Bir Umut Yeter 4.bölüm fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Umut Yeter bu hafta yayınlanacak mı? Yeni sezona hızlı giriş yapan Bir Umut Yeter final mi yapıyor? Bu hafta 3.bölümü ile erkana gelen dizi 3 hafta sonra 6.bölümü ile final yapacak.

Bir Umut Yeter 4.bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlanan bölümde Elif, Yılmaz ve Derya'nın bir olup Umut'u kendisinden koparacağını düşünür. Umut'u annesine vermektense herkesi öldüreceğini söylerek Yılmaz'ı tehdit eden Elif'in, Umut'u gerçek annesine vermeye hiç niyeti yoktur. Derya, Yılmaz'ın yazdığı mektubu bulur. Oğlunun yaşadığını öğrenen Derya'nın ne yapacağı ise merak konusudur.

Bir Umut Yeter dizisi 4. bölümde neler oldu?

Her geçen gün artan vicdan azabına dayanamayan Demir,Derya'ya oğlunun iyi olduğuna dair bir mektup yazar. Fakat mektup Kenan Bey'in eline geçer. Kızının daha fazla yaralanacağını düşünen Kenan Bey mektuptan kızına bahsetmez.
Elif ,Yılmaz ve Derya'nın tesadüfi görüşmelerinden rahatsız olur. Yılmaz ve Derya arasındaki gergin konuşmalara dayanamayan Yılmaz Umut'un gerçek annesinin Derya olduğunu söyler. 
Elif'in gerçekleri öğrenmesi Umut'a karşı korumacı tavırlarının artmasına neden olur. Anaokunda Umut'un arkadaşıyla sıkıntı yaşamasından dolayı tekrar Derya ile karşı karşıya gelen Elif ne yapacak?

Bir Umut Yeter dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanal D'nin yeni dizisi Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Merakla beklenen fragmanda gerçekler ortaya çıkıyor. Yılmaz ve Derya arasındaki ilişkiden rahatsız olan Elif, Yılmaz ile kavga eder. Taşıdığı büyük yükten yorulan Yılmaz, Umut'un gerçek annesinin Derya olduğunu söyler. İşte sabırsızlıkla beklenen Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanı...

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan'ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek'in kaleme aldığı Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Sezona hızlı giriş yapan izleyenlerin beğenisini kazanan Bir Umut Yeter dizisinde sırlar ortaya çıkıyor. Hayatlar alt üst oluyor. İşte yeni bölümü merakla beklenen Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanı...

Eski sırların ortaya çıktığı Bir Umut Yeter 3. bölüm fragmanında Umut'un gerçek annesinin Derya olduğunu anlayan Yılmaz, Elif'e gerçekleri anlatır ve annesinin Derya olduğunu söyler. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Umut Yeter dizisinin yeni bölümü 13 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Merakla beklenen Bir Umut Yeter 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi ekrana gelecek olan bölümde yıllardır evlat acısı çeken Derya oğluna kavuşabilecek mi? Kanal D’nin, başrollerini Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı ve Serhat Tutumluer’in paylaştığı Bir Umut Yeter, Yeni bölümü 13 Ekim 2018'de ekranlarda...

İlk bölümüyle izleyicinin dikkatini çeken Bir Umut Yeter dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni yayınlanan fragmanda Hazal oğlunun gerçek annesinin Derya olduğunu öğreniyor? Yılmaz'ın bıraktığı notu Kenan bey buluyor? Hazal şimdi ne yapacak. Umut'u gerçek annesine verecek mi?

İlk bölümüyle izleyicinin dikkatini çeken Bir Umut Yeter dizisi cumartesi günleri ekrana gelmeye devam edecek. Bir Umut yeter 2.bölümde Yılmaz'ın bıraktığı mektubu Derya görebilecek mi? Anne oğul kavuşacak mı? Merakla beklenen Bir Umut Yeter 3.bölümü fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Bir Umut Yeter konusu ve oyuncu kadrosu 

Bir Umut Yeter Yılmaz’ın doğru yolu bulma çabası, Elif’in ailesine olan aşırı düşkünlüğü, evlat acısı ve özlemi içinde hayata tutunmaya çalışan acılı Derya’nın dramını anlatıyor.

Tolgahan Sayışman (Yılmaz Karabey)
Hakkari’de 6 askerini şehit vermiş, kendisi de vurulmasına ve ölümcül yaralar almasına rağmen hayata bir şekilde tutunmuş onurlu, vicdanlı ve hakkaniyetli bir gazi! İnsanlardan uzak, sade, sakin ve huzurlu bir hayat isteği onu kimsenin yaşamadığı ücra bir adadaki deniz fenerinin bekçisi olmaya kadar götürür. Fenerin bulunduğu kasabada yaşayan Elif’le tanışıp kısa sürede evlenmeye karar veren Yılmaz’ın fırtınalı bir gecede karaya vuran bir kayıktan çıkan bebeği evlat diye bağrına basmasıyla gelişen olaylar, hayatının kalan bölümünü kurşun yarası kadar acı veren bir vicdan muhasebesiyle geçirmesine neden olur.

Esra Bilgiç Töre (Derya Akar)

Küçük yaşta annesini kaybeden, varlıklı bir ailede babası tarafından büyütülen Derya, konservatuarın sinema bölümünde okurken tanıştığı Doğulu bir aşiretin oğluna aşık olur. Babasının bu ilişkiyi onaylamaması Derya’yı durdurmaz ve tüm ailesini karşısına almak pahasına aşkının peşinden giderek Toprak’la evlenir. Oğulları Deniz’in doğumundan kısa süre sonra, Toprak’la birlikte başta babası ve özlemini çektiği ailesi ile olan ilişkisini düzeltip buzları eritmek üzere yaşadığı kasabaya gider. Ancak hiç beklenmedik bir gelişme, oğlu ile sevdiği adamın fırtınalı bir gecede denizde kaybolmasına neden olur. Evlat acısı içinde yanan acılı anne yıllar sonra ölen oğlunun yaşadığını öğrenecek ancak bu sefer de öz oğluna kendini anne olarak kabul ettirme çabası içinde savrulacaktır.

Hazal Subaşı (Elif Karabey)

Küçük bir kasabada küçük mutluluklar ile büyüyen uyanık ve akıllı Elif, abisinin güneydoğuda şehit düşmesi ile sevdiklerine hastalıklı ölçüde düşkün, onları kaybetme korkusu ile yaşayan lafını esirgemeyen sevgi arsızı bir kızdır. Sakin ve monoton kasaba günleri genç ve yakışıklı yeni fener bekçisinin hayatına girmesi ile bir anda değişir ve kafasına koyduğunu yapmayı bir şekilde beceren Elif kısa sürede Yılmaz’ı kendisiyle evlenmeye ikna eder. Birkaç başarısız hamileliğin ardından karnındaki bebeğin de ölü doğduğu gecenin sabahında karaya vurmuş kayıktan bir bebeğin çıkması Elif’in mucizelere olana inancını iyice pekiştirir. Başkasına ait olan bu bebeği kendi oğlu olarak bağrına basıp bu durumu Yılmaz’a da bir şekilde kabul ettirmeyi başarır. Elif, en çaresiz anında çıka gelen bu bebeği Yılmaz da dahil hiç kimsenin elinden almasına izin vermezken, genç kadın sevdiklerini kaybetmemek uğruna herşeyi göze alacağı bir savaş verecektir.

Serhat Tutumluer (Kenan Akar)

Bölgenin ileri gelen zenginlerinden olan Kenan otoriter, disiplinli ve kontrolcü kişiliği ile dikkat çeken başarılı bir iş adamıdır. Gençlik ateşi çok erken yaşta evlilik dışı bir kız babası olmasına neden olmuş, daha sonra aşık olup evlendiği karısı bu istenmeyen bebeği de kendi iki kızından ayırmadan büyütmüş, ancak yakalandığı MS hastalığından kurtulamayıp genç yaşta Kenan'ı üç kızıyla yapayalnız bırakmıştır. Kenan bu kayıp ile kendisini hayata ve ilişkilere kapatmış bir daha asla evlenmemeye karar verip kendini üç kızını yetiştirmeye ve işlerine adamıştır. Ortanca kızının tasvip etmediği bir evlilik yapması ile gelişen trajik olaylar,

Kenan'ın damadı ile torununun ölümünden kendini sorumlu tutmasına ve derin bir vicdan azabı yaşamasına neden olur. Duygusal anlamda en zayıf olduğu anda karşısına çıkan kızının en yakın arkadaşı Serap'a aşık olması Kenan'ı tekrar yaşama döndürürken, bu durum çevresindeki herkesle olan ilişkisini bir anda başka yerlere savurur.

Cem Uçan (Taner Çelikbaş)

Küçük yaşta Kenan'ın himayesine aldığı Taner, sadece Kenan'ın sağ kolu değil aynı zamanda evin oğlu gibidir. Derya'ya aşık olsa da hislerini bir türlü açıklama cesareti gözteremeden Derya başkasına aşık olup evlenir. Sevdiği kadını başkasına kaptırmanın hırsıyla gözü iyice kararan ve her türlü kötülüğü göze alan Taner yaptığı bir oyun neticesinde Toprak ve Deniz' in denizde kaybolmasını sağlar. Ancak ilahi adalet ona en büyük cezayı verir ve hiç sevmediği Dilek ile mecburen evlenmek zorunda kalır. Yılmaz'ın Derya'nın hayatına girmesiyle birlikte Derya takıntısı yeniden alevlenirken, bu defa Yılmaz'ı ortadan kaldırmak için harekete geçecektir.

Bir Umut Yeter 2.bölümde neler yaşandı.

Bir Umut Yeter,mezarlıkta yolları kesişen Anne oğulun ilk karşılaşması ile sona ermişti. Mezar taşlarındaki tarih ve yazıdan Derya'nın Umut'un gerçek annesi olduğunu anlayan Yılmaz,vicdan azabı çeksede sessiz kalmayı tercih eder. 

Kenan Bey,gemilerinden birinde mülteci kaçırıldığı ve deniz feneri bekçisi olan Yılmaz'ın bu gemiyi farkederek mültecileri kurtardığı öğrenince Yılmaz'a limanın başına geçme teklifinde bulunur. Bu teklifi kabul eden Yılmaz'ın bilmediği şey, Derya'nın Kenan Bey'in kızı olduğudur. 

Eşi ve çocuğunu kaybettikten sonra kendi dünyasına çekilen Derya,uzun bir aradan sonra İstanbul'dan yeni gelen kardeşinin barışmak için koyduğu şartı kabul ederek, kabuğundan çıkmaya ve çektiği resimleri sergilemeye razı olur.

Vicdanının sesine daha fazla dayanamayan Yılmaz ''Derya Hanım oğlunuz güvende. Sağlıklı ve mutlu. Merak etmeyin.'' notunu Derya'ya bırakır.

Kamu Ajans
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.