Kızım yeni bölümü ile seyircisinin karşısına çıktı. Öykü, parkta oynarken içi para dolu bir zarf buluyor. Eve döndüğünde kimseye söylemeden onu yatağının altına saklıyor. Yptığı hatanın farkında olan Öykü'nün içi bir türlü rahat etmiyor. İçi içini kemiren Öykü, babasına gerçeği anlatmak ister ancak bir türlü söyleyemiyor. Sınıfta bahçedeki kediler için para toplanıyor. Öykü bulduğu paradan verince Sevgi Demir'i arıyor ve durumu haber veriyor. Demir Öykü'ye unutamayacağı bir ders veriyor. 

Cuma akşamları ekrana gelen ve hayranlarını heyecanla tv başına diken Kızım dizisi bu hafta ekrana gelen yeni bölümde Öykü babasının maddi problemlerini kendine dert eder boyundan büyük işlere kalkışır. İşte Kızım 32. son bölüm özeti... Yayınlanacak olan Kızım 33. yeni fragman Minik, masum, akıllı Öykü'nün hikayesinde ne gibi durumlara sahne olacak!


Kızım Son Bölümde Neler Oldu? Kızım Son Bölüm Özet...

Demir Öykü’yü okula uğurladıktan sonra Uğur ve Cemal’e Öykü’nün okulun yolunu şaşırdığını söyleyerek hastalığının yeniden başladığından şüphe duyduğunu anlatır. Uğur basit bir unutkanlık olduğunu söyleyerek bunu kafasına takmamasını ister. Demir kızının iyi olduğuna kendini ikna eder. Cemal, Demir ve Uğur’u Semih’in yanına götürerek tanıştırır. Semih güvenilir elemanlara ihtiyacı olduğunu söyleyerek, Cemal “sizin için kefilse benim için de bir sorun yok” diyerek işle ilgili diğer detayları anlatır ve hemen işe başlayabileceklerini söyler. Demir ne iş yapacaklarını sorar. Garsonluk ve bulaşıkçılık yapacaklarını öğrenir. Demir garsonluk yaparken Uğur bulaşıkçı olmuştur.

Öykü telefonla babasını arayarak nasıl olduğunu sorar. Ardından ne iş yaptıklarını sorar. Demir, garsonluk yaptığını Uğur’un da bulaşıkçılık yaptığını söyler. Öykü çok sevinmiştir. Öykü Candan’a para kazanmanın zor olup olmadığını sorar. Candan zor olduğunu söyler. Öykü ise “keşke babama yardım edebilseydim” deyince Candan “senin işin okulda başarılı olmak” der. Öykü parkta çocuklarla oynarken yerde bir zarf bulur. Zarfı açtığında içince çok miktarda para olduğunu görür.

Candan ile eve dönerler. Candan yemek hazırlarken ödevini yapmasını ister. Öykü ödevlerini kendi odasında yapmak ister. Candan salonda yapmasını isteyince de Öykü üzerini değiştirmek istediğini söyler ve odasına gider. Bulduğu parayı yatağının altına saklar. Ancak içindeki suçluluk duygusu onu rahat bırakmaz. Akşam yemekte kızının durgun halini gören Demir ne olduğunu sorar. Öykü bir şeyi olmadığını söyler. Öykü sonunda babasına doğruyu söylemek için niyetlenir ancak yine söyleyemez.

Kızım Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar 

Cemal, açık artırmada değiştireceği mücevherin sahtesini alır. Bu arada Reşat da açık artırmaya gelmiştir. Demir Cemal’a Reşet’ın da burada olduğunu söyler.. Demir sahte mücevheri Cemal’den alır. Ardından da organizasyonu koordine eden kadının sadece yetkili personelin gireceği alanları açan kartını ona hissettirmeden alır. Beklenen an gelir. Demir’in çalacağı mücevher açık artırmaya çıkar. Satış bittikten sonra mücevherin konacağı alana giren Demir, ışıkların kesilmesinden faydalanarak mücevheri taşıyan çalışanın elinden kapar ve salona geri döner. Tam bu sırada mücevherin çalındığı haberi gelir. Tüm kapılar kapatılır. Kimsenin dışarı çıkmasına izin verilmez. Demir, Cemal’den mücevheri kendisine vermesini ister. Cemal kızına söz verdiğini söyleyerek buna izin vermez. Cemal, mücevheri Reşat’ın cebine koyar. İçeri giren polisler herkesi tek tek arar ve mücevher Reşat’ın üstünde bulunur.

Hüseyin Başkomiser, Reşat’ın üstünde mücevherin bulunmasından sonra çok rahatlar. Demir ve Cemal Hüseyin’in odasına girer. Hüseyin ikisine de teşekkür eder. Hüseyin daha önceden Cemal’in planını öğrenmiştir. Hüseyin Reşat’ın bundan sonra paçayı sıyıramayacağını söyler. Demir kızına kavuşmak için müsade ister. Cemal ve Demir karakoldan ayrılırken Demir birden bire duraklar. Cemal nedenini sorduğunda Demir, Candan ve Uğur’un kendisini öldü bildiğini söyleyerek durumu nasıl anlatacağını sorar. Cemal onu da hallettiğini Uğur ve Candan’a haber verdiğini söyler. Demir Cemal’e teşekkür eder. Bu arada Candan Uğur’a nerede kaldıklarını sorar. Uğur birazdan geleceklerini söyler. Bu sırada Öykü yatacağını söyleyerek odasına doğru gider. Uğur biraz daha oturmasını ister. Candan da 5 dakika daha otur deyince Öykü neler olduğunu anlamaya çalışır. Candan nedenini anlatmak isterken kapı çalınır. Öykü kapıyı açar karşısında babasını görünce çok sevinir. Candan ise gözyaşlarına boğulur. Gece Öykü uyuduktan sonra Candan “artık bitti mi?” diye sorar. Demir bittiğini bundan sonra yanlarında olduğunu söyler. Cemal izin isteyerek kalkar gider, Uğur da yatacağını söyleyerek yanlarından ayrılır. Baş başa kalan Demir ve Candan aşklarına kaldıkları yerden devam eder. Murat Candan’ın iş yerine gelerek ona aşık olduğunu söyler. Ancak Candan Demir’e aşık olduğunu söyleyerek ona karşı bir şey hissetmediğini söyler. Murat ise aldığı cevap karşısında şoke olur, Candan’a pişman olacağını söyler.

Kızım Dizisi Konusu

Kızım dizisi bir baba ve kız hikayesidir. Bir babanın kızı için neler yapabileceği nelerden vazgeçebileceğinin hikayesidir. Kızım dizisinde sevgilisinden ayrılan bir dolandırıcı baba olan Demir Göktürk sevgilisinden ayrılırken onun hamile olduğunun farkında olmaz. Öykü doğar ve annesi onu teyzesine emanet ederek çekip gider. Öykü unutkanlık hastalığına yakalanmıştır ve günden günde her şeyi unutmaya başlamıştır. Teyzesi ise bir gün Öykü’ye babasının adresini verir ve ona artık bakamayacağını yazan bir mektup bırakır. Öykü bakım yurduna gitmek yerine babasını aramaya başlar.

Babası bir hırsız olan bu sevimli kızın dramı babasının hapse girmesi ile daha da dramatik bir hal alır. Hapisten çıkan adam kızı ile ilgilenmeye ve kendine çeki düzen vermeye karar verir; bu arada da bir kadına aşık olur ve üçlünün hem dram hemde komedi ile dolu hikayesi başlar. Demir kızını biraz daha yaşatabilmek için olağan üstü bir mücadele verecektir.


Kızım Dizisi Oyuncuları

Buğra Gülsoy (Kızım Dizisi Demir Göktürk)

Asıl adı Behiç Buğra olan oyuncu 22 Şubat 1982 yılında dünyaya gelen Buğra Gülsoy 36 yaşındadır. Ankara da doğan yakışıklı oyuncu İlköğretim ve lise hayatını Ankara da tamamlamıştır.  Küçük yaşlarda sahne hayatına başlayan Buğra Gülsoy  2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Kıbrıs’a gittiği yıllarda Kıbrıs Devlet Tiyatrosunda çeşitli rollerde görev almıştır. Ayrıca Kıbrıs Film Derneği kurucularındandır. Fatma Gülün Suçu Ne? adlı dizide oynadığı Vural karakteri ile tanınmıştır. Fatma Gülün Suçu Ne? adlı dizi ile ünlenen Buğra Gülsoy Kuzey Güney adlı dizide de Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmıştır.

Buğra Gülsoy Kızım dizisinde Öykü’nün hırsız ve vurdumduymaz babası olarak karşımıza çıkacak. Demir Göktürk hapisten çıkmak için önce Öykü’yü kullanacak; ancak sonradan Öykü’nün içinde bulunduğu durum nedeniyle onu bırakamayacak. 

Leyla Lydia Tuğutlu (Kızım Dizisi Candan Hoşgör)

29 Ekim 1989 yılında doğan Leyla Lydia Tuğutlu Almanya Berlin de meydana gelmiştir. Leyla Lydia Tuğutlu  Alman bir anne ve Türk bir babanın biricik kızıdır. İlkokul öğretimine Türkiye de başlayan Leyla Lydia Tuğutlu  bir zaman sonra piyano eğitimi almaya başlamıştır. 5 yıl müzik aletlerinin çalınması  hakkında ders aldı. Bu zaman zarfında bir ajansta modellik yaptı. Anadolu lisesi mezunu olan Leyla Lydia Tuğutlu üniversiteye başladığında konservatuvarı bir kenara atıp modellik ve fotomodellik mesleğine yöneldi,ilgi gösterdi.Halen İstanbul üniversitesinde Alman dili ve Edebiyat öğrencisidir. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlunun kardeşi Songül karakteri ile ün kazandı daha sonrasında Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Sonrasında Dilibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrol almıştır.

Candan çok başarılı ve bilgili bir veterinerdir. İnsanların zamanında kendine yaşattığı acılardan sonra kendisini insanlardan soyutlamıştır. Candan masum ve zararsız hayvanlara yardım etmeye kendini adamış bir doktordu. Candan Öykü ilr ilk karşılaştığında onun masum ve yardım bekleyen bakışlarından çok etkilenecektir. Sonradan Candan Öykü’nün hastalığı öğrenir ve bu durum onu çok etkiler ve Öykü’ye yardımcı olmak isterken Öykü’nün babasına aşık olur. Yalnız ve soğuk olan Candan  hayatına Öykü’yü aldıkta sonra çok şey değişecektir. 

Beren Gökyıldız (Kızım Dizisi Öykü)

2009 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İlköğretim düzeyinde öğrenim hayatında devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan  Kocamın ailesi adlı dizide rol almıştır. Daha sonra oyunculuğu beğenilen küçük oyuncu Güldüy Güldüy Show ekranlarında izleyici karşısına gelmiştir. Sonrasında ise Anne dizisinde Melek karakteri ile karşımıza gelmektedir.

Öykü babası ile yaşayan çok tatlı bir kızdır. Dobra bir kız olan Öykü yaşının üstünde ki her konuda bilgi sahibidir ve bu çok bilmiş tavırları onu çok sevimli yapar. Babasının yaşadığı bunalımdan çıkması içinde elinden geleni yapan Öykü sonradan çocuk yaşta Alzheimer hastalığına yakalanır ve her şeyi yavaş yavaş unutmaya başlar.

Tugay Mercan(Kızım Dizisi Uğur)

01 Ocak 1982 yılında İstanbul da doğan oyuncu Lise eğitimini İstanbul Bhaçelievler Ticaret Meslek lisesinde tamamladı. Ardından Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü okudu. Konservatuvarda öğrencilik yaptığı zamanlarda Bakırköy Tiyatrosunda rol aldı.Mezun olduktan sonra da bu tiyatrolarda çalışmaya devam etti. Tugay Mercan Suskunlar dizisinde oynadığı Zeki karakteri ile tanındı. Daha önce ise Muhteşem Yüzyıl Kösem, Asla Vazgeçmem adlı dizilerde de oynadı.

Uğur Demir’in ortağı aynı zamanda da en yakın arkadaşıdır. İkisi de kalifiye birer dolandırıcıdır. Uğur çok beceriksiz olsa da Hacı anasının duası ile pis işlerden kolayca sıyrılır. Küçükken babası öldüğü için hep Hacı anasının yanında kalmıştır; 40 yaşındadır ama hala ondan harçlık alır. Sevimli bir adamdır. Pis işlerin bağlantılarını hep o kurar. 

Serhat Teoman (Kızım Dizisi Cemal)

1983 yılında İzmir’de doğan Serhat Teoman 35 yaşındadır. 1.82 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Serhat Teoman uzun süre tiyatro oyuncusu olduktan sonra Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak Çatalcalı karakteri ile ünlenmiştir. Türkiye yakışıklı oyuncu Serhat TEoman’ıın oyunculuğunu çok beğenmiş ve ona destek olmuştur.  Daha sonra Acil Aşk Aranıyor dizisinde Dr.Sinan karakteri ile ününe ün katan Serhat Teoman son olarak Bugünün Saraylısı’, Kaçın Kurası ve Anne ve  dizilerinde başroller de yer almıştır. 


KamuAjans.com

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Okuyucu 2 hafta önce

Dizideki karakterin adı Canan değil ''Candan'' olacak! Sizin haberciliğiniz yerin en dibinde geziyor, bu kadar vasıfsız olabilmek büyük başarı, sizleri tebrik ederim.

Misafir Avatar
Erdeza44 2 hafta önce

Demir ölmedi.Son bölümde Demir sevdiklerini görmek ister cenazede gider ve soyacağı yerin afişini aşar.demir oraya gider. Cemalde gelir. Cemal kolyenin sahtecilik demirden alır ve git der. NOT:Bir baba kızı ve sevdikleri için canını verir.

Misafir Avatar
İloş 3 hafta önce

Demir ölmesin rüya olduğunu deyin

Misafir Avatar
bir kızım dizisi çılgını 3 hafta önce

Hayatımda gördüğüm en guzel dizi herkeze teşekkür ederim♥♥:-D

Misafir Avatar
elif 3 ay önce

çok güzeldi iyi

Misafir Avatar
necati 3 ay önce

çok kötü

Misafir Avatar
Yasemin 3 ay önce

Babası kim şimdi?

Misafir Avatar
gyfu 3 ay önce

u7tyg87
ölkop