Aksaray MEMde yönetici atamaları durduruldu

İlimiz okul ve kurumlarda bulunan norm kadro fazlası yöneticilerin atamalarının 02 Aralık 2013 tarihinden itibaren yapılacağı duyurulmuştur.

 

Ancak; Aksaray İdare Mahkemesinin 06/11/2013 tarih ve 2013/926 Esas Nolu Kararı ile yürütmenin durdurulmasına karar verdiğinden, yöneticilerin ataması ikinci bir emre kadar durdurulmuştur.

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
aksaray 68 2 yıl önce

bu usulsüz atama sırf kendi yandaşlarını merkeze yerleştirmek için yapılmış bir atamaydı,yargı cevaplarını verdi,teşekkürler bağımsız mahkemeler...

Misafir Avatar
idareci 2 yıl önce

istege bağlı atamalarda yeniden atama müracatı yapmış bunlan arkadaşların müraacatları kabul edilmeyenler dava açmışalar haberi olan var mı

Misafir Avatar
4 ekim 2 yıl önce

yönetmeliğe göre 4 ekim den sonra atama olmaz.

Misafir Avatar
eğitimbirsen olarak destekliyoruz 2 yıl önce

bizler eğitimbirsen ailesi olarak dersanelerin kapatılmasını destekliyoruz.

Misafir Avatar
müdür 2 yıl önce

arkadaşlar davayı açan arkadaş niğde ilinde.norm fazlalarının önce atanması konusunda davayı kazandı.yürütmeyi durdurdu. idarenin danıştaya gitme ihtimali kuvvetli. davayı açan arkadaşımız olur. danıştaya giderse 3-5 ay daha sürer. norm fazlalarını önce atamadıkları için böyle oldu. aksaray da bu davayı emsal kabul etti. danıştay evet derse tüm türkiye sil baştan. böyle olacağı belliydi.