Öykü'nün çok pahalı olan ilaçları bittikten sonra yeni ilaçları almak için para arayışına giren Uğur ve Demir çok tehlikeli bir işin altına girmişlerdi. Bu işin altından başarıyla çıkmalarına rağmen payını alamayan Uğur, dövülerek ormanda kaderine terkedilmişti. Demir, Uğur'u haldır haldır ararken ormanda kendisine gelen Uğur'un imdadına oranın yerlilerinden genç bir kadn yetişir ve onu traktörüyle evine götürür. Uğur'a yardım edeceğini söyler fakat işler öyle gitmezç Yarım akıllı kadın, Uğur'u tutsak eder ve komik olaylar yaşanmaya başlar. Uğur oradan nasıl kurtulacak? Bir yandan Uğur'u arayan Demir diğer taraftan para arayışındadır ama Öykü'ye de söz vermiştir, kötü bir işe bulaşmayacaktır. Uğur'un kayıp olduğunu Sevgi'ye söyleyince Sevgi polis olan babasından yardım ister.

Kızım Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar 

Tv8'in izleyicilerde bağımlılık yapan dizisi Kızım'da minik Öykü yine izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Hafızası geri gelmeye başlayan Öykü'ye sınıfta Mertcan liderliğinde büyük destek var. Sınıfın bu çabası öğretmenleri Sevgi'yi duygulandırıyor. Candan'ın verdiği sırrı taşıyamayan Sevgi, Cemal'in babalık testini Uğur'a anlatıyor. Uğur, Cemal'le yüzleşiyor ve bu duruma inanmıyor.

Kızım yayınlanan son bölümünde; babalık testinin sahte olduğunu iddia eden Uğur'un söyledikleri doğru çıkıyor. Cemal'in Öykü'nün gerçek babası çıkmaması izleyenleri sevindirirken, bu durumu ortaya çıkarmaya kararlı olan Uğur'un tehlikeli planları var. Rüyasında babası Demir ile ilgili şeyler gören Öykü hatırlamaya başlıyor. Demir'e karşı ağzından çıkan 'Baba' nidası izleyenlerin gözlerini buğulandırırken, minicik omuzlarında kocaman dünyanın yükünü taşıyan Öykü'nün babasını hatırladığı Kızım yeni fragman ekranlarda...

Son bölümde; Amansız bir hastalığa tutulan Öykü'nün ilk başlarda sinsi sinsi ilerleyen hastalığı, bir çok kişiyi ve olayı hatırlayamayacak kadar ilerler. Öykü babası Demir'i de tanımamakta ve bu olay Demir'i derinden sarsmaktadır. Büyük bir çöküntü içinde olan Demir, aynı zamanda kızı için sağlam durmak zorundadır. Demir'in sınavı bunlarla sınırlı değildir, ayrıca maddi sıkıntılar ve Cemal'in Öykü'nün babası olarak ortaya çıkması daha büyük sıkıntıların habercisi olur.

Öykü'nün Demir'e baba değil de, amca dediği, yani hafızasının hala geri gelmediği son bölümde, Demir ve Candan'ın evcilik oyunu devam ediyor. Candan, Öykü'nün gerçek babasının Cemal olduğunu öğreniyor. Gerçekler karşısında yıkılan, Öykü için endişelenen Candan bu gerçeği Demir'den saklamaya karar veriyor. Fakat sırrı saklamak çok uzun sürmüyor.Cemal'in zorlamalarıyla, mecbur kalan teyzesi Öykü için geri dönüyor. Teyzesi Öykü'yü götürecek mi? 

Med Yapımın TV8'de ekranlara gelen dizisi Kızım, son bölümü ile seyircisiyle buluştu. Minik Öykü'nün hastalığı nedeniyle yaşadığı hafıza kaybı ve Demir'i tanımaması son bölüme damga vurdu. 

Kızım dizisinde bu hafta Öykü'nün hafızasını kaybetmesi ve eskiye dair hiçbir şey hatırlamaması Demir'i deliye döndürür. Eve getirmeye zor ikna ettikleri Öykü, Demir ve Candan'ın tüm çabalarına rağmen geçmişe dair hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Candan'dan intikam almak isteyen Murat, hastanede yaşanan süreci yokuşa sürmeye devam eder. Demir ve Uğur, Öykü'ye eski mutlu günlerini yaşatmak için elinden gelen her şeyi yapar. Başarılı olamayan Demir deliye döner. Cemal, Asu'nun bıraktığı notlardaki gerçeği sorgulamaya devam eder. Öykü'nün kendi kızı olup olmadığının tek yolu babaslık testi yaptırmaktır. Cemal her ne pahasına olursa olsun bu kararı alır. Öykü'nün karşısına çıkan Cemal kendisine babası olduğunu söyler. Öykü orada bayılır!

Kızım Dizisi Konusu

Kızım dizisi bir baba ve kız hikayesidir. Bir babanın kızı için neler yapabileceği nelerden vazgeçebileceğinin hikayesidir. Kızım dizisinde sevgilisinden ayrılan bir dolandırıcı baba olan Demir Göktürk sevgilisinden ayrılırken onun hamile olduğunun farkında olmaz. Öykü doğar ve annesi onu teyzesine emanet ederek çekip gider. Öykü unutkanlık hastalığına yakalanmıştır ve günden günde her şeyi unutmaya başlamıştır. Teyzesi ise bir gün Öykü’ye babasının adresini verir ve ona artık bakamayacağını yazan bir mektup bırakır. Öykü bakım yurduna gitmek yerine babasını aramaya başlar.

Babası bir hırsız olan bu sevimli kızın dramı babasının hapse girmesi ile daha da dramatik bir hal alır. Hapisten çıkan adam kızı ile ilgilenmeye ve kendine çeki düzen vermeye karar verir; bu arada da bir kadına aşık olur ve üçlünün hem dram hemde komedi ile dolu hikayesi başlar. Demir kızını biraz daha yaşatabilmek için olağan üstü bir mücadele verecektir.


Kızım Dizisi Oyuncuları

Buğra Gülsoy (Kızım Dizisi Demir Göktürk)

Asıl adı Behiç Buğra olan oyuncu 22 Şubat 1982 yılında dünyaya gelen Buğra Gülsoy 36 yaşındadır. Ankara da doğan yakışıklı oyuncu İlköğretim ve lise hayatını Ankara da tamamlamıştır.  Küçük yaşlarda sahne hayatına başlayan Buğra Gülsoy  2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Kıbrıs’a gittiği yıllarda Kıbrıs Devlet Tiyatrosunda çeşitli rollerde görev almıştır. Ayrıca Kıbrıs Film Derneği kurucularındandır. Fatma Gülün Suçu Ne? adlı dizide oynadığı Vural karakteri ile tanınmıştır. Fatma Gülün Suçu Ne? adlı dizi ile ünlenen Buğra Gülsoy Kuzey Güney adlı dizide de Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmıştır.

Buğra Gülsoy Kızım dizisinde Öykü’nün hırsız ve vurdumduymaz babası olarak karşımıza çıkacak. Demir Göktürk hapisten çıkmak için önce Öykü’yü kullanacak; ancak sonradan Öykü’nün içinde bulunduğu durum nedeniyle onu bırakamayacak. 

Leyla Lydia Tuğutlu (Kızım Dizisi Candan Hoşgör)

29 Ekim 1989 yılında doğan Leyla Lydia Tuğutlu Almanya Berlin de meydana gelmiştir. Leyla Lydia Tuğutlu  Alman bir anne ve Türk bir babanın biricik kızıdır. İlkokul öğretimine Türkiye de başlayan Leyla Lydia Tuğutlu  bir zaman sonra piyano eğitimi almaya başlamıştır. 5 yıl müzik aletlerinin çalınması  hakkında ders aldı. Bu zaman zarfında bir ajansta modellik yaptı. Anadolu lisesi mezunu olan Leyla Lydia Tuğutlu üniversiteye başladığında konservatuvarı bir kenara atıp modellik ve fotomodellik mesleğine yöneldi,ilgi gösterdi.Halen İstanbul üniversitesinde Alman dili ve Edebiyat öğrencisidir. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlunun kardeşi Songül karakteri ile ün kazandı daha sonrasında Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Sonrasında Dilibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrol almıştır.

Candan çok başarılı ve bilgili bir veterinerdir. İnsanların zamanında kendine yaşattığı acılardan sonra kendisini insanlardan soyutlamıştır. Candan masum ve zararsız hayvanlara yardım etmeye kendini adamış bir doktordu. Candan Öykü ilr ilk karşılaştığında onun masum ve yardım bekleyen bakışlarından çok etkilenecektir. Sonradan Candan Öykü’nün hastalığı öğrenir ve bu durum onu çok etkiler ve Öykü’ye yardımcı olmak isterken Öykü’nün babasına aşık olur. Yalnız ve soğuk olan Candan  hayatına Öykü’yü aldıkta sonra çok şey değişecektir. 

Beren Gökyıldız (Kızım Dizisi Öykü)

2009 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İlköğretim düzeyinde öğrenim hayatında devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan  Kocamın ailesi adlı dizide rol almıştır. Daha sonra oyunculuğu beğenilen küçük oyuncu Güldüy Güldüy Show ekranlarında izleyici karşısına gelmiştir. Sonrasında ise Anne dizisinde Melek karakteri ile karşımıza gelmektedir.

Öykü babası ile yaşayan çok tatlı bir kızdır. Dobra bir kız olan Öykü yaşının üstünde ki her konuda bilgi sahibidir ve bu çok bilmiş tavırları onu çok sevimli yapar. Babasının yaşadığı bunalımdan çıkması içinde elinden geleni yapan Öykü sonradan çocuk yaşta Alzheimer hastalığına yakalanır ve her şeyi yavaş yavaş unutmaya başlar.

Tugay Mercan(Kızım Dizisi Uğur)

01 Ocak 1982 yılında İstanbul da doğan oyuncu Lise eğitimini İstanbul Bhaçelievler Ticaret Meslek lisesinde tamamladı. Ardından Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü okudu. Konservatuvarda öğrencilik yaptığı zamanlarda Bakırköy Tiyatrosunda rol aldı.Mezun olduktan sonra da bu tiyatrolarda çalışmaya devam etti. Tugay Mercan Suskunlar dizisinde oynadığı Zeki karakteri ile tanındı. Daha önce ise Muhteşem Yüzyıl Kösem, Asla Vazgeçmem adlı dizilerde de oynadı.

Uğur Demir’in ortağı aynı zamanda da en yakın arkadaşıdır. İkisi de kalifiye birer dolandırıcıdır. Uğur çok beceriksiz olsa da Hacı anasının duası ile pis işlerden kolayca sıyrılır. Küçükken babası öldüğü için hep Hacı anasının yanında kalmıştır; 40 yaşındadır ama hala ondan harçlık alır. Sevimli bir adamdır. Pis işlerin bağlantılarını hep o kurar. 

Serhat Teoman (Kızım Dizisi Cemal)

1983 yılında İzmir’de doğan Serhat Teoman 35 yaşındadır. 1.82 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Serhat Teoman uzun süre tiyatro oyuncusu olduktan sonra Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak Çatalcalı karakteri ile ünlenmiştir. Türkiye yakışıklı oyuncu Serhat TEoman’ıın oyunculuğunu çok beğenmiş ve ona destek olmuştur.  Daha sonra Acil Aşk Aranıyor dizisinde Dr.Sinan karakteri ile ününe ün katan Serhat Teoman son olarak Bugünün Saraylısı’, Kaçın Kurası ve Anne ve  dizilerinde başroller de yer almıştır. 


KamuAjans.com

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
elif 2 hafta önce

çok güzeldi iyi

Misafir Avatar
necati 2 hafta önce

çok kötü

Misafir Avatar
Yasemin 3 hafta önce

Babası kim şimdi?

Misafir Avatar
gyfu 3 hafta önce

u7tyg87
ölkop

Misafir Avatar
Nejla 3 ay önce

Bence fil çok güzel oyuncularına teşekkür ederim Harika