İstanbul MEMde Yeni Atamalar

 

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Necati ÖZÇOLAK İl Milli Eğitim Müdür yardımcılığına kadrolu olarak atandı.

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Kadıköy Suadiye Hacı TARMAN Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Önder ARPACI atandı.

 

Kamuajans.com

  Bu yazı/habere ait tüm haklar Kamuajans.com'a aittir. "Kamuajans.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Yakışır 2 yıl önce

b.sehir rumuzlu kişi, şunu bil ki benim inancımda tartışmayı sürdürmek münafıklıkla eş değer görülmeseydi öyle bir cevap alırdın ki ama neyse. hem sana ne vaad edildi diye iftira at hem de edebinle otur deyince edepsiz biz olalım. biraz mantıklı düşünürsen kimin edepli kimin edepsiz olduğunu anlarsın. yine de selam üzerine olsun diye bitiriyorum bu tartışmayı.

Misafir Avatar
130 atama 2 yıl önce

bu atamaların 130 olduğu söyleniyor.bu hafta muhtemelen kararnameler illere ulaşacak.herkese hayırlı olsun.

Misafir Avatar
b.şehir 2 yıl önce

yakışır rumuzlu bu ilde çalışmayla bir yere gelinmediğini sende biliyorsun bende biliyorum,ayrıca edebi öğretecek kişinin önce edepli olması gerekiyor.

Misafir Avatar
Yakışır 2 yıl önce

b.şehir rumuzlu arkadaş, bizler geçici makamlar için eğilip bükülmeyiz. hele hele birinde olmayan sıfatları varmış gibi hiç göstermeyiz. yaptığımız hakkın teslimidir. yine de merak ettiysen söyleyeyim ben geldiğim her makama bileğimin hakkıyla ve yapılan sınavlardan derecelere girerek geldim. yaptığın yorumlara dikkat et içinde bir ukde varsa sen de çalış o makamlara gel; gelemiyorsan da edebinle otur oturduğun yerde.

Misafir Avatar
b.şehir 2 yıl önce

yakışır rumuzlu arkadaş herhalde sanada bir yerler vaad edilmişki övgünün dozunu kaçırmışsın

Misafir Avatar
Yakışır 2 yıl önce

necati özçolak müdürüme yakışır. bilgi ve feraseti nezaketle tezyin etmiş nadir müdürlerimizdendir. ayrıca makamlar kendisine köledir; kendisi makamlara değil. bugün öğretmenliğe dön desinler gözünü kırpmadan sınıfa da döner. işte böyle adam gibi adamlara bu makamlar yakışır. başarılarının devamını temenni ederim; dualarımız kendisiyle...

Misafir Avatar
mert 2 yıl önce

atamalarda erzurumlu olmak yazılı olmayan tercih nedeni.esasında anlayamadığım bir konu var.sayın muammer yıldız erzurumluları çok seviyorsan git erzurum il milli eğitim müdürü olsana.böylece bütün erzurumlular adaletinden nasiplenir!

Misafir Avatar
siyah 2 yıl önce

sadece bu kadar mı başka atamalar var mı?