Öğretmenlere İyileştirme Umudu

Öğretmenlerle arasının nasıl olduğunun sorulması üzerine Avcı, iletişimde her zaman sorunların yaşanabileceğini ancak bunların iyi niyetle aşılabileceğini söyledi.

Öğretmenlerle iyi diyaloğunun olduğunu, bunun karşılığını da öğretmenlerden almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Avcı, ''Aramız iyidir, daha da iyi olacak inşallah. Tabii kuru kuru muhabbet de yetmez. Öğretmenlerimizin şüphesiz maddi koşullar bakımından beklentilerinin olduğunu biliyorum, bunlar haklı beklentiler. Dolayısıyla belli bir hesap kitap içinde bu beklentiler için benim elimden gelen ne varsa bunları yapmak istiyorum'' diye konuştu.

AA

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
çok güzel bir meslek ama malesef 2 yıl önce

insanların lanet ederek yaptıkları bir meslek haline getirilmesi başarıldı.iyileştime muhakkak ki olmalı ancak adalet olmadıktan sonra iyileştirme de huzur getirmez.ek ders kavgaları idarelerin bu konuda yanlı davranması dışarıdan kendi adamlarını çağırıp ücretli öğretmen olarak almaları lütfen artık öğretmen maaşları iyi bir ücrette herkese eşit olsun dersi olmayan da başka işlerde görevlendirilsin eğitimde iş mi yok şimdiki sistemde ek ders çok alan çalışıyor görünüp para alıyor diğerleri de hem okulun işlerini yapıp dersi az diye hem ücretini alamıyor hem de boşa çalışıyor ekstradan

Misafir Avatar
biz biliyoz elinizden geleni 2 yıl önce

syn bakanım bize gelince elinizden 20-30 liradan fazlasının gelmeyeceğini biz biliyoruz. bunun içinde ne siz yorulun, ne de bize müjde diye yutturmayın. müjdeninde sayenizde ne haysiyeti ne de şerefi kaldı. müjde dediğin millet vekillerine yaptığınız zamlarda verilir. ama maalesef o zamanda "milletvekiline müjde" diye haber yaptırmıyosunuz ne hikmetse....

Misafir Avatar
Adem 2 yıl önce

ben artık iyice çekinmeye başladım...bırakın zam vermeyi, elimizdekini de almasınlar.....

Misafir Avatar
adalet 2 yıl önce

sayın bakan elimizdekileri almasınlar gerisini boş ver.daha koltuğa oturmadan saçma bir yönetmelikle insanların ahını fazlasıyla alıyorsunuz.

Misafir Avatar
MURAT 2 yıl önce

yönetici atama yönetmeliği yüzünden b bakanı hiç sevmedim

Misafir Avatar
Necip 2 yıl önce

bu dönemde yapacağınızı yaptınız öğretmeni en az maaş alan memur konumuna getirdiniz.ayrıca bu dönemde öğretmenin alanı ve yaptığı işle ilgili bilen bilmeyen herkes konuştu.acaba öğretmenin itibarını iade edebilecekmisiniz. cünkü öğretmenlere haksızlık yapıldığını ben ve benim gibi bir çok öğretmen düşünmektedir.

Misafir Avatar
ALAADDİN 2 yıl önce

ev sahibi adlı yorumcu çok haklı, yetmez nasıl olsa haber peşin doğalgaza, elektriğe, akaryakıta da hemen zam gelmeli. ha bir de diğer meslek grupları bakın iyileşecekmişiz hani küfür. öğretmen ne yapıyordu yata yata para alıyordu. hadi millet koyun tepkiyi.

Misafir Avatar
ALAADDİN 2 yıl önce

tabi tabi umut fakirin ekmeğidir.iş güvencesinin kalkması gündemde bizim arkadaşlar cak cek lerle mutlu oluyor.