Şube Müdürlüğü Mülakatı Duyurusu

 

Şube müdürlüğü sözlü sınavı 10/02/2014 - 28/02/2014 tarihleri arasında (hafta sonu hariç) yapılacaktır.

Adaylar Sözlü Sınav Giriş Belgesine MEBBİS üzerinden 27/01/2014 tarihinde ulaşabilecektir.

Sözlü Sınav Giriş Belgesinde; adayın sözlü sınava giriş tarihi, sınav yeri ve saati ile istenilen diğer belgeler bulunacaktır.

Adaylar sözlü sınava ilişkin duyuruları, Bakanlık web sayfası üzerinden takip edebileceklerdir.

 

Kamuajans ailesi tüm adaylara başarılar diler.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
idareci 2 yıl önce

sendika kadar başınıza taş düşşün.karalama kampanyasından başka bir şey yapmıyorsunuz.sınavı geçecek puanı alma ösym ye eğitim-bir-sen e çamur at izi kalsın.

Misafir Avatar
İDARECİ 2 yıl önce

oh neala puanını söyle yaklaşık sıranı söyleyeyim

Misafir Avatar
oh neala 2 yıl önce

ne zaman yayınlanacak şu sıralama biz sıramı görmek istiyoruz. eğer bn 1700 kişin içinde değilsem sözlüye katılmayacağım.

Misafir Avatar
Vay be 2 yıl önce

daha hangi konulara çalışalım diyorlar valla sendikal paralel konulara çalışın başarırsınız.

Misafir Avatar
ogrtm47 2 yıl önce

en doğrusu kazanan 5900 kişiyle ösym nin yapacağı ikinci bir sınav ilk 1700 kişi arasına girenlerin ise atamalarının yapılması mülakattan daha adil

Misafir Avatar
zafer 2 yıl önce

şbm bilgi edinme dilekçesi
arkadaşım boşuna bilgi edinme kanunu açık bilgi yok parayı veren soruları inceletir.
2 ağustos 2013 tarihli ve 28726 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 6495 sayılı bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanunun 33 üncü maddesi* ile 53 üncü maddesi birinci fıkrası (ç) bendi gereğince ösym tarafından uygulanan sınavlara ait soru ve cevaplar 4982 sayılı bilgi edinme hakkı kanunu kapsamı dışına çıkarılmış böylece soru havuzunun oluşturulması ile soruların gizliliği ve bilimsel ölçme değerlerinin korunması adına önemli bir gelişme daha yaşanmıştır.
http://www.osym.gov.tr/belge/1-19308/yeni-yasal-duzenleme-dogrultusunda-osym-tarafindan-yapi-.html

Misafir Avatar
Caner T. 2 yıl önce

hasan özkan kaç puan aldın, barajı geçseydin sesini çıkarmazdın yeter artık sürekli itham itham arkadaşım bırakın zaman herşeyin ilacı bekleyin ve görün sıktınız artık barajı geçemeyen hemen yolsuzluk hemen torpil insan karşısında kini kendisi gibi bilirmiş eğer senin niyatin temiz değilse karşı tarafta herkesi öyle bilirsin.yeter artık biz alnımızın akıyla puanımızı aldık mülakatı bekliyoruz size de tebrik ve sebat etmek yakışır.

Misafir Avatar
ŞBM BİLGİ EDİNME DİLEKÇESİ 2 yıl önce

ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi başkanlığına
bilkent / ankara

29/12/2013 tarihinde ösym tarafından yapılan meb görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavına girdim. 03/01/2014 tarihinde sınav sonucu açıklandı. ancak sadece doğru-yanlış cevap sayısı ve alınan puan olarak bilgi verildi. benim hesapladığım puanımla açıklanan puanım arasında bariz fark vardır. buna rağmen sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanmamış olup 4982 sayılı kanundan doğan yasal haklarımız ihlal edilmiştir.
4982 sayılı bilgi edinme hakkı kanunu çerçevesinde adı geçen sınavın soru ve cevaplarının tarafıma verilmesini ve kamuoyuna açıklanmasını istiyorum.
gereğinin yapılmasını arz ederim.