693 Sayılı KHK İle Emniyet Genel Müdürlüğünden İhraç Edilenler
Kamuajans.com - 693 Sayılı KHK ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ihraç edilen 12 kişi arasında 2 komiser yardımcısı, 1 başpolis memuru, 8 polis memuru ve 1 sivil memur bulunmaktadır.

EK (1) SAYILI LİSTE

EK (2) SAYILI LİSTE

EK (3) SAYILI LİSTE

EK (4) SAYILI LİSTE

EK (5) SAYILI LİSTE

EK (6) SAYILI LİSTE


KHK/692 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Emniyet Genel Müdürlüğünden 2303 personel görevinden ihraç edildi.

692 Sayılı KHK ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ihraç edilenler arasında Komiser Yardımcısı, Sivil Memur, Polis Memuru, Başpolis Memuru, Komiser Yardımcısı, Komiser, Başkomiser, Emniyet Amiri bulunmakta. Ayrıca listede en çok Polis Memuru unvanından ihracın olması dikkat çekiyor.

1 SAYILI LİSTE
(İHRAÇ EDİLEN PERSONEL LİSTESİ)

2 SAYILI LİSTE
(GÖREVE İADE EDİLEN PERSONEL LİSTESİ)

3 SAYILI LİSTE
(RÜTBELERİ ALINAN EMEKLİ 
TSK PERSONELİ STESİ)

4 SAYILI LİSTE
(
AÇILAN DERNEK LİSTESİ)

5 SAYILI LİSTE
(ÖĞRENCİLİK İLE İLİŞKİLERİ KESİLENLER LİSTESİ)

6 SAYILI LİSTE
(ÖĞRENCİLİKLERİ İADE
 EDİLENLER LİSTESİ)

7 SAYILI LİSTE
(MADALYA VE NİŞANLARI ALINANLAR LİSTESİ)KHK/686 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname'nin 7 Şubat 2017 Tarihli ve 29972 Sayılı Resmî Gazete - Mükerrer'de yayımlanmasıyla birlikte İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünde kamu görevinden çıkarılanların listesi belli oldu.

686 Sayılı KHK ile İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünde 417 kişi ihraç edildi. İhraç edilenler arasında 2. Sınıf Emniyet Müdürü, 3. Sınıf Emniyet Müdürü, 4. Sınıf Emniyet Müdürü, Emniyet Amiri, Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı, Başpolis Memuru, Polis Memuru, Çarşı ve Mahalle Bekçisi, Sivil Personel bulunmaktaç

1 SAYILI LİSTE

(Kamu Görevinden Çıkarılanlar)


KHK/679 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname 6 Ocak 2017 Tarihli ve 29940 Sayılı Resmî Gazete - Mükerrer'de yayınlandı. Buna göre ihraç edilen kamu personeli sayısı belli oldu.

Buna göre Emniyet Genel Müdürlüğü'nde yeni ihraçlar oldu. Yayınlanan 679 Sayılı KHK ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 2687 personel ihraç edildi.

1 SAYILI LİSTE

(1. KISIM)

1 SAYILI LİSTE

(2. KISIM)

2 SAYILI LİSTE

3 SAYILI LİSTE

4 SAYILI LİSTE

5 SAYILI LİSTE

6 SAYILI LİSTE

7 SAYILI LİSTE


Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ihraç edilenler arasında 1. Sınıf Emniyet Müdürleri, 2. Sınıf Emniyet Müdürleri, 3. Sınıf Emniyet Müdürleri, 4. Sınıf Emniyet Müdürleri, Emniyet Amirleri, Başkomiserler, Komiserler, Komiser Yardımcıları, Başpolis Memurları, Polis Memurları, Çarşı ve Mahalle Bekçileri ve Sivil Personeller bulunmaktadır.

(3) SAYILI LİSTE

Emniyet Genel Müdürlüğünden ihraç edilenler

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.