YÖNETİCİ ATAMA YÖNETMELİĞİ EK-1  FORMU
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
onuncu köyden öğretmen 2 yıl önce

parayı basan alıyor....yüksek lisans belgesini....bunun karşılığı 6 puan....ücretsiz yaptınız da biz mi almadık.....param yok kardeşim...kurucu müdürlüklerin nasıl verildiği zaten belli....10 puanda neyin nesi....bu mu adalet....adil bir yönetmelik buysa adil olmayan yönetmelik nerde?

Misafir Avatar
Hakki 2 yıl önce

arkadaşlar birlik olalım ki sesimizi duyurabilelim, 147 yi arayın, bakanlıktaki ilgili birimler mail atın. burda yazmanın yazışmanın bi anlamı yok. ben en az 10 kere 147 yi aradım. ne mi dedim:

yönetici atama yönetmeliğinde müdür yetkili öğretmenler ve yüksek lisans mezunlarının mağdur edildiğini düşünmekteyim.
çıkarılacak olan yeni yönetici atama yönetmeliğinde, isteğe bağlı yer değiştirmelerde müdür yetkili öğretmenlerin ve yüksek lisans mezunlarının haklarının verilmesi, iyileştirilmesi, müdür yetkililikte geçen sürelerin asil müdürlük puanı ile eşdeğer tutulmasını istediğimi bildirdim ve ilgili birimlere iletilmesini istedim.

1 gün sonra bana döndüler, istekleriniz dikkate alınacak diye.

haydi sen de ara sen yoksan eksik kalır bir şeyler. hakkını all.

Misafir Avatar
suna turan 2 yıl önce

olaya tarafsız bakmak lazım gerçekten öncekilerden daha adil.bizim insanımız hep kendi kriterklerine uygun bir ek bir istiyor.bence çok iyi ufak tefek rutuşlar atılabilir.örneğin idarecilikte kesinlikle 5-8 yıl gibi süreler olmalı.öğretmenliği yaşamayan meb de yöneticilik yapamaz yasadfa giden malum bzakanlar gibi sevilmez.kendi kendinin idarecisi olur.eğer halkın idarecisi olacaksanız illa adalet ve uzlaşı şart.

Misafir Avatar
duran kanmaz 2 yıl önce

ödül meselesi çok güzel çözülmüş teşekkürler.öncekilerde sadece başarı ve üstün başarı isim değişikliğine takılan meb yaptığı bu kadar atamada hata etti ve eskiden alınan takdir teşekkür ve aylık ödüllerini büyük bir cehaletle hiçe saydı.bakın ödül alınır ve ömür boyu geçerlidir.hayatın her alanında öyledir.kore gazilerinin bütün ödüllerini geçersiz sayıp,yeni savaşlara bakalım der gibi birşeydi öncekiler.şimdi daha adil olmuş teşekkürler.

Misafir Avatar
seyfi yılmaz 2 yıl önce

güzel ama uzmanlığa az puan verilmiş.

Misafir Avatar
servet kale 2 yıl önce

uzman öğretmenlik puanı fazla olomalıydı.

Misafir Avatar
teşekkürler adil değil 2 yıl önce

teşekkür-takdir madem geri gelecekti önceden niçin kaldırıldı?gerekçe şu idi: bunların kriteri yok adamını bulan torpili yapan aldığı için(istisnaları tabiki var). peki başarı yada üstün başarı belgesini niye kimse kolay kolay alamıyor?ben ilerde işime yarar diyen ebs'lilerden olamadım ama ebs'liyim ve 25yıllık öğretmen -idereciyim. benim neden böylebir belgem olmadı şimdiye kadar .derman için bile olsa...bunları adil bulmuyorum

Misafir Avatar
GÜZEL OLMUŞ? TEBRİKLER 2 yıl önce

ille de itiraz edelim mantğı yanlış. gayet güzel bir yönetmelik. bu yönetmeliğin hayata geçirilmesi daha doğru olur.