Gülperi 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Gülperi 6. son bölüm ile ekranlara geldi. Hasan dedesine hesap sorar ve annesi ile görüşmeye gider. Hasan ile Gülperi arasındaki buzlar erir ve nihayet birbirlerine kavuşur, kucaklaşırlar. Yeni bölümde neler olacak? Gülperi hayranları büyük bir heyecanla yeni bölümü bekliyorlar. Gülperi 7. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte Gülperi 6. son bölümde yaşananlar...

Gülperi 6. bölümde neler yaşandı?

Gülperi, canından çok sevdiği oğlu için herşeyi göze almaya hazırdır. Oğlu Hasan'ın iyiliği ve onun özgürce hayatına devam edebilmesi için bir daha görüşmeme kararı alır. Hasan'ın ise başka düşünceleri vardır. Kadir, Şeyma’nın kendisinden gizlediği her şeyi öğrendikten sonra çok sinirlenir ve yeni bir karar alır. Herkesin yaptıklarının bedeli ödemesini isteyen Kadir, gençlik anılarını hatırlamaya ve hayatında yaptığı tercihleri sorgulamaya başlar. Gülperi ise ailesini ayakta tutabilmek, çocuklarını korumak için hayatını tehlikeye atmaktan çekinmez.

Gülperi 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide Hasan, annesinin yanına geliyor. Hasan'ı annesinden uzak tutmak için elinden geleni yapan dedesi Yakup , bu durum karşısında ne yapacak? Hasan dedesi hakkındaki gerçekleri öğrenecek mi? SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gülperi dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Merakla beklenen Gülperi 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni yayınlanan fragmanda sabırsızlıkla beklenen kavuşma sonunda gerçekleşti. Duygusal anların yaşandığı bölümde, benim başka gidecek yerim yok diyen Hasan annesinin yanına geldi. İşte izleyenleri gözyaşlarına boğacak Gülperi 6. bölüm 2. fragmanı...

Gülperi 6. bölüm fragmanı yayınlandı!

Gülperi 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Merakla beklenen bölümde Gülperi ve avukat arasındaki zıtlaşmalar devam ediyor? Son bölümde annesi ve dedesi arasında seçim yapmak zorunda kalan Hasan Gülperi'yi mi seçti. Gülperi 6. yeni bölüm fragmanında Gülperi'nin kapısını çalan kişi Hasan mı? İşte Gülperi 6. yeni bölüm fragmanı...

Gülperi 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı dizi, yayınlanan son bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitlemişti. Merakla beklenen yeni bölümde mücadeleyi kim kazanacak? Hasan kimi seçecek? Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gülperi dizisinin yeni bölümü 12 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Heyecanın tavan yaptığı Gülperi 5. bölümde yaşananlar izleyiciyi ekran başına kilitledi. Annesi ve dedesi arasında seçim yapmak zorunda kalan Hasan ne yapacak? Annesinin mi yoksa dedesi Yakup'un mu yanında yer alacak? Akıllarda soru işareti bırakan dizi Gülperi 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Gülperi dizisi 5. bölümde neler oldu?

Hasan'ın hepse girmesi, Gülperi'yi hem çok üzer hem de zor durumda bırakır. Hasan'ı hapisten kurtarmak için çabalayan Gülperi'nin işi o kadar da kolay değildir. Çünkü karşısında hain planlar yapan Hasan'ın dedesi Yakup vardır. 

Hasan'ı bu durumdan kurtarmak için çabalayan tek kişi Gülperi değildir. Kadir de elinden geleni yapmakta, ayrıca Hasan'ın annesi hakkında ki kötü düşüncelerini de bertaraf etmeye çalışmaktadır. 

Gülperi Hasan için bir çözüm yolu bulsada, Yakup engelini bir türlü aşamamaktadır. 

Kadir'in annesi hakkında anlattıkları karşısında düşünceleri değişen, kafası karışan Hasan, hepisten çıkar fakat dışarıda karşılaşacağı durum onu daha da zorlayacaktır. Annesi ve dedesi arasında seçim yapmak zorunda olan Hasan ne yapacak? Annesinin mi yoksa dedesi Yakup'un mu yanında yer alacak?

Gülperi dizisi 5. bölüm ön izleme

Gülperi dizisi 5. bölüm ön izleme ile ekranlara geldi. Kadir'den gerçekleri öğrenen ve kafası karışık olan Hasan'ın, annesi ve dedesi arasında seçim yapması gerekmektedir. Peki Hasan Kadir'e inanıp annesini mi seçecek yoksa dedesini mi? İşte merakla beklenen Gülperi dizisi 5. bölüm ön izleme...

Gülperi dizisi 5. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in yer aldığı yeni dizisi Gülperi, sağlam hikayesi ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizide neler olacak? Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gülperi dizisinin yeni bölümü 12 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Gülperi 5. Bölüm Fragmanı dizi hayranlarının heyecanını arttırdı. Gülperi 5. Bölümde neler olacak? Kadir, hapishanede Hasan'a gerçekleri anlatıyor. Kadir, amcasının, Hasan'ın annesi Gülperi'ye tecavüz etmeye çalıştığını, dedesinin ise tekme tokat Gülperi'yi dövdüğünü haykıra haykıra Hasan'a anlatıyor. Elinde bir dosya ile gelen Kadir, Hasan'a annesinin yazdığı mektupları gösteriyor. Gülperi 5. Bölümü 12 Ekim Cuma günü Show Tv ekranlarında...

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi 5. Bölüm fragmanında ipler kopuyor. Yeni yayınlanan fragmanda Bütün gerçekleri öğrenen Hasan Kadir'e inanacak mı? Gülperi'den Hasan'ı isteyen Yakup ne yapacak? Yeni bölüm tüm heyecanıyla 12 Ekim 2018 tarihinde ekranlarda...

Gülperi dizisi 5. bölümde neler olacak?

Show Tv'nin beğenilen dizisi Gülperi'de yayınlanan son bölümde izleyenler duygu dolu anlar yaşadı. Seyirciler duygu dolu son bölümün ardından merakla dizinin yeni bölümünü beklemeye başladı. Peki Gülperi'nin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gülperi dizisi 5. Bölümde Neler Olacak?

Gülperi Dizisi Reyting Sonuçlarında İlk 3'te

6 Ekim reyting sonuçları açıklandı. 5 Ekim'de yayınlanan Tv8'in yeni dizisi Kızım, Show Tv'nin yeni dizisi Gülperi ve Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar reyting sonuçlarında ilk 3 sırayı aldı. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Gülperi'nin hikayesinin anlatıldığı Show Tv'nin Gülperi dizisi geceyi 3. sırada tamamladı. Gülperi dizisinde neler oldu? Sorusunun cevabını haberimiz içinden bulabilirsiniz...

6 Ekim reyting sonuçlarıGülperi dizisi 4. bölümde neler oldu? Gülperi ailesini bir arada tutabilecek mi?

Çocuklarıyla beraber yeni bir hayata başlamanın hayallerini kuran Gülperi, Hasan ve Ejder'in planladığı tuzakla yıkılır. Kadir'in destekleriyle ayakta durmaya çalışan Gülperi, öz çocuğunun kendisine olan nefretine rağmen onu korumak için elinden geleni yapmaya devam eder. Şeyma ise Kadir'in Gülperi'ye olan ilgisinden farklı anlamlar çıkarmaya başlar. Gülperi'nin başı derde girince dede Yakup torunlarını almak için bunu koz olarak kullanmak istemektedir. Kadir'in kendisine verdiği söze güvenen Gülperi, ailesini bir arada tutmak için her şeyi feda etmeye hazırdır. Fakat yaşayacakları büyük şok onları içinden çıkmak zorunda oldukları başka büyük sorunların içine itecektir.

Gülperi dizisinin 4. bölümünde neler olacak? 4. bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma günlerinin sevilen dizisi Gülperi yine soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle ekranlara geliyor. Gülperi dizisinin yeni yayınlanan 4. bölüm fragmanında Şeyma, Kadir ve Gülperi arasında bir ilişki olduğunu zannedip onlara çok kötü bir oyun oynuyor. Gülperi'nin karşısına Avukat olarak çıkan Şeyma kendisizi Özlem olarak tanıtıyor.

Gülperi dizisi 3. bölümde neler oldu?

Show TV'nin sevilen dizisi Gülperi de tansiyon yükseliyor. Kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Gülperi oğlu Hasan ve Ejder'in kurduğu tuzağa düşecek mi? Oğlunun, evine uyuşturucu yerleştirdikten sonra narkotiğe ihbar etmesi Gülperi'yi suçlu durumuna düşürecek. Polisler gülperi'yi almaya geldiklerinde çocuklarla olan duygusal anları, Can'ın ağlayarak Gülperi'ye sarılması izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Gülperi 2. bölümde neler oldu?

Gülperi 2. bölümünde; velayet davasını kazanan Gülperi’nin artık daha zor günler geçireceğini açıkça izlemiştik. Gülperi 3. bölümde ise velayet davasını kazanan fakat Yakup’un planıyla Bedriye’nin peşinden Taşkınhan’a giden Gülperi, kızını bulmak için elinden geleni yapacak. 

Kızı Artemis’in ortadan kaybolduğunu öğrenen Kadir, apar topar İstanbul’a dönmek zorunda kalacak. Kızının evlenmemesi için elinden geleni yapan Gülperi, Yakup’tan şikayetçi olacak. Yakup, Gülperi’nin Bedriye’ye kavuşması karşılığında ona bir teklifte bulunacak. Bu teklif ne olacak?

Gülperi 5 Ekim 2018 Cuma Saat 20.00'da Show'da!

Gülperi dizisinin konusu

Show TV'nin yeni sezona damga vuracak dizisi “Gülperi”nin ilk tanıtımı yayınlandı. Yapımını TİMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı otururken; başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen paylaşıyor.

Nurgül Yeşilçay (Gülperi Çetin) ve Timuçin Esen (Kadir Aydın)'in başrolü paylaştığı Gülperi dizisi yayınlandığı ilk bölümünden itibaren çok sevilerek izlendi. Geçen hafta 2. bölümü yayınlanan Gülperi dizisinin bu hafta 3. bölümü yayınlanacak.

Eşi Eyüp ve çocukları Bedriye, Hasan ve Can'la küçük mutlu dünyasını ayakta tutmaya çalışan bir anne olan Gülperi'nin başına gelenleri konu alan dizide Tarık Pabuççuoğlu (Yakup Taşkın), Burak Dakak (Hasan Taşkın), Aleyne Özgeçen (Bedriye Taşkın), Emir Özyakışır (Can Taşkın), Gülçin Kültür Şahin (Kader Taşkın), Şefika Ümit Tolun (Fatma Taşkın), Ezgi Gör (Artemis Aydın) gibi usta oyuncular yer almaktadır.

Kamu Ajans

Anahtar Kelimeler:
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.