Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Kursu
 Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'ne bağlı özel eğitim okulları ile özel eğitim rehabilitasyon merkezlerinin öğretmen ihtiyacının karşılanması amacıyla 25 Şubat 2013- 22 Mart 2013 tarihleri arasında Aydın, İstanbul, Ankara ve Şanlıurfa İllerinde zihinsel engelliler sınıf öğretmenliği kursu düzenlenecektir.

         Şanlıurfa ve Aydın/Kuşadası'nda düzenlenecek olan zihinsel engelliler sınıf öğretmenliği kursuna katılacak adaylar ilgili kurs merkezlerinde barınma ihtiyaçlarını(masrafları kursiyerlere ait olmak üzere) karşılayabileceklerdir. Ankara ve İstanbul'daki kurs merkezlerinde ise yeterli sayıda barınma imkânı bulunmamasından dolayı, kalacakları yerleri kursiyerler kendileri bulacaklardır. Bu durumun dikkate alınarak kurslara başvuru yapılması gerekmektedir.          
      
        Ayrıca Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü'nce yukarda belirtilen kursların dışında ileri tarihlerde farklı illerde yeni kurslar açma yönündeki çalışmalar devam etmektedir. Yeni kurslar ile ilgili bilgiler Genel Müdürlüğün internet sayfasında duyurulacaktır.
 
 

Bu yazının tüm hakları KamuAjans.com'a aittir. "www.kamuajans.com" biçiminde bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek ve link vermek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden  ve link verilmeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×