Gülperi'nin Kadir'le evlenmesi ortalığı karıştırıyor. Hasan kardeşlerini de alarak dedeleri Yakup'un evine gidiyor. Yakup Ağa'nın benden sonra bu ailenin reisi sen olacaksın. Mal varlığım senin olacak sözüyle adeta hipnotize olan Hasan, Artemis'in okuluna gider ve orada kavgaya karışır.

Gülperi çocuklarını geri almak için Yakup'un evine bir hışımla gider ama beklemediği durumlar gelişir. Gülperi, Yakup'un karısının attığı taşla yere yığılırken çocukları Hasan ve Bedriye annelerinin yere yığılışını balkondan film izler gibi izlemektedir. Can ise 'Ana' feryadı ile ortalığı inletir.

Durumu öğrenen Kadir, Yakup ağayı Gülperi'nin kocası sıfatıyla tehdit eder.

Bu arada Eyüp bu evliliği öğrenir ve hain planlar kurmaya başlar. Kadir'in eski karısı, Artemis'in annesi Şeyma kaçırılır!

Show TV'nin başarılı yapımı Gülperi'nin Cuma akşamı yayınlanacak olan 26. bölümünde Gülperi ve ailesini neler bekliyor? Kadir ile Gülperi sevdalarının önündeki engelleri karşı aynı sabırla mücadele etmeye devam edecekler mi? Bu sorular Gülperi yeni bölümde yanıtlanacak...

Gülperi Son Bölüm Özeti! Gülperi 25. Bölümde Neler Oldu?

Gülperi yeni bölüm ekranlara geldi. Yeni bölümde; Yakup, varisi olarak, Taşkın ailesinin reisi olarak, tüm mirasını, varlığını Hasan'a bırakacağını dile getiriyor. Gülperi çocuklarını almak için Yakup'un kapısına dayandığında, Yakup'un gazabından nasibini alır. Evlendiğini öğrenen Yakup ve aile fertleri Gülperi'yi kötü söz yağmuruna tutar. 

Show Tv'nin imkansızlıklarla dolu bir aşkı anlatan dizisi Gülperi son bölümü ekranlara geldi. Artemis'in annesi Şeyma ile babası Kadir'i tekrar bir araya getirme çabası dikkati çekerken, bu olaya Gülperi'nin şahit olması olayı trajik bir hale getiriyor. Hasan annesi Gülperi'ye isyan ediyor ve annesine olan tepkisi çığ gibi büyüyor. 
Gülperi Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Gülperi’nin son bölümünde; rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Artemis, bu durumunu lehine çevirmek için Kadir ve Şeyma’dan yeniden evlenmesini istiyor. Bu sözleri hastane odası kapısında tesadüfen duyan Gülperi ise kafası karışık bir şekilde hastaneden ayrılıyor.  Kadir ise kızı Artemis'e Şeyma ile yeniden evlenmesinin imkansız olduğunu söylerken, kardeşlerin bir olup Kadir ve Gülperi'ye cephe alır. Hasan ve kardeşleri Yakup'un kapısı çalıyor. 

Artemis’in isteğini duyan Gülperi yıkılır ve artık iyice sıkışmış olduklarını kabul etmek zorunda kalır. Kadir ise hala direnmeleri gerektiğini söylerken Hasan’ın da artık onlarla ilgili gerçeğin kıyısında olduğunun farkında değildir. Hasan, Gökhan’ın ince bir sınırda olduğunu fark edip ona müdahale etmek durumunda kalır. Bu olay aralarındaki dengeleri yeniden değiştirecektir. Hasan bir yandan da kardeşleriyle birlikte yeni bir mücadeleye girmek zorunda kalır. Gülperi ve Kadir birlikte çıktıkları yolculuğun en zor dönemecine girmişlerdir. Kadir, Gülperi’nin beklenmedik hamlesiyle şoka girer. Hasan, Bedriye ve Can ise aldıkları kararla bu dönemeci bambaşka bir noktaya çekeceklerdir.

Kızım Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini anlatan Gülperi, gerek konusu gerekse de oyuncuları ile dikkat çekiyor. Gülperi konusu ve oyuncuları sayesinde kısa sürede seyircilerin en beğendiği diziler arasına girmeyi başardı. İşte Gülperi konusu ve oyuncuları...

Gülperi’nin oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Gülperi oyuncuları kimler? Yayın hayatına bu sezon başlamasına rağmen kısa sürede seyircilerin beğenisini kazanmayı başaran Gülperi dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

GÜLPERİ ÇETİN (NURGÜL YEŞİLÇAY)

Ege’nin küçük bir kasabasında doğup büyüyen Gülperi büyük hayallere sahiptir. Baba baskısından kurtulmak için genç yaşta aşık olduğu Eyüp’le kaçarak evlenir. Bambaşka bir şehirde hiç alışık olmadığı bir kültürün içinde bulur kendini. Mutlu evliliğinde üç çocuk sahibi olur ama eşinin ailesi tarafından hep bir yabancı olarak görülür. Eyüp’ü kaybettiklerinde ise düşman bellenir. Gülperi çocukları için hayata tutunur. Yaşadığı bütün zorluklara onlar için katlanır. Büyük bir iftira sonrası çocukları da elinden alınır. Sürülür. Bir kez daha bambaşka bir şehirde yalnız ve yabancı olarak ayakta kalmaya çalışır. Gülperi’nin tek amacı çocuklarını geri almaktır. Oysa çocuklarının ondan çoktan vazgeçtiğinden asla anneleriyle bir hayat düşlemediklerinden habersizdir. Artık çocukları için bile bir yabancıdan farksızdır. Çocuklarından asla vazgeçmeyen Gülperi’yi hem Taşkın ailesiyle hem de çocuklarıyla büyük bir savaş beklemektedir.

Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976’da İzmir’de doğdu. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olduktan sonra, İkinci Bahar dizisiyle sektöre dahil oldu. Ardından Asmalı Konak dizisinde Bahar rolünü canlandırdı. Eğreti Gelin filmi ile yıldızı parlayan oyuncu en son Paramparça dizisinde yer aldı. Şu anda Show TV’nin Gülperi adlı dizisinde “Gülperi Çetin” karakterini canlandırmaktadır.

KADİR AYDIN (TİMUÇİN ESEN)

Ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya gelen Kadir’in hayatı babasının onları terk etmesiyle alt üst olmuştur. O gün babası gibi biri olmayacağına dair kendisine söz verir. Ne olursa olsun ailesini yüz üstü bırakmayacaktır ve bir gün baba olursa çocuğunu asla parçalanmış bir ailede büyütmeyecektir. Bir başına üç çocuğu büyütmek zorunda kalan annesine en büyük desteği Kadir vermiştir. Kardeşlerine hem abilik hem babalık yapar. Çok başarılı bir avukattır. Fakülte yıllarında tanıştığı Şeyma ile evlidir. Artemis adında bir kızı vardır. Kızı ile muhteşem bir ilişkiye sahiptir. Karısıyla yaşadığı sorunları kızı için görmezden gelemeye çalışır. Çünkü asla kendi babası gibi olmayacak ve ne olursa olsun ailesini parçalamayacaktır. Ama hayat sürprizlerle doludur ve Kadir’i kendi doğrularıyla karşı karşıya getirir. Kızının mutluluğu ile kendi mutluluğu arasında bir seçim yapmak zorunda kalacağından habersizdir.

Timuçin Esen, 14 Ağustos 1973 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde 2 yıl olmuştur. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne geçer. İtalya ve ABD'de de tiyatro eğitimi almıştır. Los Angeles’taki California Insitute of the Arts Üniversitesi’nde 7 yıl sinema – yönetmenlik üzerine master yapmıştır. Ayrıca ABD’deki ünlü oyuncu koçu Larry Moss’un öğrencilerinden biridir. Gurbet Kadını dizisiyle ilk kez seyirciyle buluştu. Hırsız Polis dizisiyle izleyiciden büyük bir beğeni topladı. 2016 yılında Bodrum Masalı adlı dizide rol aldı. Şimdilerde ise Timuçin Esen ‘Gülperi’ dizisinde Kadir Esen karakterini canlandırmaktadır.

YAKUP TAŞKIN (TARIK PABUÇÇUOĞLU)

Varlıklı bir toprak ağasıdır. Taşkın sülalesinin başıdır. Parası ve kudreti tartışılmazdır. Herkese gücü ve söz yeten Yakup’un sözü bir tek oğlu Eyüp’e geçmemiştir. Her şeyini bırakacağı büyük oğluyla anlaşmazlıklar yaşar ve onu kaybeder. Evladıyla yaşadığı bütün sorunlardan ve kaybından Gülperi’yi sorumlu tutmaktadır. Eyüp’ten kalan üç torununa her türlü imkanı sağlar. Gülperi’nin hapse girmesiyle torunlarını kendi kuralları içinde yetiştirip arzu ettiği insanlara dönüştürmeye başlamıştır. Gülperi’nin gelip torunlarını elinden alma fikrinden korkmaz. Çünkü kudretiyle ile Gülperi’yi ortadan kaldıracağından ve hayatlarından ebediyen çıkaracağından emindir. Olaylar istediği gibi gelişmediğinde elini kirletmekten çekinmeyen Yakup Taşkın Gülperi’nin ilk raundu kazanmasıyla çılgına döner. Gülperi çocuklarını alarak ilk kurşunu sıkmış ve savaşı başlatmıştır. Yakup Taşkın’ın onu yok edip bu savaşı kazanmaktan başka amacı yoktur.

Tarık Pabuçcuoğlu, 14 Ocak 1949 yılında İstanbul’da doğdu. Galatasaray Lisesi’nden yatılı olarak mezun olmuştur. Ardından Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur.

Devekuşu , Üsküdar Oyuncuları ve Ortaoyuncular gibi topluluklarda çalıştı. İkinci Bahar dizisinde Kebapçı Rakkas olarak tanındı. Hayat Bilgisi dizisinde Amil Bey karakteriyle izleyicinin hafızasına kazındı. Gülperi dizisinde Yakup Taşkın rolünü canlandırmaktadır.

ŞEYMA ÖREN AYDIN (ECE SÜKAN)

Küçük yaşta annesini kaybeden Şeyma ilgisiz bir baba ve üvey anne tarafından büyütülür. Babasının sevgisini kazanmak için hep başarılı olmak zorunda hisseder ve ne yaparsa yapsın başarılı olamaz. Her koşulda babası hep üvey kardeşlerini ondan daha çok önemser. Hukuk fakültesi mezunudur ve orada tanıştığı Kadir’le evlidir. Gerçek sevgiyle büyümediği için sevmeyi de bilmez. Sevdiğini sanır sadece. Kızları Artemis doğduğunda Kadir’in de isteğiyle işi bırakıp evde kızını büyütmeye karar vermiştir. Bu karar daha sonra en büyük pişmanlığı olacaktır. Kontrolcü ve mükemmeliyetçi yapısı yüzünden kızıyla asla istediği gibi bir anne kız ilişkisi kuramamıştır. Gözleri önünde başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen Kadir’e de içten içe öfkelenmiştir. Bastırdığı tüm duyguları mutsuz olmasına ailesini de mutsuz etmesine neden olmaktadır.

HASAN TAŞKIN (BURAK DAKAK)

Anne ve babasına sevgiyle bağlı olan Hasan, babası Eyüp’ün kaybının ardından kendisini ailenin babası yerine koyar. Artık annesi ikizi Bedriye ve küçük kardeşi Can ona emanettir. Sülalenin büyük erkek torunu olduğu için dedesi Yakup ve babaannesi Fatma tarafından şımartılan Hasan annesine atılan iftira sonrası büyük bir sarsıntı yaşar. Gülperi namuslarını kirletmiş aileye ihanet etmiştir. Bu olaydan sonra içindeki anne sevgisini söküp atmaya karar verir. Gülperi artık onun annesi değildir. Kardeşlerine ve kendisine kol kanat geren dedesine bağlılığı ve hayranlığı gün geçtikçe artar. Bir gün her şeyin ona kalacağından emin olan Hasan dedesi gibi olmaya çalışır. Güçlü bir ailenin büyük torunu olmanın ayrıcalıklarından sonuna kadar faydalanır. Dedesinin krallığının şımarık şehzadesi olarak keyfine bakarken Gülperi’nin onları almak için gelişi Hasan’ı çok öfkelendirir. Gülperi’yi anne olarak kabul etmesi imkansızdır ondan nefret eder. Tıpkı Bedriye gibi yeniden Yakup Taşkın’ın kanatları altına girmek ve Gülperi’yi hayatlarından çıkarmak için yapmayacağı şey yoktur.

GÜLPERİ KONUSU

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin hikayesini konu edinen Gülperi'nin ilk tanıtımı yayınlandı. Gaziantep'ten görüntülerin de ekrana geldiği heyecan dolu tanıtım adından söz ettireceğe benziyor. Gülperi'nin (Nurgül Yeşilçay) küçük oğlu Can'ın (Emir Özyakışır)gözyaşları içinde “Anamı bizden koparıp götürdüklerinde ben 6, abimle ablam 16 yaşındaydı. Artık hem yetim hem de öksüz sayılırdık!” sözleri izleyenleri duygulandırırken, Gülperi'nin tacize uğradığı korku dolu anlar dikkat çekiyor.


KamuAjans.com

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
özlem topuz 2 gün önce

hasan ve bedriye karakterleri saçmalıyooo...hiç bir evlat annesinin bu kadar düşmanda olamaz başına taş yediği halde öküz gibi bakıyo çocuklar.şu çocukların karakterlerini yumuşatın biraz .kötü örnekler bence

Misafir Avatar
Deniz kız 2 hafta önce

En güzel yeri de Artemis ile Hasan ın aşkı

Misafir Avatar
Ceren 4 hafta önce

Ben gulperi dizisini cok sevdim tesekurlar

Misafir Avatar
aslı mis 1 ay önce

En güzeli artimis hasan onlar için seyrediyorum oları seviyorum

Misafir Avatar
Hacer kaya 1 ay önce

Seyit ölmesin, gülperi ve kadir geniş bir aile.kursunlar. aile icinde minik sorunlar olsun. Eyüp ve şeyma kötülük yapsin. Eyüp etrafinda pis isler donsün. Artemis ve hasan ın aşki en güzeli

Misafir Avatar
Öznur 1 ay önce

Lütfen Seyit ölmesin

Misafir Avatar
nurten gür 1 ay önce

şeyma da bu dizinin kötusu.artemız anlayıp babasına hak vermelı çocuklarda annesine.seyıt ölmemelı

Misafir Avatar
Aytac 2 ay önce

Eyub niye dondu Gulperine Katir bir birlerine yaklşlrlar