Hercai heyecan dolu son bölümü ile izleyiciyi ekranlara kilitledi. Hercai son bölüm Reyyan'ın başına silah dayandığı ölüm sahnesi ile şoke etti. Zengin işadamı Miran ile Mardin'in Midyat ilçesinin köklü ailelerinden olan Şadoğulları'ndan Reyyan'ın imkansız aşkını anlatan Hercai dizisi 6. son bölümü ile sosyal medya gündemine oturdu. Reyyan, gerçeklerin peşini bırakmayor. Öğrendiği bilgiler karşısında kendiside şok oluyor. Hercai yeni fragman ekranlarda.

Hercai yeni fragmanı ile yıkıp geçti. Yeni fragmanda; Reyyan'ı konağa getiren Azat, yerinin konak olduğunu tüm aile fertlerinin önünde dile getiriyor. Azat, aileyi 'Reyyan'ın gözünde bir damla yaş akıtanın gözünün yaşına bakmam' diyerek tehdit ediyor. Reyyan'la evleneceğini de sözlerine ekliyor. Kapıda Azat'ın sözlerini işiten Miran, çılgına dönüyor. Azat Reyyan evlenecek mi? Miran Reyyan'ın elinden kayıp gitmesine izin verecek mi? tüm sorular yeni bölümde yanıt bulacak.

Usta oyuncu kadrosu, sürükleyici, muhteşem senaryosu, yüksek temposu ve fark oluşturan rejisiyle, izleyicileriyle buluşan dizi Hercai  “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı”  mottosuyla yola çıkmıştı. Dördüncü bölümü ile de ses getiren dizi, TV dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Ekranlara yeni bir soluk getiren Hercai son bölümde; Miran, Reyyan’a intikamının sebebini anlatıyor. Rayyan babasının suçsuz olduğuna inanıp, dile getirirken Miran’ın ne kadar nefretle dolduğunu da görüyor. Gönül ile Reyyan yüz yüze geliyor. Gönül, tam gerçekleri anlatacakken; Miran, Gönül’ün amcasının kızı olduğunu dile getiriyor. Reyyan’a söylediği onca yalanın altında ezilen Miran, yaşananlara katlanamıyor. Yaptıklarından büyük bir pişmanlık yaşıyor. Ayrıca Yaren, bu sefer de Gönül’ü arıyor. Kocasını geri alması için iş birliği yapmak istiyor. 


ATV yapımlarına bir yenisini daha ekledi. Mia Yapım imzalı Hercai dizisi daha ilk bölümden itibren merak ediliyor. Akın Akınözü ile Ebru Şahin’in başrollerini paylaştığı, dizi ATV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanıyor. Seyirciyi fenomen yapımlarla, dizilerle buluşturan Atv'de, her Cuma akşamı Hercai fırtınası esiyor! 

Hercai 6.Yeni Bölümde Neler Yaşandı. Hercai Özet...

Gül'ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan'ı gizlice konağa alıyor. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan'ı görünce şok oluyor. Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaber. Yaren Şadoğlu yine dolaplar çeviriyor. Elif'i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybediyor. Aslanbey ailesinin Reyyan'a yaşattıklarını duyan Elif, artık konakta olanlara sessiz kalmıyor. Her geçen gün öğrendiği gerçekler karşısında şoka uğrayan Elif, buna ne kadar dayanacak? Azize Aslanbey, sevdiklerini kaybetmeye devam mı edecek? Konakta işe başlayan Şehriyar Hanım, kimin tarafından görevlendirildi? Miran intikamını alsa da, Reyyan'a olan aşkını kalbinden silemiyor ve günden güne kahroluyor. Reyyan ise duyduğu can alıcı gerçeklerin peşine düşüyor ve öyle bir şey öğreniyor ki...

Yaren, Gönül'ü arayıp ona bir anlaşma teklif ediyor. Azat'ın Reyyan'I sevdiğini söyleyen Yaren işin sonunda Gönül'ün de kocasına kavuşacağını söylüyor. Gönül başta güvenmese de Yaren'in teklifini Kabul ediyor. Yaren her şeyi ağabeyi için yaptığını söylüyor.

Hercai Final Mi Yapıyor? Sezon Finali Ne Zaman?

Bu hafta 6. bölümüyle seyirci karşısına çıkan dizi, 31 Mayıs'ta yapacağı sezon finaliyle uzun bir ara yapacak. Yapım, 20 Eylül tarihinde yeni sezonuna başlamış olacak. Hercai, yeni sezona ise 13. bölüm ile 20 Eylül Cuma akşamı başlaması öngörülüyor.

Hercai Eski Bölümlerde Yaşananlar!

Miran'ın, Reyyan'ı konağa getirmesiyle Aslanbey ailesi şok oluyor! Konakta zor zamanlar geçiren Reyyan, mutluluğa ne zaman ulaşacağını merak ediyor. Dün Midyat'ın duyduğu bu olay karşısında Azize Aslanbey' in tepkisini bekliyor. Miran' a kavuşma hayaliyle yaşadıklarını sineye çeken Gönül, bu kadarını kaldırabilecek mi? Biricik kızını Miran'ın elinden kurtarmak isteyen Zehra Şadoğlu, Aslanbey konağını basıyor! Düğünden sonra yaşadığı acılarla iyice yıpranan anne, Miran ile karşı karşıya geliyor. Miran' a unutamayacağı bir tokat atan Zehra, kızını geri almak istiyor. Kaybettiği her şey için Reyyan'ı suçlayan Yaren, büyük planlar peşinde! Miran Aslanbey' e tehditler savuran Yaren nasıl bir yol izleyecek? Yaren bu sefer hedefine bir başkasını kestiriyor.

Yaren eve döner dönmez Fırat'tan duyduğu tüm bilgileri haykırıyor. Gönül'ün Miran'ın karısı olduğunu ve Miran'ın Reyyan'ı kapatma yaptığını söylüyor. Azat hemen Reyyan için harekete geçiyor. Nasuh fenalaşıyor. Azat'ın peşinden giden Handan, Zehra'yı görünce Miran'ın evli olduğunu söyleyip Reyyan'ın kapatma olduğunu söylüyor. Zehra kendini kaybedip Aslanbeyler'in konağına gidiyor. Handan Azat'ı ikna edemeyeceğini anlayınca analık hakkını helal etmeyeceğini söylüyor. Zehra konağın önüne gelip bağırmaya başlıyor. Reyyan, annesinin sesini duyunca kendini cama atıp ‘açın kapıyı' diye haykırıyor. Miran, kapıya çıkar çıkmaz Zehra Miran'a bir tokat atıyor. Sonra da Miran'dan hesap soruyor. Sonra da ‘kızımı kapatma yaptın' diye haykırıyor. Fırat'ın yüzü kireç gibi oluyor. Zehra, Miran'a nasıl ah ettiğini haykırıyor. Miran, Reyyan'ın o evden çıktığı anda öleceğini bu nedenle de vermeyeceğini söylüyor. Zehra beddualar ederek oradan gitmek zorunda kalıyor.

Miran Reyyan'ı Aslanbeyler’in konağına getiriyor. Azize’nin yüreğindeki yangın hala sönmemiş ve Şadoğulları’nın kökünü kurutmadan da durmayacak. Gül hastaneden çıkıyor ve eve gelir gelmez dedesinden ablasını getirmesini istiyor. Yaren, Aslanbeyler’in canını yakmak için Fırat’ı kandırıyor. Fırat, Yaren’e Gönül’ün gerçek kimliğini açıklıyor. Yaren’in öğrendiklerini eve gelip anlatmasıyla Zehra kendini Aslanbeyler’in konağında buluyor. 

HERCAİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mardin’in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat’ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye geliyor. Özellikle Aslanbey ve Şadoğlu ailelerinin ikamet ettikleri büyük konaklar izleyicinin en çok dikkatini çekeceği yapılardan olacak.

Hercai dizisi Mardin Midyat’a yolu düşenlerin yakından tanıyacağı Mardin Midyat Sıla Konağında çekiliyor. Bir çok kişi bu dev yapıyı Midyat Konuk Evi müzesi olarak da bilmekte. Aslında Sıla Konuk Evi ismi de Türkiye’nin gelmiş geçmiş en önemli dizilerinden biri olan Sıla dizisinin de bu konakta çekilmesinden geliyor. Konak, mimari yapısı ile büyüleyici bir görünüme sahip. Özellikle taş işçiliğinin güzelliği etkileyici.

HERCAİ DİZİSİ KONUSU

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi?

HERCAİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü

Ebru Şahin

Gülçin Santırcıoğlu,

Serhat Tutumluer,

Ayda Aksel,

Macit Sonkan,

Serdar Özer,

Oya Unustası,

Tansu Taşanlar,

İnci Şen

Eda Elif Başlamışlı

Hercai Dizisi Oyuncuları;

Akın Akınözü (Miran Aslanbey);

1 Ocak 1990 Ankara doğumlu oyuncu CRAFT Oyunculuk Atölyesi’nde Tiyatro ve Oyunculuk eğitimi almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına 2014 yılında Azrail adlı sinema filmiyle adım atan genç oyuncu kariyeri boyunca Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid’in kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise yine TRT 1 dizisi Aslan Ailem’de murat karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu);

1992 yılında Manavgat’ta dünyaya gelen güzel oyuncu Star Tv’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakteri ile tanınmıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2016 yılında çekilen Kan Parası isimli filmde yaşamıştır. Ayrıca Babam filmi ve Savaşçı dizisinde de rol almıştır.


KamuAjans.com

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Miran 1 gün önce

Kesinlikle cooooooook iyi bi dizi

Misafir Avatar
zişan 2 gün önce

harikaaaaaaaa

Misafir Avatar
asya 2 gün önce

ben ve ailem hercai dizisini çoçooooooooook sevdik asla final olmasını istemiyoruz

Misafir Avatar
ayka 3 gün önce

Dizi mukemmelden bile ote cok guzel

Misafir Avatar
Reyyan 3 gün önce

31 mayista yapajagi finaliyle uzun bir araya cikajak Yapim 20 Eyĺùl taryhinde yeni sezona baslamys olajak Hercai yeni sezona 13 bolum ile 20 Eyĺùl cuma aksamy baslayajak

Misafir Avatar
reyyan 5 gün önce

çooooook güzel bir dizi lütfen final olasın yazın kendimize izleriz hem o zaman okulda yokk lütfennnnnnnnn

Misafir Avatar
Koçovalı 1 hafta önce

Hiç bitmesin mükemmel bir dizi 2 sezon falan devam etsin lütfen

Misafir Avatar
Aysenur 1 hafta önce

Hayatım boyunca en sevdiğim dizi oldu ve azatta en sevdiğim oyuncu oldu hepinizi çok seviyorum basarilar