Kızım 5. bölümde neler oldu?

Öykü'nün yurda gitmesine son anda engel olan Demir, Candan'ın evine sürpriz bir alıcı çıkmasıyla birlikte artık orada kalamayacaklarına karar verir.

Öykü ve Demir’in nereye gidecekleri henüz meçhulken Candan ve Öykü için ayrılık rüzgarları yeniden esmeye başlar.

Demir, Uğur'u hapisten kurtarmak için çılgınca bir plan yapar ve hiç vakit kaybetmeden planını hayata geçirir.

Demir, içinde olduğu karmaşık durumdan kurtulmak için hamle üzerine hamle geliştirirken, Cemal'in sinsi planlarına dahil olan gizemli bir kadın cevaplanması gereken yeni bir soruyu beraberinde getirir.


Kızım 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!


Kızım 5. bölüm 2. fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni yayınlanan fragmanda Cemal, Öykü'nün annesini buluyor ve izleyenleri şok eden bir soru soruyor. Öykü benim kızım mı? Annesinin yaşadığını öğrenen Öykü, şimdiye kadar kendisini aramayan annesinin yaşadığına inanmak istemiyor. İşte merakla beklenen Kızım bu akşam sizlerle...

Kızım 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

Büyük beğeniyle izlenen Kızım dizisi 5. yeni bölüm fragmanıyla ekranlara geldi. Her bölümü merakla beklenen Kızım dizisinde neler olacak? Öykü'nün hastalığı artacak mı? Demir bu hastalığı ne zaman öğrenecek? TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızım dizisinin yeni bölümü 19 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Kızım 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni yayınlanan fragmanda Öykü ve Demir, Candan'ın evinde kalmaya devam ediyor. Demir, yeni yeni baba olmanın sorumluluklarını yerine getirmeye çalışırken, beynini kemiren o soruyu en sonunda soruyor. Teyzesi Öykü'yü neden bıraktı? Öykü hastalığını söyleyecek mi? Yeni bölümde neler olacak? İşte Kızım 5.bölüm fragmanı...

Kızım dizisine yeni oyuncu dahil oldu. Selin Şekerci kimdir?

Tv8'in 4 bölüm yayınlanan ve büyük ilgi gören Kızım dizisinin 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu genişliyor. Selin Şekerci’nin dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu duyuruldu. Selin Şekerci kimdir?  İşte kızım dizisi 4. bölümde yaşananlar ve yeni oyuncu hakkında merak edilenler...

1 Haziran 1988 yılında dünyaya gelen Selin Şekerci aslen İzmirlidir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de alan Selin Şekerci İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi tamamlamıştır. 18 yaşında İstanbul’a gelen Şekerci dizi ve reklamlarda oynamaya başlamıştır.

1,68 boyunda ve 57 kilo olan Selin Şekerci 2009 yılında yayınlanan Melekler Korusun dizisiyle ünlenmiştir .Ardından  8 Temmuz 2016’da ATV ekranlarında başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini canlandırmıştır. Şekerci şimdilerde bu sezon başlayan Kızım dizisinde rol alacak

Kızım dizisi 4. Bölümde neler yaşandı?

Kızım dizisi 4.bölümde yaşananlar duygusal sahnelere neden oldu. Demir Öykü'nün annesinin ölmediğini, hayatta olduğunu öğrenir. Peki Öykü'nün annesi kim ve şimdi nerede? Öykü'nün babasına söylemediği gerçek ne? Merakla beklenen Kızım 5. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte Kızım dizisi 4. Bölümde yaşananlar...

Uğur tutuklanıyor

Kızım son bölümde Demir ve Uğur ellerinde tablo ile Candan'a yakalanır. Demir Uğur'a kaçmasını söylesede, başına açtığı belalardan bıkan Uğur, kaçmaz ve teslim olur.

Demir her şeyi öğreniyor.

Demir Jilet'in yanına gider. Öykü'nün teyzesini bulması şartı ile tabloları getireceğini söyler. Jilet'in yardımıyla ve teyzesine ulaşan Demir, aslında gerçek teyzesi olmadığını ve Öykü'nün annesinin yaşadığını öğrenir. Teyzenin ortaya attığı bomba Demir'in aklını karıştırır. Teyzesinin Öykü'yü bırakma sebebi ne? 

Demir'in Öykü'den kurtulma planları suya düşer. Tekrar Candan'ın evine dönen Demir, kapıda bekleyen tehlikeyi farkedince eve giremez. Tamamen köşeye sıkışan Demir şimdi ne yapacak?

Öykü yetimhaneye gidiyor

Okulda problemler yaşayan Öykü'nün babasına ihtiyacı vardır. Demir ise Öykü'den kurtulmak için teyzesini bulmakla meşguldür. Günlerce babasına ulaşamayan okul idaresi, Öykü'yü Çocuk Esirgeme Kurumu göndermek için harekete geçer. Candan'la son kahvaltısını yapan Öykü'nün evden ayrılışı ise izleyenleri göz yaşlarına boğar. Öykü babasını sonsuza kadar kaybettiğini düşünürken Demir'in son dakika yetişmesi heyecanlı dakikalara sahne olur.

Kızım dizisi 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Etkili bir hikayeye sahip Kızım dizisi 4. Bölüm 2. Fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni bölümü merakla beklenen dizide Öykü Çocuk Esirgeme kurumuna götürülüyor? Babasına yeni kavuşmuşken yine yalnız kalan Öykü'yü neler bekliyor? İşte sabırsızlıkla beklenen Kızım dizisi 4. Bölüm 2. Fragmanı...

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın başrollerini paylaştığı Kızım 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Her bölümü büyük bir merak uyandıran dizide neler yaşanacak? TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kızım dizisinin yeni bölümü 12 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Kızım Dizisi 4. bölüm Fragmanı Yayınlandı

Tv8'in 3 bölüm yayınlanan ve büyük ilgi gören Kızım dizisinin 4. bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Demir izleyenlerin merakla beklediği soruyu nihayet sordu. Öykü benim kızım mı? Peki Candan'ın evinden ayrılan Öykü nereye gidiyor? Tüm sorular yeni bölümde cevap bulacak.

Merakla beklenen Kızım 4. yeni bölüm fragmanı izleyenleri hayrete düşürdü. Öykü’nün gerçek teyzesini bulan Demir Öykü'nün annesinin yaşadığını öğreniyor. Peki yeni bölümde Demir ne yapacak. Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın oynadıkları dizi 12 Ekim 2018 tarihinde ekranlara gelecek.

Tv8'in 3 bölüm yayınlanan ve büyük ilgi gören Kızım dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. 4. bölüm fragmanında Öykü'nün teyzesini bulmak için Jilet'i kullanan ve Öykü'nün teyzesini tam şehri terkederken havaalanında yakalayan Demir büyük bir sırrı öğrenir. Öykü'nün annesi yaşamaktadır. Peki Öykü'nün annesi kim? Bu soru acaba 4. bölümde cevap bulacak mı? Yoksa izleyeciler merakla bu soruya cevap aramaya devam edecek mi?

Tv8’in My Fair Lady isimli Kore dizisinden uyarlanan ve büyük ilgi gören Kızım adı dizisi 3. bölümle yine izleyicileri ekranlara kilitledi. Kızım 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Öykü'nün teyzesini bulan Demir teyze diye bulduğu kişinin aslında gerçek teyzesi olmadığını ve Öykü'nün annesinin yaşadığını öğrenir.

Merakla takip edilen dizide Candan Demir hakkındaki gerçekleri öğrenebilecek mi? Demir ve Uğur'u tablo ellerinde kavga ederken gören Candan'nın tepkisi ne olacak? Tüm soruların cevabı Kızım dizisinin 4.Bölümü olan yeni bölümünde...

KIZIM DİZİSİ 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

2. Bölümün sonunda Demir’den kaçmak için yola atlayan Öykü’yü son anda yakalayan Demir’e bir araba çarpmış ve bölüm böyle sonlanmıştı. İzleyiciler Demir ve Öykü’nün durumunu merakla bekliyordu. 3. bölümde ikisinin de ciddi bir şeyleri olmadığı görüldü. Fakat Öykü’nün herkesten gizlediği hastalığı ortaya çıkacak mıydı? Kendisine biyopsi yapılacağını öğrenen Öykü, hastalığının ortaya çıkıp Demir’in de onu terketmesinden korktuğu için hastaneden kaçtı. Candan ve Demir uzun aramalar sonunda Öykü’yü çadırlarında buldu fakat Öykü tekrar hastaneye gitmemek için Demir ve Candan’ı ikna etti. Demir’in kafasında yine gitme fikirleri dolaşıyordu. Hastaneden gizlice ayrılmaya çalışırken Öykü’ye yakalanan ve vicdanına yenik düşen Demir bu sefer Ankara’ya gitme konusunda oldukça kararlıydı. Uğur’un ise Jilet ile başı beladaydı. Candan’ın evindeki antikayı söz verdiği gibi Jilet’e getiremeyen Uğur, Demir’i sıkıştırınca Demir antika tabloyu Uğur’a verdi. Antika tabloyu vererek hem Jilet belasından kurtulma hem de zengin olma hayalleri kuran Uğur’u bir sürpriz bekliyordu. Antika tablo sahteydi. Jilet ve adamından dayak yiyen Uğur, Candan’ın evinin önüne kamyoneti çekti ve antika tabloyu almak için Demir’le boğaz boğaza geldi. Bu sırada kontrol için gittiği hastaneden dönen Candan bu manzarayı gördü ve dizi bu sahneyle bitti. Bakalım 4. bölümde Candan’ın tepkisi ne olacak? Kızım dizisi 5.bölümde neler olacak?

Kızım Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Çok bilmiş tavırları, dobra konuşmalarıyla, izleyenlere büyümüşte küçülmüş dedirten Öykü; babası hırsız olan sevimli bir kızdır. Annesiyle hiç tanışmamış olan Öykü'yü ilgisiz olan teyzeside hastalığından dolayı terk eder. Kimsesi kalmayınca babasını arar ve bulur fakat babası Demir tutukludur. Hakim kızına bakması şartıyla Demir'i serbest bırakır ama Demir Öykü'nün sorumluluğunu almak istememektedir.

Beren Gökyıldız (Öykü)

2009 yılında dünyaya gelen ekranların minik yıldızı Beren Gökyıldız, İlköğretim düzeyinde eğitimine devam etmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi ile edinen Beren, sergilediği performans ile herkesin beğenisini kazanmıştır. Çocuklardan oluşan kadrosu ile komedi skeçlerine yer veren program Güldüy Güldüy Show'da yer almıştır. 2017 yılına gelindiğinde Cansu Dere, Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri gibi başarılı isimlerin yer aldığı Anne dizisinde başrol oynamıştır. Ekranların en genç yeteneklerinden biri olan Beren Gökyıldız, TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Kızım adlı projede Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile başrolü paylaşmaktadır.

Buğra Gülsoy (Demir)

22 Şubat 1982 Ankara doğumlu olan Buğra Gülsoy, tiyatro, film ve dizi oyuncusu olup ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Buğra Gülsoy, ilk sahne deneyimini 13 yaşında yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. İlk kez 2008 yılında yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı dizi filmin başrol oyuncusu olarak Nazım karakteri ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkan Buğra Gülsoy, dizinin ardından yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül`ün yaptığı Güneşi Gördüm filminde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı.

Unutulmaz adlı dizide Tolga karakterini canlandıran Gülsoy, Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, Kuzey Güney isimli dizide Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmış ve bu dizide Güney Tekinoğlu karakterini canlandırmıştır. Sonrasında TRT 1'de yayınlanan Eski Hikaye dizisinde başrol oynamıştır ve Mete karakterini canlandırmıştır. Buğra Gülsoy, daha sonra Aşk Yeniden adlı dizide Özge Özpirinçci ile başrolü paylaşmıştır.

Leyla Lydia Tuğutlu​ (Candan Hoşgör)

29 Ekim 1989 tarihinde Berlin'de dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu,  İlkokula Türkiye'de başladıktan sonra piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvar da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışmasında Leyla Lydia Tuğutlu birinci oldu.

İlk oyunculuk deneyimini Es-Es dizisinde İrem karakteri ile tattı. Ardından pek çok dizi ve film projesinde yer alan Tuğutlu, Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu'nun kardeşi rolündeki Songül karakterini canlandırdı. Ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Delibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrolü paylaştı. Sonra ise Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Kerem Bürsin ile başrolü paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin karakterini canlandırdı. 

Tugay Mercan (Uğur) 

Lise eğitimini İstanbul Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı ve Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk okudu. Konservatuvar da öğrenci olduğu yıllar da Bakırköy Belediye Tiyatroları'nda oyunculuk yapmaya başladı. Mezun olduktan sonra da bu kurumda çalışmaya devam etti. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra dizi filmlerde de rol alan Mercan "Suskunlar adlı TV dizisinde canlandırdığı Zeki karakteri ile tanındı. Asla Vazgeçmem, Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan ve Kayıtdışı gibi dizilerde rol aldı.

Kamu Ajans

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.