Kızım son bölümü ile yıkıp geçti. Son bölümde; Cemal, hastaneye kaldırılıyor ve Öykü'ye ilik verene kadar kendisine bir şey olmayacağını söylüyor. Öykü ve Cemal'in nakil için hazırlandığı görülüyor. Öykü'nün ilik nakli için geri sayım başlıyor. Ahmet, Cemal'i elinden alan Demir'den intikam almak için dehşet bir plan yapıyor. Demir'in evi benzin dökülüp ateşe veriliyor. Candan, Öykü ve Demir yanan evin içinde her şeyden habersiz uyuyor. Demir, Öykü ve Candan alevlerden kurtulabilecekler mi? Kızım yeni fragman merak konusu...

Kızım Son Bölümde Neler Oldu? Kızım Son Bölüm Özet...

Öykü uykusunda kabus görür. Babasının adını sayıklar. Öykü’nün babasının adını sayıkladığını duyan Candan onu teskin eder. Öykü’nün yanına yatar Öykü de ona sarılır. Demir tamirhanenin önüne gelir. Dışarıdaki araba ile ilgili Ahmet’in adamlarıyla konuşarak onları oyalamaya çalışır. Bu sırada Uğur arka kapıdan girer ve Cemal’in iplerini çözer. Arabanın egzosunu bağırtırlar. Bu sırada Ahmet “bağırtmayın şunu” der. Bu sırada Demir’i gören Ahmet bağırmaya başlar. Demir adamlardan birini yumrukla indirir. Cemal de diğer adamını yumruklar. Aşağı inen Ahmet silahını Cemal ve Uğur’a doğrultur. Tam tetiği çekeceği anda Demir yetişir. Ahmet’e yumruk atar. Ne olduğunu şaşıran Ahmet yumruğun etkisiyle bayılır. Demir Cemal’i de alarak kaçmak için hamle yapar. Uğur’a dışarıdaki arabaya binmesini söyler. Demir ve Cemal tam arabaya binecekken Ahmet elinde silahla arkalarından “Cemal” diye seslenir. Demir Cemal’in önüne geçer ancak Cemal onu kenara doğru savurur. Bu sırada Ahmet silahını ateşler ve Cemal’i vurur.

Demir Cemal’i arabaya bindirir Uğur’a gazlamasını söyler. Demir Cemal’e seslenir ancak Cemal bayılır. Demir ve Uğur Cemal’i hastaneye yetiştirir. Cemal acilen ameliyata alınır. Bu sırada Demir Öykü’ye durumu nasıl anlatacağını düşünmektedir. Öykü’ye Doktor İhsan ile ne konuştuğunu açıklamak zorundadır ancak Cemal’in vurulması her şeyi alt üst etmiştir. Bu arad Uğur, yaşanan olaylardan sonra Demir’e polislere ne söyleyeceklerini sorar. Demir gerçekleri anlatacaklarını söyler. Uğur buna pek razı değildir. Demir’e Ahmet duyarsa peşimize düşer” diyerek onu uyarır.

Demir sabah kahvaltıda ona iliğini verecek kişinin Cemal olduğunu açıklar. Ancak Cemal’in kaza yaptığını ve hastanede olduğunu söyler. Öykü buna inanmaz ve öfkeyle “Bana kötülük olsun diye ilik vermekten vazgeçti değil mi” der. Demir Öykü’nün bu sözleri karşısında şaşırır ama “Hayır, hayır kaza yaptı hastanede şu anda” diyerek onu teselli eder.

Kızım Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar 

Murat, Öykü’nün tedavi masraflarını üstleniyor. Hastaneye kaldırılan Öykü’ye hastalığını belli etmemek için Demir elinden geleni yapıyor. Öte yandan Demir’in babasını öldürmekle suçlanan Uğur, işin içinden çıkmak için çabalıyor. Fakat bu o kadar kolay olmayacak gibi görünüyor. Okulda gezi düzenleniyor. Okul gezisine hastalığı nedeniyle Demir, göndermek istemiyor. Öykü’nün ısrarları sonrası Demir, doktordan izin alarak geziye katılıyor. Babasıyla, arkadaşlarıyla eğlenceli dakikalar geçiren Öykü, hastalığıyla ilgili öğrendikleri karşısında, hayal kırıklığı yaşıyor.

Öykü ve Demir okul gezisine katılıyor. İlayda'nın annesinin sözleri Öykü'yü derinden üzüyor. Hastalığının geçmediğini öğrenen Öykü, babasına veryansın ederken, Demir ise işleri mahvetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Minicik omuzlarında, kocaman dünyanın yükünü taşıyan Öykü'nün hikayesi non-stop devam ediyor. 

Kızım Dizisi Konusu

Kızım dizisi bir baba ve kız hikayesidir. Bir babanın kızı için neler yapabileceği nelerden vazgeçebileceğinin hikayesidir. Kızım dizisinde sevgilisinden ayrılan bir dolandırıcı baba olan Demir Göktürk sevgilisinden ayrılırken onun hamile olduğunun farkında olmaz. Öykü doğar ve annesi onu teyzesine emanet ederek çekip gider. Öykü unutkanlık hastalığına yakalanmıştır ve günden günde her şeyi unutmaya başlamıştır. Teyzesi ise bir gün Öykü’ye babasının adresini verir ve ona artık bakamayacağını yazan bir mektup bırakır. Öykü bakım yurduna gitmek yerine babasını aramaya başlar.

Babası bir hırsız olan bu sevimli kızın dramı babasının hapse girmesi ile daha da dramatik bir hal alır. Hapisten çıkan adam kızı ile ilgilenmeye ve kendine çeki düzen vermeye karar verir; bu arada da bir kadına aşık olur ve üçlünün hem dram hemde komedi ile dolu hikayesi başlar. Demir kızını biraz daha yaşatabilmek için olağan üstü bir mücadele verecektir.


Kızım Dizisi Oyuncuları

Buğra Gülsoy (Kızım Dizisi Demir Göktürk)

Asıl adı Behiç Buğra olan oyuncu 22 Şubat 1982 yılında dünyaya gelen Buğra Gülsoy 36 yaşındadır. Ankara da doğan yakışıklı oyuncu İlköğretim ve lise hayatını Ankara da tamamlamıştır.  Küçük yaşlarda sahne hayatına başlayan Buğra Gülsoy  2004 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Kıbrıs’a gittiği yıllarda Kıbrıs Devlet Tiyatrosunda çeşitli rollerde görev almıştır. Ayrıca Kıbrıs Film Derneği kurucularındandır. Fatma Gülün Suçu Ne? adlı dizide oynadığı Vural karakteri ile tanınmıştır. Fatma Gülün Suçu Ne? adlı dizi ile ünlenen Buğra Gülsoy Kuzey Güney adlı dizide de Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolleri paylaşmıştır.

Buğra Gülsoy Kızım dizisinde Öykü’nün hırsız ve vurdumduymaz babası olarak karşımıza çıkacak. Demir Göktürk hapisten çıkmak için önce Öykü’yü kullanacak; ancak sonradan Öykü’nün içinde bulunduğu durum nedeniyle onu bırakamayacak. 

Leyla Lydia Tuğutlu (Kızım Dizisi Candan Hoşgör)

29 Ekim 1989 yılında doğan Leyla Lydia Tuğutlu Almanya Berlin de meydana gelmiştir. Leyla Lydia Tuğutlu  Alman bir anne ve Türk bir babanın biricik kızıdır. İlkokul öğretimine Türkiye de başlayan Leyla Lydia Tuğutlu  bir zaman sonra piyano eğitimi almaya başlamıştır. 5 yıl müzik aletlerinin çalınması  hakkında ders aldı. Bu zaman zarfında bir ajansta modellik yaptı. Anadolu lisesi mezunu olan Leyla Lydia Tuğutlu üniversiteye başladığında konservatuvarı bir kenara atıp modellik ve fotomodellik mesleğine yöneldi,ilgi gösterdi.Halen İstanbul üniversitesinde Alman dili ve Edebiyat öğrencisidir. Atv ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlunun kardeşi Songül karakteri ile ün kazandı daha sonrasında Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Sonrasında Dilibal filminde Çağatay Ulusoy ile başrol almıştır.

Candan çok başarılı ve bilgili bir veterinerdir. İnsanların zamanında kendine yaşattığı acılardan sonra kendisini insanlardan soyutlamıştır. Candan masum ve zararsız hayvanlara yardım etmeye kendini adamış bir doktordu. Candan Öykü ilr ilk karşılaştığında onun masum ve yardım bekleyen bakışlarından çok etkilenecektir. Sonradan Candan Öykü’nün hastalığı öğrenir ve bu durum onu çok etkiler ve Öykü’ye yardımcı olmak isterken Öykü’nün babasına aşık olur. Yalnız ve soğuk olan Candan  hayatına Öykü’yü aldıkta sonra çok şey değişecektir. 

Beren Gökyıldız (Kızım Dizisi Öykü)

2009 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İlköğretim düzeyinde öğrenim hayatında devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan  Kocamın ailesi adlı dizide rol almıştır. Daha sonra oyunculuğu beğenilen küçük oyuncu Güldüy Güldüy Show ekranlarında izleyici karşısına gelmiştir. Sonrasında ise Anne dizisinde Melek karakteri ile karşımıza gelmektedir.

Öykü babası ile yaşayan çok tatlı bir kızdır. Dobra bir kız olan Öykü yaşının üstünde ki her konuda bilgi sahibidir ve bu çok bilmiş tavırları onu çok sevimli yapar. Babasının yaşadığı bunalımdan çıkması içinde elinden geleni yapan Öykü sonradan çocuk yaşta Alzheimer hastalığına yakalanır ve her şeyi yavaş yavaş unutmaya başlar.

Tugay Mercan(Kızım Dizisi Uğur)

01 Ocak 1982 yılında İstanbul da doğan oyuncu Lise eğitimini İstanbul Bhaçelievler Ticaret Meslek lisesinde tamamladı. Ardından Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünü okudu. Konservatuvarda öğrencilik yaptığı zamanlarda Bakırköy Tiyatrosunda rol aldı.Mezun olduktan sonra da bu tiyatrolarda çalışmaya devam etti. Tugay Mercan Suskunlar dizisinde oynadığı Zeki karakteri ile tanındı. Daha önce ise Muhteşem Yüzyıl Kösem, Asla Vazgeçmem adlı dizilerde de oynadı.

Uğur Demir’in ortağı aynı zamanda da en yakın arkadaşıdır. İkisi de kalifiye birer dolandırıcıdır. Uğur çok beceriksiz olsa da Hacı anasının duası ile pis işlerden kolayca sıyrılır. Küçükken babası öldüğü için hep Hacı anasının yanında kalmıştır; 40 yaşındadır ama hala ondan harçlık alır. Sevimli bir adamdır. Pis işlerin bağlantılarını hep o kurar. 

Serhat Teoman (Kızım Dizisi Cemal)

1983 yılında İzmir’de doğan Serhat Teoman 35 yaşındadır. 1.82 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Serhat Teoman uzun süre tiyatro oyuncusu olduktan sonra Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Burak Çatalcalı karakteri ile ünlenmiştir. Türkiye yakışıklı oyuncu Serhat TEoman’ıın oyunculuğunu çok beğenmiş ve ona destek olmuştur.  Daha sonra Acil Aşk Aranıyor dizisinde Dr.Sinan karakteri ile ününe ün katan Serhat Teoman son olarak Bugünün Saraylısı’, Kaçın Kurası ve Anne ve  dizilerinde başroller de yer almıştır. 


KamuAjans.com

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
elif 1 ay önce

çok güzeldi iyi

Misafir Avatar
necati 1 ay önce

çok kötü

Misafir Avatar
Yasemin 2 ay önce

Babası kim şimdi?

Misafir Avatar
gyfu 2 ay önce

u7tyg87
ölkop

Misafir Avatar
Nejla 4 ay önce

Bence fil çok güzel oyuncularına teşekkür ederim Harika