Nabi Avcı Gidiyor Bakın Yerine Kim Geçiyor

Sözcü gazetesinin haberine göre; AKP dö­ne­min­de en çok de­ği­şik­li­ği­n ya­şan­dı­ğı Mil­li Eği­tim Ba­kan­lı­ğı­'n­da ye­ni de­ği­şik­lik gün­dem­de…

SÖZ­CÜ­'nün MEB kay­nak­la­rın­dan edin­di­ği bil­gi­ye gö­re; Mil­li Eği­tim Ba­ka­nı Na­bi Av­cı­'nın Es­ki­şe­hi­r'­den be­le­di­ye baş­kan­lı­ğı­na aday gös­te­ril­me­si­ne ke­sin gö­züy­le ba­kı­lı­yor. Ba­kan­lık kay­nak­la­rı, Av­cı­'nın ye­ri­ne ge­le­cek is­min AKP Kah­ra­man­ma­raş Mil­let­ve­ki­li Ma­hir Ünal ol­du­ğu­nu be­lirt­ti. Ünal, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu.

 

 

Anahtar Kelimeler
Nabi Avcı Gidiyor
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
NE FARKEDECEK 2 yıl önce

ne farkedecek, şu ana kadar gelenler, eğitimi yap boz tahtasına çevirdiler.örneğin sağlıktaki başarılı reformları biraz örnek alsalar yine yeterdi. örneğin yönetici atamalar yıllardır çıkmazda ve çözülmedi.artık bu hükümetin eğitimin ciddiyetini kavraması gerek.

Misafir Avatar
aaa 2 yıl önce

çektiği fotoğrafları yeni bakana bıraksa bari(!)

Misafir Avatar
alıştık 2 yıl önce

sıradaki gelsin.öğretmenler alıştı nasıl olsa.

Misafir Avatar
h.a. 2 yıl önce

ben milli eğitimle bu kadar oynandığına şahit olmadım.bu nedir ya iki sene geçmeden bakan değişiyor.yaz boz tahtası mı bu?ehil olmayan kişilere yetki verirsen eğitim hali de yönetim de ne hale gelir?

Misafir Avatar
KARSLI 2 yıl önce

vay başımıza gelenler yahu nedir bu ilahiyatçılardan çektiğimiz bu nedir hak hukuk adalet bilmezler.

Misafir Avatar
kemal allavi 2 yıl önce

bakan papaz olsa bu kadar yorum yazmazdınız.ne kadar kuyruk acınız varmış...şu ilahiyatçılar da bir çoğunuzdan çok da iyi yapıyor.en azından insanlara güven veriyor.sizin gibi şunun bunun peşinden koşmuyor

Misafir Avatar
ELBİSTAN İĞDE 2 yıl önce

biraz milliyetçiliğe kaçacak ama; ede iyi yapar bu işi ancak seçimden sonra inşAllah.

Misafir Avatar
bak şu allahın işine!!! 2 yıl önce

şu yorumları okuyan akp hükümeti devrilmek üzere sanacak. hepiniz şikayetçiyseniz kim veriyor kardeşim oyunu. nasıl yüzde elli oy alıyor...???