FLAŞ! Milli Eğitim Bakanı AVCI İstifa Etti Mi?

Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI bakanlıktan istifa etti mi?


Gazeteci Yazar ve 21 yy. Türkiye Enstitüsü Başkanı Prof. Ümit ÖZDAĞ, Milli Eğitim Bakanı Nabi AVCI'nın istifa ettiğini duyurdu.


ÖZDAĞ'ın sosyal paylaşım sitesindeki açıklaması:


"Milli Eğitim'in gözü aydın eğitimi gayri milli yapan Nabi Avci bakanlıktan istifa edip Eskişehir Belediye Başkan Adayı oldu. Bakalım yeni gelen Bakan öğrenciler üzerinde hangi sistemi deneyecek."

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Malatya MEM 2 yıl önce

malatyada eğitim dibe vurdu kimsenin umrunda değil malesef eğitimde diğer alanlardaki başarı yakalanmadı.

Misafir Avatar
memur 2 yıl önce

kars milli eğitim müdürü alkışta istifa etsin.karsta milli eğitim biittti

Misafir Avatar
şubat öğretmen ataması 2 yıl önce

atanamayan ve sınırda kalan öğretmenlerin şubat ataması beklentilerini, akp grup başkan vekili sayın nurettin canikli'nin; ''şubat ayında 10 bin öğretmen alınacak'' şeklindeki açıklamaları çok daha yükseltmiştir. fakat daha sonra yapılan,''şubatta atama yok'' açıklamaları öğretmenlerin umutlarıyla oynandığı izlenimini oluşturmuş ve öğretmenlerin ayrıca üzülmesine neden olmuştur.

Misafir Avatar
yeniden atama mağdurları 2 yıl önce

yeniden atamayı gaspeden bu yönetimi tüm bürokratları ile beraber bir daha görmek istemiyorum.onlarında bir daha yeniden gelmemesi lazım..

Misafir Avatar
Sınıf öğrt İdareciler Madur 2 yıl önce

4+4+4 ten dolayı okul dönüşümlerinde ortaokula ilişkilendirilip yan alanı olan sınıf öğretmeni yöneticilere kendi okullarında alan değişikliği hakkı verilmesini istiyoruz.

Misafir Avatar
alan değişikliği 2 yıl önce

sayın bakanımız lütfen alan değişikliği için enkısa süre bir çözüm yolu bulmanızı rica ediyoruz. mahkeme kararı en çok teknoloji tasarım dersine geçen öğretmenleri madur etti

Misafir Avatar
yeniden atama 2 yıl önce

yeniden atama hakkımızı elimizden alanlara hakkımı helal etmiyorum.kul hakkı nedir bilirlerse

Misafir Avatar
resımcı 2 yıl önce

beterın beterı vardır..omer dınçerden kurtulduk dıye sevınırken nabı geldı ve herkes gelen gıdenı aratır dedı..sımdıde ıddıaya gırerım oyle olur..sahsen berbat uygulamalar yaptı..onun kadar adaletsız kontenjan dagılımını kımse yapmamıstı..