İLKSAN GENEL KURULU BAŞLADI

    

     İki gün önce basına yansıyan Denetleme Kurulu Raporları ile ilgili iddiaların Genel Kurul gündemine damga vurduğu, Eğitim-Sen'li ve Eğitim-Bir-Sen'li yöneticilerin söz konusu Denetleme Kurulu Raporlarındaki şaibelerle ilgili sorular sorduğu, protesto konuşmaları yaptığı ve İLKSAN yönetimini becerisizlikle suçladığı, Türk-Eğitim-Sen'li ise yöneticilerin genel siyasi gündeme ilişkin konuşmalar yaptığı öğrenildi.

 

Öğleden önceki oturumlarda protokol konuşmalarının yapıldığı, öğleden sonraki oturumlarda da faaliyet raporu ve denetleme kurulu raporlarının ibraya sunulacağı öğrenildi.

 

Öğleden sonraki oturumda kavga çıktığı, İLKSAN delegelerinin birbirine giridiği, Türk-Eğitim-Sen'li delegelerin Eğitim-Sen'li delegenin kafasına bardak fırlattığı haberleri geliyor.

Ayrıntılar gelecek.

kamuajans.com / ÖZEL

 

Anahtar Kelimeler
Ilksan Genel Kurul
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ordu 2 yıl önce

ananas otel zaten ilksan ın

Misafir Avatar
musti 2 yıl önce

arkadaşlar ilksan kanunla kurulmuş bir kurum.ancak kanunla fes olur.ebs liler veya tes liler bunu kapatma yetkisi ve gücü yoktur.ancak ve ancak hükümet kapatır.boşuna birilerine çamur atmaya gerek yok.şunuda demeden geçmemek lazım şu zamanda ilksanda hiçbir yolsuzluğun olduğunuda sanmıyorum.çünkü arkasında çantalarında hükümetin bütün hafiyelri kol geziyor .selam ve sevgiler herkese.

Misafir Avatar
Falcony 2 yıl önce

ananas otelde ananas aldırsınlar. benim aidatlarımla neden ananas otele gidiyorlar. ilksan ın kendi otelleri yok mu? ister kapatsınlar ister kapatmasınlar ben üye olmak istemiyorum. paramı verin yete.

Misafir Avatar
sendikasızım ve akp den bir beklentim yok. 2 yıl önce

kapatılsınmış. tes yiyormuş, rus kadınlarla falanmış. yazıklar olsun böyle yorum yapanlara. şu saatten sonra kapansa ne olcak. hiç mi aklınıza gelmez oyak gibi bir yapısı olsa ve biz öğretmenler bundan emekliliğimizde faydalansak. tabi tesliler ebs lilere ebs liler teslilere laf atacak yer burası kalmıştı. yazıklar olsun mesleğimizin itibarı ve menfaatleri düüşüncesi dışında sadece karşı tarafa kin için ve sendikacılık amacı ile buraya yorum yapanlara.

Misafir Avatar
HAKYEMEZ001 2 yıl önce

bir an evvel kapatılmalı ne mal varlığı varsa üyelere bölüştürülmeli diyorum .artık düş yakamızdan ilksan..
ben aptalmıyımki sen benim adıma ve zorunlu olarak bana tasarruf yaptırıyosun .
bu yetkiyi kimden alıyosun.
bu nasıl mantıkya..
ey eğitimli cahil sen tasarruf yapamazsın dur ben senin adına yapıyorum ha.. uyanın arkadaşlar kesilen anaparayı bile zor alıyoruz ne karı...

zarar da etsem kapatılsın diyorum...

Misafir Avatar
öğretmen (Okul Müdürü( 2 yıl önce

eğitim bir sen akp iktidara geldiğinden beri ilksan'ı ele geçirmeye uğraşıyor bir türlü beceremedi ve şu anda da ulaşamadığı ciğere tuh kaka diyor.yönetimi ele geçirseler kapatılsın diyecekler mi?ama burayı ele geçiremeyecekler

Misafir Avatar
Celal 2 yıl önce

ilksan ile bireysel emeklilik sigortalarını karşılaştıran var mı??

Misafir Avatar
İLKSAN TES'E ZARAR VERİYOR 2 yıl önce

ilksan tes'e zarar veriyor. o yüzden kapatılmalıdır...