MEB Şube Müdürlüğü Mülakat Sonuçları Açıklandı

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
10.kurul 1 yıl önce

erol bozkurt Allahbelanı versin

Misafir Avatar
77.70 1 yıl önce

ist. ilçelerine yetermi sizce puanım 77,70

Misafir Avatar
bi umut 1 yıl önce

70 aldık,inşaAllah atanırız...

Misafir Avatar
sayın bakanım lütfen sesimizi duy. 1 yıl önce

arkadaşlar; sınavdan geçtik sevinmiştik, mülakat oldu şahsen ben başarısız oldum dolayısıyla tüm ailemizle birlikte çok üzüldük. yani kazandığım sınavımı mülakatla geçersiz saydılar. buna hakları olduğunu sanmıyorum, 70 den yukarıyı başarılı sayıp zamanla 3 yıl 5 yıl içinde ihtiyaca göre alacağız denilseydi sınav mutluluğumuza değecekti fakat mutluluğumuz sona erdi yani 70 den aşağı alarak sınavımız yok sayıldı. bence bu kadrolar dolmayacak mülakat iptal olup sınavdan 70 den yukarı alanlar zamanla değerlendirilmelidir, adil olan budur bence

Misafir Avatar
HİKMET HİKMETLİ 1 yıl önce

puanım 84 tü mülakatım 80 torpil mutlaka oldu düşük puanlı olup da cevresi geniş olanlar mülakatta yüksek aldılar..iptal olsa ilk 300deyim zaten, mülakat beni geriletti ..adil olunmadığını herkes biliyor özellikle bazı cevrelere düşük puan verildi üzülmedin cünkü alışmışlardı sınav hırsızlığına boğazlarında bir sürü insanın hakkı vardı.benim vicdanım rahat aldıgım puan bana yeter hayırlısı..

Misafir Avatar
hokko 1 yıl önce

yorumları okuyunca iyi ki mülakata gitmemişim diyorum kendime. yoksa bu oldu şöyle oldu diyecektim. şimdi daha rahatım. gitseydim keyfim kaçacaktı, içtiğim çayın tadını alamazdım..

Misafir Avatar
5. kurul 1 yıl önce

5. kurul vicdanınız var mı

Misafir Avatar
zavallılar 1 yıl önce

biz öğretmenler ne kadar zavallıyız.yorumlara bakınca net görünüyor.iyi puan alanlar kurulların adil;kötü puan alanlar ise kurulların hakkaniyetsiz davrandığını söylüyor.