Sabırsızlıkla beklenen ATV'nin yeni dizi Şahin Tepesi 23 Kasım Cuma akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Ay Yapım imzalı yeni dizi Şahin Tepesi'nin  başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat gibi usta oyuncular yer alıyor. Usta oyuncuların yanı sıra genç kuşağın yıldız isimleride Şahin Tepesinde. İşte, Şahin Tepesi dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve yeni fragmanı...

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi yayın tarihi belli oldu. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla çok beğenilen Şahin Tepesi, heyecanla bekleniyor. Büyük bir merakla beklenen Şahin Tepesi ilk bölümü 23 Kasım Cuma akşamı saat 20:00'da ATV' de ekranlara geliyor. İşte, Şahin Tepesi 1. bölüm yeni fragmanı...

Şahin Tepesi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı dizi severler tarafından sorgulanmaya devam ediyor.  Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi yeni fragmanı yayınlandı. ATV'nin büyük bir merakla beklenen yeni dizisi Şahin Tepesi, ilk bölümü ile çok yakında başlıyor. 

 Şahin Tepesi dizisinin fragmanları izleyicileri bir hayli meraklandırdı. İki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkını anlatan Şahin Tepesi, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici konusuyla ATV'nin sevilen dizileri arasında yer almaya aday görünüyor. 

Büyük bir savaşın ortasında kalan iki aşığın hikayesini konu alan iddialı dizi Şahin Tepesi, 80'li yılların dünyaca ünlü dizisi Şahin Tepesi'den uyarlanmıştır. ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi çok yakında izleyicisi ile buluşuyor.

ATV'nin yeni dizisi Şahin Tepesi yakın bir zamanda ekranlara merhaba diyecek. Ay Yapım imzalı yeni dizi Şahin Tepesi, ''ne zaman başlayacak?'' sorusu diziyi merak edenler tarafından sıkça sorulur oldu. Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda herhangi bir tarih belirtilmesede, yakın zamanda seyircisi ile buluşacağı düşünülüyor.

Merakla beklenen Şahin tepesi, ilk fragmanı yayınlandı. İlk fragmanda izleyenlerin beğenisini kazanan dizi, yayınlandığı ilk günden rakiplerini zorlacak gibi. İddialı bir hikaye, iyi bir yönetim, sürükleyici bir senaryo ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizi, sabırsızlıkla bekleniyor.

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Şahin Tepesi dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı dizi ilk bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Çekimlerine hız kesmeden devam eden dizi çok yakında seyircisiyle buluşuyor.

Şahin Tepesi yayınlanan afiş ve ilk bölüm fragmanı ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Güçlü kadrosu ve ilgi çeken konusu ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizi, merakla takip edilen diziler arasına katılacağa benziyor. Şahin Tepesi oyuncu kadrosunda son zamanların popüler isimleri yer alıyor. 

Yayınlanan fragman ile izleyicide büyük merak uyandırmayı başaran Şahin Tepesi, ne zaman başlayacak sabırsızlıkla bekleniyor. ATV'de ekranlara gelecek dizi iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkını anlatıyor. Yapımcılığını AY Yapımın yönetmenliğini de Hilal Saral'ın üstlendiği Şahin tepesi çok yakında ilk bölümü ile sizlerle...


Şahin Tepesi Dizisi Konusu

Şahin Tepesi dizisinde aralarında husumet olan iki ailenin çocuklarının imkansız aşkı ve birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

Şahin Tepesi Oyuncuları

Aybüke Pusat (Şahin Tepesi Verda)

Aybüke Pusat son olarak Söz dizisinde Bahar karakterine hayat vermiş ve dünyada tanınan bir isim haline gelmiştir. Aybüke Pusat 1995 yılında Ankara’da doğmuştur ve 23 yaşındadır. Aybüke Pusat Hacettepe Üniversitesinde bale eğitimi almıştır. Daha sonra Anadolu Üniversitesinde İşletme eğitimi almıştır. Aybüke Pusat Elidor Miss Turkey yarışmasında 3. olarak güzelliği ile dikkat çekmiştir. Aybüke Pusat Medcezir dizisi ile oyunculuğa sağlam bir başlangıç yapmıştır. Aybüke Pusat’ın asıl yükselişi ise 2015 de O Hayat Benim dizisinde rol alması ile olmuştur.

Verda Melek’in biricik kızıdır. Güzelliği ile görkemli bir kızdır. Şuanda Kimya mühendisliği son sınıf öğrencisidir. 23 yaşında olan Verda’nın sürekli aksilikler gelmektedir başına. Verda babasını kaybettikten sonra annesine destek olmuştur. Efe’ye duyduğu aşkla, kadınlığını ve aşkı için neleri göze alabileceğin fark edecek.

Boran Kuzum (Şahin Tepesi Efe)

Boran Kuzum denince akıllara Vatanım Sensin’in dizisinin yıldızı Leon karakterini var eden adam gelmektedir. 1 Ekim 1992 de Ankara’da dünyaya gelen Boran Kuzum 26 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Boran Kuzum ilk olarak 2015 de Analar ve Anneler dizisinde yer almıştır. 2016’da Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde yer almıştır. Son olarak ise Cingöz Recai filminde ve Vatanım Sensin dizisinde yer almıştır.

Efe küstah bir gençtir. Efe Tuna ve Demir’in oğulları ve büyük parfüm şirketinin tek varisidir. 24 yaşında olan Efe ailesinden gelen gücü çok iyi kullanırken ne kadar Kibirli göründüğünü fark etmez. Efe kimseye aşık olmama derken Verda onun aklını başından alacak. Peki Efe bu kadar güçlü görünürken aşkına kadınına sahip çıkabilecek mi?

Esra Dermancıoğlu (Şahin Tepesi Ceylan Topçu)

1968 de İstanbul’da doğan Esra Dermancıoğlu Pierre Loti lisesi mezunudur. İsviçre’de oyunculuk eğitimlerini tamamlayan Esra Dermancıoğlu Türkiye’ye döndüğünde Gülse Birsel’in oyunculuk teklifi ile ilk olarak Avrupa Yakası dizisinde rol almıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde hayat verdiği mukaddes karkateri ile çok açılmış ve dünyada ismini duyurmuştur.  Son olarak Kırgın Çiçekler de bir sezon Zehra karakterine hayat vermiştir. 90’lar dizisinde Şükran annesidir. Eşinden ayrılmasının tek nedeni ise einin oyuncu olmasını istememesidir.

Ceylan Tuna’nın kız kardeşidir. zengin bir ailede şımarık şekilde yetişmiştir. Ceylan ablasının hakimiyetinde yaşamıştır hep Tuna onu iş hayatına bile girdirmemiştir çok istemesine rağmen. Ceylan’da kendini eğlenceye, dalgaya vurmuştur. Çok şen şakrak biri iken aşık olduğu adam yüzünden kötü bir kadına dönüşecektir. Ceylan’ı yıllar önce sevdiği adamdan ablası Tuna uygun görmediği için ayrılmak zorunda kalmıştır  ve bir daha aradığı aşkı bulamamış.

Ceylan şimdi avukat Erkan’a aşık olduğunu düşünüyor ama Tuna’nun kalbi çok şıpsevdi. Ceylan Erkan’ın Melek’e aşık olduğunu öğrenince Erkan’ı bir tutku haline geçiştirmiştir. Ceylan başta desteklediği Melek’e cephe alacak ve Erkan’a sahip olmaya çalışacak.

Zerrin Tekindor (Şahin Tepesi Tuna)

1964 de Balıkesir’de doğan Zerrin Tekindor 54 yaşındadır. Ressam ve dizi ve tiyatro oyuncusudur. Çetin Tekindor ile evlidir ve Hira isminde bir kızı vardır. Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrosu oyunculuğu ile mesleğe başlamıştır. Aşk-ı Memnu dizisinde Deniz de Courton olarak karşımıza çıkmış ve çok sevilerek tiyatrodan dizi oyunculuğuna kaymıştır. Yılların deneyimli tiyatro oyuncusudur. Daha sonra ki yıllarda Kara Sevda dizisinde Leyla karakterine hayat vermiş ve Kuzey Güney dizisinde anne olarak karşımıza çıkmıştır.

Tuna anne ve babasını kaybettikten kardeşi sonra babasının aile dostu Mithat tarafından büyütülmüştür. Mithat’ın öz kızı Melek ile Tuna arasında içten içe büyük bir çekişme vardır. Tuna küçük bir parfüm şirketini alıp büyük bir deve dönüştürebilmiş başarılı bir iş kadını ve çalışkan bir annedir. 

Ebru Özkan (Şahin Tepesi Melek)

1978 Ankara doğumlu olan güze oyuncu 40 yaşındadır. Oyuncu Ertan Saban ile evlidir. Biricik adında bir kızı vardır. İzleyici onu Paramparça dizisinde hayat verdiği Dilara karkateri ile tanımıştır. Not Defteri dizisinde de Suna olarka karşımıza çıkmış ve çok sevilmiştir.

Melek Müthat’ın öz kızıdır. Tuna yüzünden babası tarafından evlatlık reddedildiğini düşünmekte ve Tuna’ya karşı büyük bir intikam beslemektedir. Melek evlatlıktan atıldıktan sonra zor bir hayat geçirmiş hatta eşini bile kaybetmiştir. Şimdi Melek Tuna’dan intikamını alabilmek için yeniden dönmüştür. 

Kaan Taşaner (Şahin Tepesi Erkan Sarpkaya)

Kaan Taşaner son olarak Mehmetçik: Kut’ül Amare dizisinde yer almış dizi devam etmesine rağmen Kaan Taşaner diziden çıkarılmıştı. Kaan Taşaner’i en çok Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Gündoğdu karakteri ile tanınmıştır. Kaan Taşaner 1979 Antalya doğumludur ve 39 yaşındadır. Oyuncu Sacide Taşaner’in oğludur. Konya, Selçuk Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur.

Erkan ünlü bir avukat. Büyük bir hukuk firması var ve uzun süreli bir evlilikten sonra ın 40 yaşında karısından ayrılmış. Çok yakışıklı ve zengin olduğu için çok gözde. Şahin Holding’in hukuki işlemleri de onun şirketinin sorumluluğunda. Tuna ve Demir’in de yakın arkadaşı. Erkan zeki bir adam Ceylan’ın onunla ilgilendiğinin farkında ama o Melek’ten hoşlanıyor ve evliliğini de Melek için bitirmiş

Mustafa Mert Koç (Şahin Tepesi Cem)

Mustafa Mert Koç 1994 yılında dünyanın en güzel şehirlerinden İstanbul’da doğmuştur ve 24 yaşındadır. Mustafa Mert Koç Siyasal Bilgiler mezunudur. Mustafa Mert Koç şuanda genç kızların sevgilisidir tam bir sosyal medya fenomenidir. Atv’nin Yeter dizisinde asistan Mert olarak karşımıza çıkmış ve çok beğenilmiştir. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Onur karakterine hayat vererek başarısını ispat etmiş ilk kez başrol deneyimi yaşamıştır. Leyla Tanlar 1.73 cm boyunda ve 47 kg’dır.

Cem Melek’in oğlu Verda’nın kardeşidir. Cem babası öldükten sonra çok değişmiş ve hayatı dalgaya almıştır. Bu nedenle de üniversiteden atılmıştır ama bunu daha annesine söyleyememiştir. Cem 21 yaşında zeki bir gençtir ama safa yatmaktadır. Cem kendini kanıtlamak istese de bu kolay olmayacak zira işler iyi gitmediği zaman kendini çok ezik biri gibi görüyor.

Leyla Tanlar (Şahin Tepesi Deniz)

Leyla Tanlar Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde hayat verdiği Esleme karakateri ile tanınmıştır. Leyla Tanlar 1998 yılında doğmuştur . Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde eğitim almaktadır. Akademi 35,5 Sanatevi’nde oyunculuk dersleri almıştır. Paramparça dizisinde Cansu karakterine hayat vererek kendini ispat etmiştir. Leyla Tanlar’ın son olarak Kuyu dizisi ile ismi geçiyordu ancak o dizi ile anlaşamadı.

Deniz; Tuna ve Demir’in kızlarıdır. Efe’nin de kız kardeşidir. Deniz ailesinden sevgi görmediği içim köşkün kahyasının oğlu Mete’ye aşık olmuştur ama seviye farkı ona ağır gelmiş ve psikolojisi bozularak Mete’den uzaklaşmıştır. Deniz içine kapanmış ve çok kırılgan  olan ama dünyalar güzel bir kızdır. Güzelliği annesinden gelse de karakterleri hiç benzemez. Cem’e aşık olacak ve gerçek sevgiyi onda bulacaktır. 

Murat Aygen (Şahin Tepesi Demir)

Murat Aygen’i biz Medcezir dizisi ile tanıdık. Murat Aygen 1971 Diyarbakır doğumludur. İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümü mezunudur. Gerçek adı Murat Ağlatçı’dır. Daha spnra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimi almıştır. Bodrum Masalı dizisinde Evren karakterine hayat vererek çok ünlü bir oyuncu haline gelmiştir.

Demir Melek’e deliler gibi aşıkken ani bir karar ile ayrılmışlardır. Demir Melek’ten ayrıldıktan sonra Tuna ile evlenmiştir. Melek’in geri dönmesi ile işler çok karışacaktır. Demir zeki bir iş adamıdır. 

Bülent ARIN

1951 yılında doğan Bülent Arın 67 yaşındadır. Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. son olarak 2017 yılında Fi dizisinde yer almıştır. Kırlangıç Yuvası filmi ile tanınmış başarılı bir tiyatrocudur.

KamuAjans.com - özel haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.