ROTASYON YÖNETMELİĞİ YAYINLANDI !

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TAŞRA TEŞKİLATI YÖNETİCİLERİ YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİNİN TASLAĞINI YAYINLADI. MEB MÜSTEŞARI YUSUF TEKİN , MEB TARİHİNDE GÖRÜLMEMİŞ BİR OLAYA İMZA ATARAK TASLAK YÖNETMELİĞİ EĞİTİMİN TÜM PAYDAŞLARININ GÖRÜŞÜNÜ ALMAKK ÜZERE MEB ANA SAYFASINA EKLEDİ. YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLER MEBBİS ŞİFRESİ İLE GİRİŞ YAPARAK YÖNETMELİKK HAKKINDA Kİ GÖRÜŞLERİNİ YAZACAKLAR... MÜSTEŞAR BEY'İ TEBRİK EDİYORUZ...

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ibrahim duran 2 yıl önce

okul yöneticileri bulundukları kurumda bir hizmet süresi kadar yani 5 yıl veya 8 yıl neden kalamadılarda yönetmelik çıkar çıkmaz uygulandı?

Misafir Avatar
AKİLLER 2 yıl önce

taşra rotasyonu için geç kalındı,derhal yapılmalıdır.

Misafir Avatar
Dursun SEZER 2 yıl önce

büyükşehir sınırları içerisinde nüfüsu 100 binden fazla olan ilçeler için il içi rotasyon hakı verilmesi . yöneticilikte 20 yilını dolduranlara rotasyon uygulamaması.

Misafir Avatar
Hayırlısı Olsun. 2 yıl önce

okul ve kurum müdürleri olarak isteğe bağlı ildışı tayin istemek için yeni yönetmeliğin acilen çıkmasını bekliyoruz.

Misafir Avatar
Yaşasın Vekalet 2 yıl önce

bizden önce kadro ile atananlar !!!!!kadrolu olanlar kahrolsun, defolsun, yaşasın vekalet ile çalışanlar. çünkü vekaletle çalışanlar bizdendir. bizden olsun çamurdan olsun...... işte siyasi türk kamu yönetiminin mantalitesi....ı yapılan düzenleme bunun için, kimsenin kara kaşı kara gözü için değil ????? hayırlı olsun !!!!!!

Misafir Avatar
iLK aTAMA 2 yıl önce

sınav+ hizmetiçi eğitim+sınav+ek2 li ilk atama şube müdürlüğü eksiği var...sınavlı ilk atama şube müdürlüğü de eklenrse bence mükemmel bir taslak..darısı yönetici atama bir an önce çıkmalı..

Misafir Avatar
okul müdürü 2 yıl önce

muhteşem olmuş. benim de düşündüğüm il ilçe yöneticilerinin kendi illerinde çalışmamasıydı. çünkü adamlar eğitim işi yapmıyor dost ahbap işi yapıyorlar. işte buu süperrr

Misafir Avatar
Ferhat TÖK 2 yıl önce

rotasyon mutlaka uygulanmalı dır.