Çukur, 39. yeni bölüm fragmanı

Çukur 38. son bölümün ardından, 39. yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Cumali ve Çeto'yu kurtarmak için; Yamaç bir yandan, Çeto bir yandan Reşit'in hedef gösterdiği evin etrafını sarar. Peki yeni bölümde ne olacak? Mahzun Çeto'yu, Yamaç Cumali'yi kurtarabilecek mi? İşte izleyenlerin merakla beklediği Çukur, 39. yeni bölüm fragmanı...


Çukur 39.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 38. son bölümün ardından gözler 39. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Dizi biter bitmez Çukur yeni bölümden ön izleme beklendi, ancak yeni bölüme dair hiçbir şey paylaşılmadı. Merakla beklenen Çukur 39. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte Çukur 38. son bölümde merak edilenler...

Çukur 39.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Reşit'in rehin aldığı Çeto ve Cumali  kurtulabilecek mi? Yeni bölümde neler yaşanacak? SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 22 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Çukur 39.Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Çukur 38. bölüm nefesleri kesti. Çukur son bölümde Cumali ve Çeto, Reşit tarafından rehin alınıyor. Koçovalılar ve Karakuzular Onları kurtarabilmek için Reşit'in isteklerini yerine getirmek zorunda. Peki 39. yeni bölümde neler olacak? Cumali ve Çeto kurtulabilecek mi? Çukur 39.Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte Çukur 38. son bölümde yaşananlar.


Çukur 38. bölümde neler oldu?

Koçovalılar başına büyük bir bela alıyor

Son bölümde Cumali'nin Afganları öldürmesi sonrası Reşit yeğeninin intikamını ve kendilerine ulaşmayan parayı alabilmek için İstanbul'a gelir. Önce Çeto ve Mahzun'u ziyaret eden Reşit, beklemediği bir karşılık alır. Çeto ve Mahzun Reşit'in ne kadar belalı olabileceğini bilmeden bütün adamlarını öldürür. Adamları öldürülen Reşit ise sakince orayı terkeder. Reşit'in ikinci durağı Koçovalılar olur. Geçtiğimiz bölümde Cumali'nin Afganlıları öldürdüğü sırada oradan kaçan bir afganlı Reşit'e Koçovalılarıda anlatmıştır. Reşit ise öldürülen yeğeninin karşılığı olarak parasını istemektedir. Fakat Çeto'ya göre daha yumuşak davranan Koçovalılardan da istediğini alamaz çünkü para onlarda yoktur. İki adrestende boş dönen Reşit'in planları vardır. 

Akli dengesini yitiren Celesun'un Akkızı, yanlışlıkla evi yakar. Onu kurtaran ise Meke olur. Evsiz kalan Celesun para peşindedir. Bu yüzden bir süredir ona teklif edilen ama reddettiği araba işini yapmaya karar verir. Her şeyin olumlu gittiğini düşünen Celesun sabah büyük bir sürprizle karşılaşır. Satmaya hazırlandıkları araba çalınmıştır. 

Bu arada Sultan Koçovalı, Aliço sayesinde Meliha'yı öğrenir.

Reşit Karakuzular ve Koçovalılar için bir plan hazırlamıştır. Koçovalıların Cumali'sini ve Karakuzuların Çeto'sunu kaçıran Reşit, onları bırakmak için Yamaç ve Mahzun'dan bir düşmanını ortadan kaldırmalarını ayrı ayrı istemiştir. Fakat Yamaç ve Mahzun'un birbirlerinden haberi yoktur. Acaba 39. bölümde Çeto ve Cumali kurtulacak mı?Çukur 38. bölüm fragmanı yayınlandı!

Çukur 38.Bölüm 2. Önizleme! Cumali yanına çağırdığı Kemal'e Yıldız'ı Çukur'dan çıkarmasını söylüyor. Cumali Yıldız'la neden görüşmek istiyor? Cumali Yıldız'a ne söyleyecek? İşte merak edilen Çukur 38.Bölüm 2. Önizleme...

Çukur 38. Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Yeni yayınlanan fragmanda Cumali kaçırılıyor? Cumali'nin bırakılması Reşit'in isteklerinin yerine getirilmesine bağlı. İşte aksiyonun ve heyecanın eksik olmadığı Çukur 38. Bölüm 2.Fragmanı...

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çukur 38. Bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Heyecanın doruk yaptığı yeni bölümde, Çukur kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Koçovalı'larla iş yapmak için masaya oturan sürpriz isim Reşit, Yamaç ve Vartolu ile anlaşmaya varabilecek mi? İşte merakla beklenen Çukur 38. bölüm fragmanı...

Çukur dizisinin merakla beklenen 38. bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Çukur 2.Sezon 5.Bölüm Fragmanında kadroya yeni isimler dahil oluyor. Yamaç ve Vartolu silah konusunda uzman, elinde bir çok önemli silah bulunan yeni karakter Reşit ile masaya oturuyor. Çeto'nun, Celesun'a öldür emri verdiği kişi kim? Cumali peşindeki silahlı adamlardan kutulabilecek mi? İşte merak edilen Çukur 38. yeni bölüm fragmanı...

Çukur 38. bölüm ön izleme...

Nefes kesen 37. bölümün ardından Çukur 38. bölümden ilk sahne ile ekranlara geldi. Aliço, İdris Baba'sının evine geliyor. Aliço'yu gördüğüne çok sevinen İdris Aliço'yu içeriye davet ederken; pişmanlıktan kahrolan, sürekli babasını takip eden Selim'in yüzüne kapıyı yine kapatıyor. Show TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Çukur dizisinin yeni bölümü 15 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Çukur 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 37. Bölümde Kara Kuzulara büyük bir darbe indirmeye çalışan Üç Silahşör, üç kardeş Yamaç, Cumali ve Salih dizinin sonunda büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Mahsun bu raundun galibi oluyor ve kara para işlerinin patlamasını engelliyor. Dizide Salih (Vartolu) ve Cumali arasındaki sinir harbi de büyük ilgi çekiyor. Çukur 37. Bölümde neler oldu? Çukur 38. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu sorular haber detayımızda...

Çukur'un 37 . bölümü yine nefesleri kesti. Yeni sezona girdikten sonra tek tek kavuşmalara sahne olan fenomen dizide Vartolu ile sadık adamı Medet'te tekrar yan yana geliyor. Mahsun, Yamaç'ın planlarını bozuyor. Show Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur'un 16 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak 38. bölümü merakla bekleniyor.

Çukur 37. bölümde neler yaşandı?

Yamaç, Çeto ve Mahsun'un liderliğindeki Kara Kuzular'a büyük bir darbe vurabilmek için bir plan hazırlıyor. Çeto'nun yurtdışı kaynaklar ile bağlantı kurup, büyük bir teslimat için para almasını kullanmak isteyen Yamaç'ın, Çeto'nun bu yasadışı ticaretini baltalamak ve Kara Kuzular'ı büyük bir belanın içine itmek için hazırladığı plan tıkır tıkır işlerken, Mahsun bölümün sonunda büyük bir sürprize imza atıyor. Koçovalılar Kara Kuzular'a büyük bir darbe indirdiklerini sanarken ellerine geçen sadece kağıt parçaları ve variller dolusu toz toprak oluyor. Mahsun ise kendilerine lazım olan malzemeleri sağ salim Çeto'ya getiriyor ve Yamaç'ın planlarını bozuyor.

Ailesine yaşattıklarının vicdan azabıyla babası İdris Koçovalı'yı sürekli takip eden Selim, babasından sille tokat yesede bu takibini sürdürüyor. Her ne kadar İdris Koçovalı oğlu Selim'i affetmese de baba yüreği yine de uzaktan uzağa Selim'e kıyamıyor.

Bu arada Çukur'a Selim'in eşi Ayşe ve kızı Karaca geri dönüyor. Celasun'un karşıladığı ve taşınmalarına yardım ettiği Ayşe Koçovalı, mahallede kalabilmek için Çeto'ya biat etmek zorunda kalıyor. Çeto'nun ise bu ikili için farklı planları var.

Çukur 37. bölüm 3.fragmanı yayınlandı.

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un merakla beklenen 37.bölüm 3.fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda Yamaç Çukur'u alabilmek için kendilerine sırt dönen Çukur'un gençleri ile konuşuyor. Acaba Çukur, Koçovalıları affedebilecek mi? Ayrıca Selim sonunda babası İdris Koçovalı'nın karşısına çıkıyor. İdris Koçovalı'nın bu duruma tepkisi ne olacak? Bütün bu sorular yanıtını Çukur'un 37. bölümünde bulacak.

Çukur Dizisi 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un merakla beklenen 37. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.Cumali Kahramanı öldüren Kahramanı affedebilecek mi? Çukur'u Karakuzulardan geri almak isteyen Yamaç Cumali ve Vartolu'yu yan yana getirebilecek mi? Fragmanda köşeye sıkıştıkları görülen Cumali ve Vartolu o kapandan nasıl çıkacak?

Çukur dizisi 37. bölümde neler olacak?

Çukur dizisi 37. bölümüyle nefes kesmeye devam ediyor. Kendini tanıtan Salih'e Cumali' den sert çıkış geliyor. ''Biz her veled-i zinaya Koçovalı deseydik işimiz vardı.'' sözlerine Salih ''Sen benim anama küfrediyorsun bu beğenmediğin Yamaç anamın mezarını yaptırıyor. Hanginiz daha delikanlısınız .'' diyerek cevap vermesi gerginliği yükseltiyor.Çukur dizisinin yapımcı şirketi Ay Yapım'ın sosyal medya hesabından paylaştığı fragmanda Yamaç'ın Cumali'ye söylediği "Ben karar verdim Çukur'u geri alacağım, sen de bana yardım edeceksin" sözleri damgasını vurdu.

Yayınlanan fragmanda; Yamaç ve Cumali'nin dövüştüğü nefes kesen tanıtımda Yamaç, Çukur'u almak için harekete geçiyor. Meke Yamaç'a, "Abiye kardeşi vurdurttun sen!" sözleriyle isyan ederken, Cumali'nin bıçak çektiği anlar gerilimi arttırıyor. Çukur sokaklarında hareketli saatler yaşanırken Yamaç, Çukur'u geri almak için "Ya alacağız ya öleceğiz!" sözleriyle Vartolu'dan yardım istiyor. Karakuzular ve Koçovalılar arasındaki mücadele giderek sertleşirken, Vartolu'nun Yamaç'a vereceği karşılık merakla bekleniyor.

Çukur Dizisinde Erkan Kolçak Köstendil Adından Söz Ettiriyor

Haftanın neredeyse hergünü her televizyon kanalında iddaalı diziler yer alıyor. Bu diziler arasında hatrı sayılır reyting oranları alan show tv'nin dizisi çukur'da yer alıyor. İçerde dizisinin bir kısım oyuncusunun yer aldığı çukur dizisi diğer oyuncuları ilede göz dolduruyor. Her dizide olduğu gibi bu dizide de izleyiciye kendini sevdiren Vartolu Erkan Kolçak Köstendil son dönemin en iyi oyuncuları arasında yer alıyor.
Show Tv'de yayına giren ve yayına girdiği günden beri reytingleri alt üst eden Çukur Dizisi her hafta pazartesi günü hayranlarını ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Oynadığı her dizi ve filmde kendisini seyircilere hayran bıraktıran ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil bu dizide de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. 

Kamu Ajans


Kamuajans.com/ÖZEL

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
tkarabudak 1 gün önce

diziyi izliyorum ama, devlet baba gelecek siz ne ayaksınız lan deyip hepsini dağıtacağı günü bekliyorum.. Zira gençlerin devletin gücünü görmesi lazım. yoksa her yer çukur olur.