Çukur merakla beklenen yeni fragmanı ile nefes kesti. Çeto'nun Mahsun için öldü dediği ve Koçovalılar'ı suçlayıp köklerini kurutacağım diye yeminler ettiği yeni fragmanda, Mahsun'un başına silah doğrultulduğu görülüyor. Koçovalılar'ın mekanları tek tek baskına uğrarken, Yamaç'ın büyük şaşkınlıkla aldığı telefon yeni bölümde yaşanacaklar için heyecanı iki kat arttırıyor. İşte, Çukur yeni fragman...

Çukur’da Baykal ismi daha sık duyulmaya başladı. Yamaç, Baykal’ın peşine düşerken, şaşkınlıklarını arttıran olaylarla karşılaşıyorlar. Öte yandan Çukur yeni bölümde; Sena, Mahsun’un kendisine karşı olan zaafını kullanarak Selim’in bilgisi dahilinde tehlike ile dans etmeye devam ediyor. Mahsun’un yani Fikret’in çocukken kaçırıldığını Aliço sayesinde öğrenen Selim ve Sena büyük bir gizemi çözmek üzere; Mahsun’un babası bulundu. Çukur 58. bölüm ön izlemesinde Çeto'dan şok sözler! Mahsun ölecek mi?

Çukur’da Baykal’ın izleri gittikçe belirginleşiyor. Yamaç, Baykal’ın peşine düşerken, şaşkınlıklarını arttıran olaylarla karşılaşıyorlar. Çukur’da Uluş Reis, Baykal’ın adamı çıkmış ve kızı Damla ise Cumali ile evlendirilmişti. Koçovalılar henüz Uluç Reis’ten şüphelenmiyor ama ilerleyen bölümlerde Uluç Reis kendisini ele veren izler bırakabilir. Yıllar sonra babasına kavuşan Mahsun babasını bıçaklıyor. Mahsun'un babası ölecek mi? merak edilirken yeni bölümden ilk sahnede Mahsun öldü sözleri dehşete düşürüyor. Mahsun ölüyor mu?

Çukur Son Bölüm Özeti! 

Çeto, Mahsun'la arasını bozan Yamaç'ı aynı taktikle vuruyor. Kahveye giden Çeto, İdris Koçovalı'ya Vartolu Salih ve Celasun ile ilgili ortalığı karıştıran bilgiler veriyor. Salih'in uyuşturucu içinde nasıl yardım ettiğini ve Celasun'un Cumali'yi vurmak için nasıl görevlendirildiğini ifşa eden Çeto amacına ulaşabilecek mi?

Sena, Mahsun’un kendisine karşı olan zaafını kullanarak Selim’in bilgisi dahilinde tehlike ile dans etmeye devam ediyor. Yamaç, Aliço sayesinde bu durumu farkediyor ve öfke dolu bir şeklde abisi Selim Koçovalı ile eşi Sena’dan bunun hesabını soruyor. Açıklamalar konusunda tatmin olan Yamaç, Mahsun yani gerçek ismiyle Fikret’le ilgili Sena, Selim ve Aliço üçlüsünün ulaştığı bilgiler karşısında hayretini gizleyemiyor.

Mahsun’un yani Fikret’in çocukken kaçırıldığını Aliço sayesinde öğrenen Selim ve Sena büyük bir gizemi çözmek üzere; Mahsun’un babası bulundu ve Mahsun’un yeri söylendi. Mahsun ve babası Kadir’in buluşması ise çok dramatikti. Mahsun’un bütün dengeleri alt üst oldu. Geçmişini öğrenen Mahsun ne yapacak?

Çukur'da Sürpriz İsim! Çukur Kadrosuna Dahil Oldu!

Çukur yeni bölümde işler kızışıyor. Gerçekleri, ailesini arayan Mahsun, hayatı hakkında bilgi sahibi olan kişi karşısında şaşkına dönüyor. Çeto ve Mahsun arasında gergin anlar yaşanıyor ve Mahsun Çeto'ya okkalı bir tokat atıyor. Öte yandan gizli iş çeviren Sena ve Selim, Yamaç'a yakalanıyor. Ayrıca diziye flaş bir isim dahil oluyor. Mahsun'un babası Kadir olarak dizinin seyrinde önemli değişiklere neden olacak, Yeşilçam'ın güçlü ismi Menderes Samancılar artık Çukur kadrosunda...

Çukur Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Çukur dizisinin son bölümünde Uluç'un Baykal ile buluşması şaşırttı. Akrabalık bağıyla daha da güçleneceğini düşünen taraflar Cumali ve Damla'nın evliliğini münasip görürler. Düğün telaşı içinde olan Koçovalılar'ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Yenilgiyi, yalnızlığı, zayıflığı hazmedemeyen Çeto, büyük bir katliam için düğmeye basar. Ava giderken avlanan Çeto, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. 

Çukur son bölümde, ortalık karışıyor. Cumali'nin Yıldız ile evlilik planları suya düşüyor. Sultan, Yıldız'ın karşısına geçerek 'zamanı geldiğinde herkes Çukur'a borcunu öder.' kahreden sözler sarfediyor. Öte yandan Oruç Reis kızına (Damla) bu evliliğin formalite icabı olacağını söylüyor. Cumali ve Damla zoraki evlilik dayatmasına karşı boyun eğiyor. Öte yandan Uluç'un hainliği ortaya çıkıyor. Evlilik sonrası Uluç Bayka'ın yanına gidiyor.

Koçovalılar ve Uluç arasında bir bağ oluşturulmak istenir. Akrabalık bağıyla daha da güçleneceğini düşünen taraflar Cumali ve Damla'nın evliliğini münasip görürler. Sadece formalitede kalması şartıyla Damla evliliği kabul eder. Fakat Cumali'nin gönlünde, aklında yıllar geçtikçe daha da büyüyen aşkı Yıldız vardır. Öte yandan Mahsun Çeto'ya sırtını döner. Çeto ise Mahsun'u geri kazanabilmek için Baykal Bey'in yanına gider. Aradığı desteği bulamayan Çeto, hem sinirlenir hem büyük hayal kırıklığı yaşar. Yamaç ise Çeto'nun peşinde, büyük patrona ulaşmak için an be an takiptedir. Kabuğuna çekilen, yaşadığı bunalımdan, depresyondan kurtulamayan Mahsun, her şeyin başladığı yere gitmek ister. Yalnız gitmekten çekinen Mahzun, Sena'nın da yanında olmasını, onun varlığıyla gücünü toplayabileceğini düşünür. Ayrıca Düğün telaşı içinde olan Koçovalılar'ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Yenilgiyi, yalnızlığı, zayıflığı hazmedemeyen Çeto, büyük bir katliam için düğmeye basıyor. İntikam için kolları sıvıyan Çeto adamlarını toplayıp, Koçovalılar'ı en mutlu günlerinde ikinci kez yaralamak için silahlanıyor.

Koçovalılar depoya baskın yaparak, büyük bir darbe vuruyor Karakuzular'a. Mahzun'un imalı sözleri Vartolu'yu çılgına çeviriyor. Büyük korku ve endişeyle eve koşan Vartolu, Veysel'in de içinde olduğu büyük bir oyuna doğru sürükleniyor. Karakuzuları uçuruma sürükleyecek gelişmeler yaşanıyor. Yüksel'i (Tansu Yücel) Mahzun ve Çeto'nun zaaflarını öğrenme noktasında sıkıştıran Yamaç ( Aras Bulut İynemli) istediği bilgiye ulaşmış gibi görünüyor. Çeto'nun sırları gün yüzüne çıkıyor. Yamaç Mahzun'a Çeto'nun Mahzun'dan sakladığı, gerçeklerin yazdığı dosyayı hediye paketi ile sunuyor. Yamaç’ın, Çeto’nun herkesten sakladığı bir sırrını öğrenmesi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelede tansiyonu yükseltecek. Mahsun’un beklenmedik bir anda Sultan’ın açtığı aşevine gelmesi Çukur’dakileri deliye döndürecek. Ancak Sultan’ın, Mahsun karşısındaki tavrı herkes için şoke edici olacak. Uluç’un kızı Damla’nın yolu Koçovalılar ile kesişecek. Cumali ile aralarındaki inatlaşma ekran başındakilerde heyecan yaratacak. Büyük çatışmaların olacağı bol aksiyonlu bu bölümde, sürpriz bir isim Çukur’a veda edecek.


Çukur dizisinin konusu nedir?

Çukur dizisi, İstanbul’da Çukur isminde bir mahalleyi konu alır. Bu mahallenin bütün kontrolü Koçova ailesindedir. Mahallenin en önemli kuralı; uyuşturucuya kesinlikle izin verilmemesidir. Ancak zamanla bir grup ortaya çıkar ve mahalle düzenini bozmaya çalışır. Bir süre sonra ailenin en küçük oğlu yıllar önce kaçtığı mahalleye geri döner. Onun dönmesi ile birlikte mahallede yeni bir düzen oluşacaktır. Bu sırada Sena ile tanışır. Ve ona âşık olur. Kısa sürede evlenirler ve beraber çukura gelirler. Artık çukurda yepyeni bir hayat başlayacaktır. Çukur dizisi yönetmeni Sinan Öztürk'tür.  Senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır.

Çukur dizisi oyuncuları kimlerdir?

Aras Bulut İynemli (yamaç): 25 Ağustos 1990 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İstanbul’dur. Üniversitede uçak mühendisliği okuyordu. Oyunculuk yapmaya başladı. İlk olarak Patos reklamında oynadı. İlk dizi deneyimi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'dir. Sonrasında yıldızı parlayan oyuncu pek çok dizi, film ve reklam projelerinde yer almıştır.

Dilan Çiçek Deniz (Sena): 28 Şubat 1995 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri Sivas'tır. Üniversite okurken modellik yapmaya başlayan oyuncu, 2014 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. İlk oyunculuk deneyimi Tatlı Küçük Yalancılar dizisi olmuştur.

Erkan Kolçak Köstendil: 16 Ocak 1983 yılında doğmuştur. Doğum yeri Bursa'dır. Üniversitede tiyatro bölümü okurken, tiyatro oyunlarında rol almaya başladı. 2014 yılında Ulan İstanbul adlı dizide başrol oynamıştır.

Öner Erkan: 4 Ocak 1980 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İzmir'dir. Daha 15 yaşındayken tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini TRT’de çocuk programı sunarak yaşamıştır. Daha sonra pek çok projede yer almıştır.

Rıza Kocaoğlu: 19 Mart 1978 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İzmir’dir. Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitirmiştir. İlk yer aldığı proje Çağan Irmak yapımı olan Bana Şans Dile isimli filmdir. 


​KamuAjans.com

Kamuajans.com/ÖZEL

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Miss E.B. 5 gün önce

Mahsun Ölecekmi ya söyleyin noluuurrrr

Misafir Avatar
yağmur 1 hafta önce

efsane

Misafir Avatar
Ömer Faruk 2 hafta önce

Siz çocuklarımızı öldürdünüz Çeto hı hı

Misafir Avatar
aygul 3 hafta önce

cukur cok guzel bir dizi bayylarak izliyorum

Misafir Avatar
Mustafatonbul 4 hafta önce

Mustafatonbul

Misafir Avatar
yahya 1 ay önce

cukur süper bir film annam babam hım hım

Misafir Avatar
yağmur 2 ay önce

Cukur harikaydı

Misafir Avatar
sikinti varsa sikinti vardir 2 ay önce

yani dizi izlenmez final olur diye soyledim sacmalamayin sozunu