Proje Okullarına Öğretmen Atama Yönetici Görevlendirme ve Görev Süresi Dolanlarla İlgili Yapacak İş ve İşlemler
Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı mesleki ve teknik eğitim kumrularından ilgi Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları kapsamında eğitim öğretim faaliyetlerini yürüten münhal müdür e müdür yardımcısı listeleri Ek-2 ve Ek-3'de gönderilmiştir.

Söz konusu okullara yönetici görevlendirilmesi, süresi dolan yöneticilerin görev sürelerinin uzatılması veya başka okullara nakledilmesi ile ilgili iş ve işlemler ilgi (a) Yönetmelik hükümlerine göre. il milli eğitim müdürlüğünde mesleki ve teknik eğitimden sorumlu milli eğitim müdür yardımcısı/şube müdürü koordinesinde yürütüleceği ilgi (b)yazı ile bildirilmiş olup;

Buna göre;
I. Proie okullarının yönetici görevlendirilmesine İlişkin başvurular Ek-I başvuru formu üzerinden ilgili Mesleki Teknik Anadolu Liseleri tarafından alınacaktır. Söz konusu form, bilgi başlıklarına uygun olarak başvuru sahibi tarafından bilgisayar ortamında doldurulup, çıktısı alınarak imzalandıktan sonra görev yaptığı eğitim kurumu müdürü tarafından bilgilerin doğruluğu teyit edilerek imzalanıp, mühürlenecek ve ekte gönderilen ilçemiz ilgili okullarına (Proje Meslek Liseleri) teslim edilecektir. ( Başvuru formunda (*) işareti ile belirtilen kısımlarda beyan edilen hususlara ilişkin belgeler formun ekinde gönderilecektir) Okulunuz yönetici ve öğretmenlerine gerekli duyurunun yapılması.

2. Münhal okullara yapılacak yönetici görevlendirilmesi ve süresi uzatılacak yöneticilerin Ek-I başvuru formunu doldurması, ayrıca süresi uzatılacak yöneticiler için Ek-3/A ve Ek-3/B ( ilçemiz okullarının durumuna uygun olan formu göndermesi) formlarının da doldurularak ilçemiz proje okulu kapsamında bulunan mesleki s e teknik anadolu lisesi okul müdürlükleri tarafından 19.04.2019 tarihi saat 12.00'ye kadar Müdürlüğümüz Mesleki ve Teknik Eğitim Şubesine gönderilmesi hususunda;
Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

Kamuajans.com/ÖZEL

Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
memur 12 ay önce

öğretmen başvurusu nasıl yapılacak?

Misafir Avatar
mehmet 11 ay önce @memur

9 yıldır idareciyim ve sınavla atanmış bulunmaktayım. Okulumuz geçen sene proje okulu statüsüne alındı ve bu sene görev sürem sona erdi. Yeniden atama yoluyla başvurumuzu yaptık proje okulunda çalışıyor diye yöneticilik başvurumuz reddedildi. Bu bir hak kaybı ve mağduriyet meydana getiriyor. Bu soruna bir çözüm bulunmalı.

Beğenmedim (0)