MEB Yasa Tasarısı Meclise Ne Zaman Gelecek?

Milli Eğitim komisyon üyeleriyle bir görüşme gerçekleştirdik. Milli EğitimTemel Kanununda değişiklik içeren yasa tasarısının Salı günü Meclis genel kuruluna gelmesi bekleniyordu. Bakan Bey'in talimatıyla yasa tasarısının seçim sonuna kaldığı açıklandı. Meclis'im önümüzdeki haftadan itibaren seçimler dolayısıyla tatile gireceği biliniyor. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
KAFADAN BACAKLI SENSİN 1 yıl önce

akp nin bu ülkeye kattıklarını ısrarla göremeyen işine gelmediği için sürekli çamur atan ama akp nimetlerinden yararlanmakta en ön sırada koşan garip mahlukat!!!!!!!!şimdi başbakanımız tablet dağıtıyor sen sevmiyorsun ya alma o zaman o tableti!!! ya da alıyorsan doğruyu söyle esas kafadan bacaklı asalaklar sizsiniz işte!! evet size rağmen inadına akp

Misafir Avatar
006 1 yıl önce

atatürk demiş ya ben bu millete herşeyi öğrettim ama hizmetçilliği öğretemedim. ne alaka diyeceksiniz birileri hala neyin peşinde anlamadım. gerçekten bende insan beyni var diyen bir öğretmen bu yasayı nasıl destekler şaşıyorum. aykırı yorumlar yaparak camiayı kızdırmak istiyor her halde diye teselli buluyorum. siyasi iktidara şirin görünerek sınavlarla almadığınız görevleri yalakalık yaparak almaya çalışmak çok ayıp. kendize gelin lütfen.

Misafir Avatar
oylar AKP YE diyen öğretmen 1 yıl önce

öğretmenmisin ne ayaksın bilmiyorum ama senden iyi çığırtkan olur.yoksa kafadan bacaklımısın?

Misafir Avatar
hoca 1 yıl önce

noldu yaa müdürüm, yok gecelere kadar çalıştın yönetici olacam diye kitaplar aldın,yetmedi yüksek lisans için koşturdun evini çocuğunu çoluğunu bıraktık heder ettin kendini o kadar ,yazık. o bişey değilde hangi yüzle tembel öğrencine çalış; oğlum emek sarf et , bir yerlere gelirsin diyeceksin yada adaletten haktan hukuktan bahsedeceksin,sana gülmeycek mi ?içten içe, hocammm bırak bu ayakları ,içinden de hoca çalıştın da ne oldu aha sonuç ortada, yarın öbür gün çalışanda geçiyor çalışmayanda mantığı öğrenciden sonra,sende de baş gösterecek çalışmana gerek yok koçum adamın varsa müdürsün.

Misafir Avatar
adalet 1 yıl önce

kulluk yapmayan yağdan olmayan idarecileri kovun gitsin:yasaya ne gerek var.meb yasa tasarısı meclise ne zaman gelecek?hemen gelsin okullar boşalsın yönetici kalmasın.nasıl olsa polis çok okulları beklerler.bu kadar basit bu iş.yasaya gerek yok. kovun şu düzen bozan yöneticileri.

Misafir Avatar
meslekçi 1 yıl önce

meb yasa tasarısı meclise ne zaman gelecek?hemen gelsin okullar boşalsın yönetici kalmasın.nasıl olsa polis çok okulları beklerler.bu kadar basit bu iş.yasaya gerek yok. kovun şu düzen bozan yöneticileri.

Misafir Avatar
grkygt2011 1 yıl önce

milli eğitim komisyon üyeleriyle bir görüşme gerçekleştirdi.çok merak ediyorum bunlar üyeler kim.gerçekten eğitimci mi yoksa iktidar adamı mı.bu işler idealist eğitimcilerle olur.yok mu çokkkkkkkk oku oku oku ses ver tabana kara tahta başında olana.

Misafir Avatar
MESLEKÇİ 1 yıl önce

beethoven beste yapmadan önce kafasını soğuk suya sokardı
biz devamlı soğuk suda mı dursak devamlı yasa çıkarmaktayız.. bestelerimiz ninni bestesi ...... avutma yasaları gibi...