MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVLENDİRME DUYURUSU YAPAN İL MEM'LER - 33 -

Ocak Ayı 15 Bin Öğretmen Atamasında Hangi Branşa Daha Fazla Kontenjan Ayrılmalıdır?

Şube Müdürlüğü Sınavı Giriş Belgesi İçin TIKLAYINIZ

Şube Müdürlüğü Sınavı Giriş Belgesi İçin TIKLAYINIZ

29 Aralık 2013 Tarihinde Yapılacak Olan Milli Eğitim Bakanlığı Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Giriş Belgesi aşağıdaki adresten TC KİMLİK NU. ve Aday şifresi girerek ulaşabilirsiniz....

29 Aralık 2013 Tarihinde Yapılacak Olan Milli Eğitim Bakanlığı Taşra Teşkilatı Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı Giriş Belgesi aşağıdaki adresten TC KİMLİK NU. ve Aday şifresi girerek ulaşabilirsiniz.

 

tttps://ais2.osym.gov.tr/TIKLAYINIZ

 

 

 

DUYURU

 

(19 Aralık 2013)

 

2013 Milli Eğitim Bakanlığı Görevde YükselmeYazılı Sınavı

 

(2013- MEB GYS): Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi

 

2013 Milli Eğitim Bakanlığı Görevde YükselmeYazılı Sınavı (2013-MEB GYS), 29 Aralık 2013tarihinde yapılacaktır. Sınava başvuran adayların,sınavlara girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır.

 

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini T.C. Kimlik Numaraları ve adayşifreleri ile 19 Aralık 2013 tarihinde saat 14.00'ten itibaren ÖSYM'nin https://ais2.osym.gov.tr internetadresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayınfotoğrafı bulunacaktır. Belge üzerinde adayın fotoğrafı bulunması zorunludur. Adaylar, bu belgelerininyazıcıdan dökümünü edinirken belge üzerinde fotoğraf olmasına özen göstermelidirler. Adaylar internettenedinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını sınav günü yanlarında bulundurmak zorundadır. Belgenin ön ve arka yüzünde ÖSYM'nin belirlediği bilgiler dışında herhangi bir yazı, resim,işaret vb. bulunmamalıdır. Sınava Giriş Belgesi'ni (fotoğraf görünür bir şekilde) yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleriyararlarına olacaktır. Adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir.

 

Adayların sınava girebilmeleri için Sınava Giriş Belgesinden başka fotoğraflı ve onaylı özel kimlikbelgelerini de yanlarında bulundurmaları zorunludur. Nüfus cüzdanı, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askeri öğrenciler için askeri kimlik belgesi (Bu özel durum, muvazzaf askerler için geçerli değildir.), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait Pembe/MaviKartlar özel kimlik belgesi olarak kabul edilir. Bunların dışındaki, sürücü belgesi, meslek kimlik kartları vb. diğer tüm belgeler sınava giriş için geçerli belgeler sayılmayacaktır. Nüfus cüzdanında soğuk damga basılı olmalı, adayın güncel bir fotoğrafı ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalı, pasaportun süresi geçerli olmalıdır. Üzerinde soğuk damga, güncel bir fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaport kabul edilmeyecektir. Bu belgelerini eksiksiz olarak yanında bulundurmayan bir aday, mazereti ne olursa olsun, sınava alınmayacaktır; sınava alınsa bile sınavıgeçersiz sayılacaktır.

 

Nüfus cüzdanı olmayan veya nüfus cüzdanında T.C. Kimlik Numarası, soğuk damga veya fotoğrafı bulunmayan adayların, kimlik belgesi nedeniyle sınavda bir hak kaybına uğramamaları, mağduriyet yaşamamaları için sınav kurallarına uygun kimlik belgelerini edinerek sınava girmeleri gerekmektedir.

 

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

 

ÖSYM BAŞKANLIĞI

 

  • Bu haber için ilk yorumu sen yap!

    YORUM YAZ
  • Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Facebook Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler TÜMÜ