MEB ÖĞRETMEN ATAMA TARİHİNİ AÇIKLADI

Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Kim Olmalı ?

Değişen İl Milli Eğitim Müdürleri TAM LİSTE

Değişen İl Milli Eğitim Müdürleri TAM LİSTE

Yeni il milli eğitim müdürleri belli oldu, işte yeni atanan milli eğitim müdürleri ve isimleri. MEB Milli Eğitim Bakanlığı 12 İl Milli Eğitim Müdürü'nün 10'unun yerine yeniden atama yaptı işte atananlar..

Yeni il milli eğitim müdürleri belli oldu, işte yeni atanan milli eğitim müdürleri ve isimleri. MEB Milli Eğitim Bakanlığı  12 İl Milli Eğitim Müdürü'nün 10'unun yerine yeniden atama yaptı işte atananlar..

İşte Yeni İl Milli Eğitim Müdürleri haberimizde! MEB Milli Eğitim Bakanlığı yeniden yapılanıyor. Dershane yasasının geçmesinden sonra  Milli Eğitim Bakanlığında  Müsteşar dışında tüm üst düzey yöneticiler ile tüm il müdürlerinin görevi sonlanmıştı. Bugün il müdürlüklerinin bazılarına yeni atamalar yapıldı.

İŞTE YENİ İL MÜDÜRLERİ:


Ankara- Erol Bozkurt
Adana- Abdulgaffar Büyükfırat
Erzurum-Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan
Ağrı- Hatem Dursun
Amasya- Yrd Doçent Hüseyin Güneş
Çankırı- Harun Fatsa
Elazığ- Ahmet Bağlıtaş
Diyarbakır- Mardin il Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu
Kastamonu- Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan
Mardin- Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın
Rize- Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül
Tunceli- Ali Eyüp Koca
Kırıkkale- Fethi Fahri Kaya
Batman- Mehmet Çelik


Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Erol Bozkurt
Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne- Abdulgaffar Büyükfırat
Erzurum  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne -Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne  - Hatem Dursun
Amasya  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne   - Yrd Doçent Hüseyin Güneş
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Harun Fatsa
Elazığ  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne -  Ahmet Bağlıtaş
Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Mardin il Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu
Kastamonu  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Atanur Çağlayan
Mardin  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne  - Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın
Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül
Tunceli  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Ali Eyüp Koca
Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğüne - Fethi Fahri Kaya
Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğüne -  Mehmet Çelik
ATAMA BEKLEYEN İL MÜDÜRLÜKLERİ
Denizli, Bitlis, Hatay, Bursa, Gümüşhane, Malatya, Siirt, Uşak, Aksaray, Yalova ve Osmaniye'ye İl Müdürü atamaları daha sonra yapılacak.
 • Bu haber için 44 yorum var

  YORUM YAZ
 • Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
 • don juan 16 Mart 2014 12:13

  edremit ilçe mili eğitim müdürü atanur çağlayan kaliteli ve ilkeli bir insan gittiği yerin rahatlarını rahatsız eder,boş durmaz süreklilik ister. serttir ama herkese değil hakkedene , onunla çalışan onu tanıyan çalışkan ve vicdanlı arkadaşların hepsi ayrılışına üzülmektedirler. ama üçkağıtçı,kaytaran,merhametsiz ve savsaklayanlar da sevinmektedirler. yolun bahtın açık olsun ışığın savaşçısı yürekli insan seni seviyoruz

  Yorumun Devamı
 • yoldaki işaretler 15 Mart 2014 16:53

  edremit mili eğitim müdür atanur çağlayan kaliteli bir insandır. keşke daha uzun süreler burda kalsaydı. zaten iyi olmasaydı 12 sene burda tutmazlardı. her yer beş altı kez değişti. çalışkan ve dürüsttür. onun gibi olmayanlar betona çarpmış gibi olurlar. Allah yolunu açık etsin. kastamonu için büyük kazanç. balıkesir ve edremit için kayıp.

  Yorumun Devamı
 • Hakkın sesi 15 Mart 2014 16:37

  edremitte bayram var diyen öğretmen rumuzlu gafil.şu an bayramı kastamonu yapıyor,haberin varmı?atanur çağlayan'ı kaptıkları için...atanur çağlayan'ın kararlılığı,kıvraklığı işbitiriciliği ve sizin gibilere eyvAllah etmeyişini beğenmediğinizden bayram var diyorsunuz değilmi.sizi gidiler...promosyon parasıyla okul yaptırdı diye beğenmiyorsunuz...10 yılda yaptığı,yaptırdığı 20 den fazla okul rahatsız ediyor seni ve senin gibileri....

  Yorumun Devamı
 • Hakan 15 Mart 2014 15:47

  yazık yüksel hoca döneminde şırnak eğitimde türkiye sonuncusuydu ve bu durum hiç umurunda değildi. şırnak böyle adamdan kurtulduğu için bayram etmeli, inşAllah gelecek adam aynı zihniyete değildir. ülkemize yazık oluyor.

  Yorumun Devamı
 • Murat 15 Mart 2014 15:39

  şırnak gizli bir parelel yapı elemanından kurtuldu, şükürler olsun

 • ışığın savaşcısı 15 Mart 2014 13:13

  edremit büyük bir değerini kaybetti,kastamonu Allahın sevdiği bir şehirmiş ki atanur çağlayan gibi bir milli eğitim müdürüne kavuştu.yolun da bahtın da açık olsun mangal yürekli adam.

  Yorumun Devamı
 • ANTEPGAZİ 15 Mart 2014 13:10

  inşAllah hayırlı olur, ama sık sık kanun değişmesi atama olması huzursuzluk yaratmaktadır. şube müd. 5. kurulda sıkıntı olduğu kesin, incelenmeye alınmalıdır.

 • Elazığ 15 Mart 2014 12:59

  yeni gelen müdürde ne zamandır elazığda olmadığı için buraları pek bilmediğini düşünüyorum ve buda diğerleri gibi 1 sene sonra gider

 • SELAMET 15 Mart 2014 12:55

  konuşacaklarımız var müdür!!! hiç aklından geçmedi mi müdür harcadığın insanların ahı bir gün tutar diye!!! hiç düşünmedin mi müdür sana referans olan abilerin bir gün seni satar diye!!! hiç mi akıl etmedin müdürrr milletin ekmeğiyle oynarsan sana birgün milletin önünde neler yaparlar diye!!! iyi ki düşünmemişsin müdür!!! iyi ki düşünmemişsin selamet.....

  Yorumun Devamı
 • komik 15 Mart 2014 12:26

  sürü gittikten sonra alaca dananın hesabı olmaz,geçmiş olsun müdür beyler,hepsi akpkkya oy vermişlerdir,herhalde,duyduğuma göre

 • ELAZIĞ 15 Mart 2014 11:47

  tebrikler

 • bknz. 15 Mart 2014 11:43

  bu ülkede bu mebi her kurumdan elemenı içinde barındıran çok hantal bir yapıya sahip.Allah için bu koltuk sevdası nedir.bu adamlar 17 milyon genç çocuk için ne yapmıştır.hepsi birbirinin ayağını kaydırıp geçici de olsa o koltuğa oturmak.ebs üyeleri okullarda kimse onlara karışamıyor.eğitimsenliler hemen bir olup tepkilerini ortaya koyup eylemdeler.kimsenin umrunda değil çoluk çocuk.beyler hepiniz küçük beyinlerinizle büyük egoları oynayıp dururken,güzel ülkemin çocukları geriye düşüyor.yeni yepyeni bir anayasa şart herşey için.

  Yorumun Devamı
 • Abc 15 Mart 2014 11:41

  yeni müdürleri yalamaya başlamış insan müsveddeleri

 • prensip OLMALI 15 Mart 2014 11:37

  prensipsiz idari kadrolaşmalar .saman alevi gibidir.bakınız burdaki tanıdığım 1-2 kişi var inanın siyisi rüzgar nereye aksa o tarafta gözüyorlar.iktidarlar bunlar gibi yalaka takımı ile ele geçiriliyor.sonrası da ahlar vahlar yok paralelciler.bugün senin seni ayakta tutmak için getirdiklerin.bilki bir sarsıntıda ilk onlar karşı tarafa geçer ve bu kör düğüm bu iğrenç kuralsızlık oldukça sürüp gider.

  Yorumun Devamı
 • 5.Kurul 15 Mart 2014 11:32

  şube müdürlüğü 5. kurulu çok farklı bir kurul.büyük ihtimalle sonuçlar karışmış.bu kurulda olanlar kazanan kazanmayan herkes itiraz etmeli.bakanlık 5. kurul komisyon üyelerini mercek altına almalıdır, bu komisyon bakanlığa ters görüşte bir komisyon.eğitim birsen 5. kurulda olup itiraz eden üyelerinin itirazlarını başka komisyona yaptırmalı.

  Yorumun Devamı
 • TÜM YORUMLARI OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN
Facebook Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler TÜMÜ