Derse girme zorunluluğu tarih oluyor!

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile bir araya gelen Eğitim Bir Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, konuyu gündeme taşıdı.

SEN OTUR 45 DAKİKAYA GELİYORUM TARİHE KARIŞIYOR

Bakan Avcı, sıkıntıların farkında olduklarını kaydederek,"Talebinizi dikkate alarak Kamu Personeli Danışma Kurulu'na (KPDK) yazıyı hemen yazacağız" cevabını verdi. Yapılacak çalışmayla, okula idarecilerle görüşmek üzere gelen velilerin dersin bitmesini beklemesi sıkıntısı da son bulacak. Böylece veliye"Sen otur, ben 45 dakikaya geliyorum" sözü tarihe karışacak. Ayrıca idarecilerin derse girmemesi sebebiyle ortaya çıkacak olan öğretmen açığı da ağustos ayında yapılacak olan öğretmen atamasıyla kapatılacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
zeki1923 2 yıl önce

yine ortada somut birşey yok. yine kandırıldık. iki sene oldu. hani görüşmelerde alınan kararların kaç tanesi uygulandı? palavra hepsi bunların.

Misafir Avatar
Ucube geri çekilecek mi? 2 yıl önce

yeni yönetmelik çalışmasından haberi olan var mı?

Misafir Avatar
etrak 2 yıl önce

yaa arkadaşlar yapmayın Allah aşkına biz birbirimize değer vermezsek, kimse bizi adam yerine koymaz.yıllardır birbirimizi suçluyoruz....bırakın bunları gözünüzü seveyim.

Misafir Avatar
polemik 2 yıl önce

insanlar birbirini çekemez olmuş.ben de bir idareciyim. benim felsefem şu: polemiğe girmem işimi yaparım. herkes kendi işine kendi aşına baksın. onlar yatarmış bunlar kalkarmış, hepsi boş laf.selamlar

Misafir Avatar
öğretmen 2 yıl önce

fuat başer'i yanlış anlayıp kınayan ve sınav kazanarak idareci olanları ben kınıyorum. bende çocuğumun dersine idareci girsin istemem. inekleyip ders çalışarak idareci olanlar çok mu bilgili. hayır değil, onların idarecilik yaptıkları okullarda durumu hepimiz biliyor ve duyuyoruz. idarecilik nerde siz nerdesiniz.

Misafir Avatar
Coğrafyacı 2 yıl önce

"ebruzen" adlı kullanıcı! bütün idarecileri aynı kefeye koymamalısın. tanımadığımız insanlar hakkında yorum yaparken insafsızlık yapmamalıyız. bir adareci olarak bu gibi yorum sahiplerine hakkımı helal etmiyorum...

Misafir Avatar
ebruzen 2 yıl önce

zaten bi yaptıkları iş oydu. daha çok yatacaklar

Misafir Avatar
Abdurrahim SILGAN 2 yıl önce

fuat beşeri esefle kınıyorum söyledikleri kendisini bağlar