaya dayanan gerilim dolu bir Hint filmi. Taj Hotel'e teröristler saldırı düzenler ve Hotel çalışanlarının, kendilerini, müşterilerini ve ailelerini korumak için canlarını ortaya koyarlar. Hotel Mumbai (2018) fragmanı izlemek için tıklayınız.

Parazit - Parasite (2019) - Gerilim / Komedi / Suç - IMDB: 8.6

Şiddetle Tavsiye Filmler! Farklı Kategorilerde Keyifle Seyredebileceğiniz En İyi Film Önerileri!
Ki-Taek ailesiyle beraber mütevazi bir yaşam sürerken kazançlı bir iş teklifi alır ve sinsi bir plan hazırlar. 4 farklı dalda Oscar alan Parasite (Parazit) filmi İngilizce dışında farklı bir dilde seçilen ilk en iyi film oldu. Fragman izle.

Diriliş - The Revenant (2015) - Macera / Western - IMDB: 8.0

Revenant - Film Önerileri

Leonardo Di Caprio bu filmde Hugh Glass karakteri ile devleşiyor. Hugh, Amerika yerlisi eşinden olan oğlu ile bir grup Avrupalıya rehberlik yapmaktadır. Bu rehberlik sırasında bir ayının saldırısına uğrayan Hugh, çok ağır yaralı şekilde bulunur. Hugh Glass'ın yaşamından umudunu kesen grup oğlu ve 2 kişiye fazladan para karşılığı onu taşıma görevi verilir. İhanete uğrayan Glass'ın oğlu öldürülür. Glass ise ölüme terk edilir. İşte bu andan sonra Glass için intikam uğruna yaşama tutunma saşavı başlar. Özellikle ayı ile dövüşme sahnesi ile çok konuşulan Dİriliş, The Revenant filmi ilgiyle izlenecek bir yapıt.

Doktor Uyku - Doctor Sleep (2019) - Korku / Gerilim - IMDB: 7.4

Doctor Sleep - Film Önerileri

Kült bir film olan Shining filminde bir çocuk olan Dan Torrance artık büyümüştür. Dan Torrance, kendisiyle benzer güçleri olan bir kızı, ışıldayan çocukları bulup öldürerek onların ruhundan beslenen kötü ruhlu ölümsüzlerden korumaya çalışır.

Yıldızlararası - Interstellar (2014) - Bilim Kurgu / Gizem - IMDB: 8.6

Interstellar - Film Önerileri

İnsanların yüzbinlerce yıldır konakladığı Dünya gezegeni artık ömrünü tüketmiş ve yok olmak üzeredir. Dünya üzerinde yaşamın sonlanması için geri sayım sürerken bir grup bilim insanı, insanoğlunun geleceği için uzayda yaşama koşulları sağlayan bir gezegen bulma arayışına girmiştir. Yıldızlararası filmi gayet sürükleyici bir bilim kurgu filmi. Keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.