Sen Anlat Karadeniz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayati tehlikeyi atlatan, kendine gelen Nefes; Oğlu Yiğit'in ortadan kaybolduğunu, bulunamadığını öğrenince çılgına döner. Hastaneden kaçmaya çalışan Nefes'i Tahir zor durdurur. Peki herkesin bulmak için için seferber olduğu Yiğit nerede? İşte merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 27. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz'in 26. Bölümde neler yaşandı?

Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dün akşam 26. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Son bölümde Nefes'in hayat mücadelesi, kalbinin durduğu anlar izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Tahir'in umut dolu bekleyişi sürerken, abisi Mustafa'nın kardeşine desteği gecikmedi.

Nefes'i vuran Vedat bu işten de sıyrılmayı başarıyor. Gözaltına alınan Vedat, elini kolunu sallayarak dışarı çıkıyor.

Bugüne kadar bir çok işkenceye, sıkıntıya gögüs geren Nefes, bu durumdandan da kurtulmayı başardı. Nefes'in gözlerini açması, sağlık durumunun iyiye gitmesi herkesi mutlu ederken, Yiğit'in ortadan kaybolması ev ahalisini ayağa kaldırdı. Peki Yiğit bulunabilecek mi? Yiğit'i görmek isteyen Nefes ne yapacak?

Sen Anlat Karadeniz'in 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz Nefes kesen 26. Bölüm 2. Fragmanı ile ekranlara geldi. Vedat'ın vurduğu Nefes yaşam savaşı verirken, anne oğul arasındaki kuvvetli bağ, annesinin zor durumda olduğunu hissettirdi. Nefes uyanabilecek mi? Nefes'in  gördüğü güzel rüya gerçekleşecek mi? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz'in 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! 25. Bölümün sonunda Vedat'ın kurşununa hedef olan Nefres ölüm döşeğinde... Tahir, Nefes'in yaşaması için dua ediyor. Tahir'in büyük aşkı Nefes ölecek mi? Sen Anlat Karadeniz 26. yeni bölümünde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü 17 Ekim Çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak. Hayranları merakla yeni bölümü bekliyor...

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm fragmanı yayınlandı!

Heyecanın eksik olmadığı  Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Peki yeni bölümde neler olacak? İzleyenlerin merakla beklediği bölümde Nefes kurtulacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

​​​​​​​


Çarşamba akşamlarına damga vuran, Reyting rekortmeni Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni yayınlanan fragmanda Vedat Nefes'i vuruyor. ''Benim için dayan, Yiğit için dayan, bizim için dayan'' diye haykıran Tahir Nefes'i hastaneye yetiştiriyor. Peki Nefes kurtulacak mı? İşte merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı...ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 26.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Tahir nefesi ölmeden hastaneye yetiştirebilecek mi? Nefes'i vuran Vedat feryat figan...Sen Anlat Karadeniz 26. bölümde neler olacak? Nefes ölecek mi? Vedat'ın yaşadığını öğrenen Tahir ne yapacak? Bütün bu soruların cevabı 17 ekim çarşamba akşamı yayınlanacak Sen Anlat Karadeniz 26. bölümde...

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölümde neler oldu?

Sen anlat Karadeniz 25. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Sürprizlerle dolu yeni bölümde Tahir Vedat'ı öldürür ve kendi elleriyle toprağa gömer. Bu arada Fikret Mustafa ile iş ortaklığı yapıyor. Teslim olmaya karar veren Tahir, son gününü ailesiyle beraber mutlu bir şekilde geçirmek için herkesi toplayıp pikniğe gider. Piknik dönüşünde Tahir'in devrem diye hitap ettiği Ali, Esma'yı Osman hoca'dan ister. 

Murat Nazar'la yüzleşiyor

Nazar'ın kendisini sevdiğine inanan ve bunu Nazar'ın ağzından duymak isteyen Murat, Vedat'ın evine gider. Kimseye yakalanmadan Murat'ı evden çıkaran Nazar'a, Murat'ın hediyesi umut olur. 

Her katil cinayet mahaline geri döner

Gece uykuları kaçan Tahir, Vedat'ı öldürdüğünü ve teslim olacağını Nefes'e söyler. Bütün yaşananların kendi suçu olduğunu söyleyerek ağlayan ve Tahir'e teslim olmaması için yalvaran Nefes'in hayakırışları sonuçsuz kalır. Tahir, teslim olmaya kararlıdır. Nefes'i de alıp Vedat'ı gömdüğü yere giden Tahir'i, kötü bir sürpriz beklemektedir. Mezar kazılmış ve boştur. 

Vedat hayatta, elinde uzun namlulu silahla Tahir'in gelmesini beklemektedir. Tahir'i öldürmek için ateş eden Vedat, Nefesi vurur. İki sevgili boş mezarın içine düşer. Nefes ölecek mi? Nefes'i hastaneye yetiştiren Tahir ne yapacak?

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölümde neler yaşanacak?

Sen Anlat Karadeniz  25.Bölüm 2.Fragmanı izleyicilerle buluştu. Yeni fragmanda Tahir'in Vedat'ı öldürmesi, Nefes'in Tahir sana yalvarıyorum, teslim olma diye yalvarması ve Tahir’in istememesine rağmen  teslim olmak zorunda olması fragmana damga vurdu. Yeni bölüm de neler olacak merak konusu... 

Atv' nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 25. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen fragmanda Tahir Vedat'ı öldürüyor. Sana bela getirdim diyerek ağlayan Nefes Tahir'in teslim olmasını istemiyor. Heyecanla beklenen Sen Anlat Karadeniz 25.Bölüm 10 Ekim Çarşamba akşamı Atv'de ...

Sena anlat karadeniz 25. Bölüm merakla beklenirken yayınlanan fragmanda Nefes Saniye Hanım tarafından evden kovuluyor. Vedat'tan bir türlü kurtulamayan Nefes ne yapacak?

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Anlat Karadeniz'de bu hafta yer yerinden oynayacak gibi. Sen Anlat Karadeniz'in yayınlanan 25. fragmanında yaşananlar dizi hayranlarının merakını tavana çıkardı. Vedat bu sefer gerçekten ölüyor mu? Tahir tutuklanıyor mu? Nefes'in durumu ne olacak? Gözler 10 Ekim Çarşamba akşamı Atv'de olacak...

Sen Anlat Karadeniz dizisi 25.bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni fragman nefes kesti. Yeni bölümde Tahir Vedat'ı öldürüyor mu? Evden kovulan Nefes ne yapacak? Elleri kelepçelenen kim?  Bütün bu sorular 25.bölümde cevap bulacak. İzleyiciler büyük bir sabırsızlıkla Sen Anlat Karadeniz'in 25. yeni bölümünü izlemek için 10 Ekim çarşamba gününü bekliyor.

Sen Anlat Karadeniz 24. Bölüm

Kardeşi kardeşe vurduran Vedat hiçbir şey olmamış gibi ellerinde çiçeklerle Asiye'yi ziyarete Kaleliler'in evine geldi. İntikam almak için vakit kollayan Mustafa eceline gelen Vedat'a silah çekerek öldürmek istedi. Saniye Hanım'ın dilinden kurtulamayan Tahir Nefes'i ve çocukları alıp yayla evine çıktılar. Gece gözüne uyku girmeyen Mustafa 2.defa Vedat'ı öldürmeye niyetlensede Mithat Komiserin araya girmesiyle başarılı olamadı. Sabah tüm aileyi toplayıp onlara kahvaltı hazırlayan mutlu görünmeye çalışan Mustafa'nın aklında farklı düşünceler vardı. Vedat'ı arayıp buluşma ayarlayan Mustafa Vedat'ı silah zoruyla bayıltıp bagaja koydu. 25.bölüm merakla bekleniyor.

Tahir ve Nefes'in engel tanımaz aşkı

Muhteşem doğanın, yöreselliğin içerisinde yaşanan ve yaşanmaya çalışılan bir aşk hikayesinin etrafında dönen olayları konu alan Sen Anlat Karadeniz Dizisinin her haftası bir önceki haftasından daha heyecanlı geçiyor. Vedat'ın vazgeçmediği inadı, Tahir'in buna karşı mücadelesi, Nefes'in çocuğuyla birlikte çaresizlik ve aşk arasına sıkışmış yaşantısı, Mustafa'nın ailenin büyüğü rolündeki sorumluluğu çerçevesinde dizi yeni sezonda da soluksuz devam ediyor.

Yönetmenliğini Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav'ın yaptığı dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir'in imkansız aşkı anlatılıyor. İlk bölümden itibaren reyting rekorları kıran dizi 2. sezonu ile ekrana gelmeye devam ediyor. 

Karadeniz gibi hırçın ve hareketli bir dizi olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde olaylar her hafta ayrı heyecan yaşatmaya devam ediyor. Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı derken kavuşması çok zor iki aşık daha literatürümüze girdi. Tahir ile Nefesin aşkı imkansız bir aşk gibi gözükse de izleyiciler bu ikilinin kavuşması için hem dua ediyor hem de senaristi bu yönde zorluyorlar. İlk bölümünden itibaren eğlenceyi aksiyonu hüznü aynı anda izleyicisine yaşatan Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz yeni sezona 22. bölüm ile merhaba dedi.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman oyunculuklarıyla dikkat çekerken dizinin 2. sezon 24. bölümünde neler olacağı merak konusu.

Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm fragmanında, Nefes ile Tahir karşı karşıya gelecek; Tahir neden Vedat’ın yanına gittin diye sorarcak, Nefes ise Vedat’a nefes olamaya değil ecel olmaya gittim’ diyecek. Ayrıca bu bölümde Nefes ile Tahir'in aşk dolu atışmalar yapacak.

KamuAjans.com - Özel Haber

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Gul 7 gün önce

Sak cok seviyorum

Misafir Avatar
Tawus 1 hafta önce

Sen anlat karadeniz seni çooooooooooooooooook seviýoruuuuuuum her bölüm bitiginde satleri saýyýorum 187 sat 40 dskika çabujak geçsin diýe her ýeni bölüm bitiginde içim sykylyýor şu an 16
ýaşymdaýym ama büýüdimde en büýik haýalim TÜRKIÝEÝE gelip ULAŞ TUNA ASTEPEÝI görmek onugörmek için herşeýimi verirdim.
En sevdigim renk mavi en sevdigim isim TAHIR.InşAllah hep mutlu olursun Ulaş Tuna Astepe❤❤❤❤❤❤❤

Misafir Avatar
Tawus 1 hafta önce

Seni çok seviýorum Tahir

Misafir Avatar
fatima 1 ay önce

Artyk bir sonuja varyn ya....

Misafir Avatar
Kardelen 7 ay önce

Ayn katılıyorum inşAllah final olmaz

Misafir Avatar
Acayip 7 ay önce

Coktandir boyle dizi izlemedim. Yapimcilara cok teşşekür ederim. Turcenin baska bir şivesinin cok guzel oldugunu anladim.

Misafir Avatar
Marcan 7 ay önce

Tahir nefes sizi cok sevyorum

Misafir Avatar
Fatma 7 ay önce

Final olmasın nolur