Sedat Değer'den İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi'ye Övgü Dolu Sözler

Izmir il Milli Eğitim Müdürlüğü'nün özverili çalışmalarındaki hızlarına yetişemediğimizi belirterek ülkemiz için yaptıkları çalışmalardaki memnuniyetimizi de altını çizerek belirttim.Zira gerek eğitim yöneticiliği akademisi olsun gerek öğretmenlerin kişisel gelişimi adına düzenledikleri organizasyonlar ile çağırdıkları birbirinden değerli eğitimci ve konuşmacılar eşliğindeki eğitim çalışmaları takdire şayan.

Çok genç ve dinamik çalışkan bir ekip ile çok güzel bir çalışma ahengi yakalamışlar , eğitim derdini Şiyar edinen anlayışları ile İzmir'e, izmir eğitiminde ayrı bir canlılık var. Kaldı ki yakinen bildiğim çok değerli insan Il Milli Eğitim Müdür yardımcısı İlker Erarslan beyin güzel ve bir o kadarda özverili ,fedekar çalışmalarını takip ederek çok etkili ve güzel bir ortamda eğitimdeki atılımları hissediliyordu.Bu vesile ile bizzat yerinde görmüş oldum .

İzmir il Milli Eğitim Müdürü sayın Ömer Yahşi beye ve il Milli Eğitim Müdür yardımcısı sayın İlker Erarslan beye göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyor ve güzel çalışmalarında daha da başarılı günlere imza atmalarını diliyorum.

Sedat DEGER
Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Genel Başkanı