Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Kızım yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Sorumsuz bir baba ile, annesini hiç görmemiş teyzesi tarafından terkedilmiş bir kızın, kavuşma hikayesinin anlatıldığı dizi izleyenlerden yoğun ilgi görüyor. Beren Gökyıldız'ın canlandırdığı Öykü karakterinin çaresiz ve bir o kadar sevimli halleri küçük büyük herkesi cuma akşamları ekrana bağlıyor.

TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızım dizisi cuma yayınlanacak 9. yeni bölüm öncesi son fragmanı ile ekranlara geldi. Kızım 9. yeni bölüm 2. fragmanında Demir, Öykü'nün günlüğünü okuyor. Öykü'nün hastalığı ve günlüğünde yazanlar Demir'i gözyaşlarına boğarken, çaresiz kalan Demir yanlış yollara başvurur. İşte merakla beklenen 9. bölüm 2. fragmanı...

 Öykü'nün hasta olduğunu öğrenen ve bu durum karşısında kahrolan Demir, kızı Öykü için güçlü olmaya çalışır. Tabi, bu Demir için o kadar da kolay değildir. İşte, hem gülümseten hem gözyaşlarına boğan dizi Kızım 9. bölüm fragmanı yukarıdaki videomuzda.

Her bölümü büyük bir beğeniyle takip edilen dizi Kızım 8. son bölümü ile ekranlara geldi. Kızım son bölüme Öykü’nün hastalığını öğrenen Demir’in, büyük şaşkınlığı ve derin üzüntüsü damga vurdu. Son bölüm final sahnesinde baba kızın kucaklaşması izleyenleri gözyaşlarına boğarken, yeni bölümde neler olacak? merak konusu oldu. Öykü’nün Hastalığını öğrenen Demir, kızı için neler yapacak? 

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicinin dikkatini çekmeyi başaran Kızım yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Sorumsuz bir baba ile, annesini hiç görmemiş teyzesi tarafından terkedilmiş bir kızın, kavuşma hikayesinin anlatıldığı dizi izleyenlerden yoğun ilgi görüyor. Beren Gökyıldız'ın canlandırdığı Öykü karakterinin çaresiz ve bir o kadar sevimli halleri küçük büyük herkesi cuma akşamları ekrana bağlıyor.


Kızım Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Demir'in Öykü'nün hastalığını öğrendikten sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olurken, yetimhaneye giden Öykü tekrar babasıyla yaşamaya başlayacak mı? Yeni yayınlanan fragmanda hastalığı her geçen gün daha da ilerleyen Öykü, tedavi sürecindeki masrafların Demir'e ağır geleceğini düşünerek yuvada kalmak ister. Öykü'nün bu isteği Demir'i sinirlendirirken, Öykü'nün çok hasta olduğunu öğrenen Demir, beklemediği bu durum karşısında şok olur. 

Hastalığını ortaya çıkınca tek sığınağı olan babasının kendisini terkedeceğini düşünen Öykü, evden kaçar. Demir deliler gibi her yerde Öykü'yü aramaktadır. Son bölüme; Demir ile Asu'nun karşılaşması, bütün parasını dolandırıcılara kaptıran Uğur'un zor anları, Cemal'in korkunç planları ve Öykü'nün hastalığı ortaya çıkmasın diye verdiği mücadele damga vurdu. 

Son bölümde Demir ile karşı karşıya gelen Asu, Demir'i görünce gerçeklerle yüzleşmeye hazır olmadığını anlar ve oradan hızlıca uzaklaşır. Artık dürüst bir hayat yaşama kararı alan Demir ve Uğur'u kötü bir sürpriz beklemektedir. Tüm parasını dükkana yatıran Uğur, dolandırıldığını anlayınca yıkılır. Cemal'in oyunları bununla sınırlı değildir. Demir'i tamamen bitirmeye çalışan Cemal, Asu'ya da Öykü'yü alması konusunda baskı yapar. 

Öykü'nün ise hastalığı yavaş yavaş ilerlemektedir. Sınıfa giderken bayılan Öykü'nün durumu öğretmenini oldukça endişelendirir.

Mertcan'ın doğum günü vardır. Tabi doğum gününe Öykü'de davetlidir. Doğum günü için Öykü'ye kıyafet almak isteyen Demir Candan'dan yardım ister. Beraber alışveriş yaparken oldukça eğlenen ikili her geçen gün birbirine daha fazla yakınlaşmaktadır.

Bu arada Öykü'nün hastalığınından dolayı babasına ulaşmaya çalışan doktor Candan aracılığıyla Demir'e ulaşır. Doktor Öykü hakkında konuşmak istediğini ve konunun önemli olduğunu vurgulayarak bir sonraki gün görüşmeye gelmesini ister. Doktorla babasının konuşmalarına şahit olan Öykü, Demir'den önce davranır ve doktorun yanına gider. Babasına yeni kavuştuğunu, durumunun çok iyi olduğunu gözyaşlarıyla anlatan Öykü, doktordan hastalığının aralarında sır olarak kalmasını ister.

TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızım dizisinde; Demir, Öykü'yü sonsuz bir sevgi ile sevmeye ve canı pahasına korumaya hazırdır. Cemal ise Demir'i bitirmeye herşeyini elinden almaya kararlıdır. Yıllar sonra birbirlerine kavuşan baba kızın, komedi ve dram içeren hikayesinin anlatıldığı Kızım Dizisi son bölümde Öykü'nün annesini arayan Demir, hiç hesaba katmadığı Asu ile karşı karşı geliyor. 


Kızım dizisine yeni oyuncu dahil oldu. Selin Şekerci kimdir?

Dizinin oyuncu kadrosu genişliyor. Selin Şekerci’nin dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu duyuruldu. Selin Şekerci kimdir?  

1 Haziran 1988 yılında dünyaya gelen Selin Şekerci aslen İzmirlidir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de alan Selin Şekerci İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi tamamlamıştır. 18 yaşında İstanbul’a gelen Şekerci dizi ve reklamlarda oynamaya başlamıştır.

1,68 boyunda ve 57 kilo olan Selin Şekerci 2009 yılında yayınlanan Melekler Korusun dizisiyle ünlenmiştir .Ardından  8 Temmuz 2016’da ATV ekranlarında başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini canlandırmıştır. Şekerci şimdilerde bu sezon başlayan Kızım dizisinde rol alacak

Kızım Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Çok bilmiş tavırları, dobra konuşmalarıyla, izleyenlere büyümüşte küçülmüş dedirten Öykü; babası hırsız olan sevimli bir kızdır. Annesiyle hiç tanışmamış olan Öykü'yü ilgisiz olan teyzeside hastalığından dolayı terk eder. Kimsesi kalmayınca babasını arar ve bulur fakat babası Demir tutukludur. Hakim kızına bakması şartıyla Demir'i serbest bırakır ama Demir Öykü'nün sorumluluğunu almak istememektedir.

Beren Gökyıldız (Öykü)

2009 yılında dünyaya gelen ekranların minik yıldızı Beren Gökyıldız, İlköğretim düzeyinde eğitimine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi ile edinen Beren, sergilediği performans ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Çocuklardan oluşan kadrosu ile komedi skeçlerine yer veren program Güldüy Güldüy Show'da yer almıştır. 2017 yılına gelindiğinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri gibi başarılı isimlerin yer aldığı Anne dizisinde başrol oynamıştır. Ekranların en genç yeteneklerinden biri olan Beren Gökyıldız, TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Kızım adlı projede Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrolü paylaşmaktadır.

Buğra Gülsoy (Demir)

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı.

Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandıran Gülsoy, Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, Kuzey Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmış ve bu dizide Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Sonrasında TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde başrol oynamıştır ve Mete karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, daha sonra Aşk Yeniden adlı dizide Özge Özpirinçci ile başrolü paylaşmıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu​ (Candan Hoşgör)

29 Ekim 1989 tarihinde Berlin'de dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu,  İlkokula Türkiye'de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvar da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu.

İlk oyunculuk deneyimini Es-Es dizisinde İrem karakteri ile tattı. Ardından pek çok dizi ve film projesinde yer alan Tuğutlu, Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Sonra ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin karakterini canlandırdı. 

Tugay Mercan (Uğur) 

Lise eğitimini İstanbul Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı ve Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk okudu. Konservatuvar da öğrenci olduğu yıllar da Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda oyunculuk yapmaya başladı. Mezun olduktan sonra da bu kurumda çalışmaya devam etti. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra dizi filmlerde de rol alan Mercan "Suskunlar adlı TV dizisinde canlandırdığı Zeki karakteri ile tanındı. Asla Vazgeçmem, Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan ve Kayıtdışı gibi dizilerde rol aldı.

​KamuAjans.com - Özel Haber

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.