Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Merakla beklenen Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni yayınlanan fragmanda mutluluğu gözlerinden okunan Cihan, arkadaşlarıyla geziye gidiyor. Fakat hastalığı yine Cihan'ın peşini bırakmıyor. Dengesini kaybeden Cihan uçurumdan aşağı düşüyor. İşte Bir Litre Gözyaşı 3. yeni bölüm fragmanı...

Bir Litre Gözyaşı 3. fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin gibi sevilen oyuncularının yer aldığı Bir Litre Gözyaşı 3. fragmanı ne zaman yayınlanacak? Cihan hastalığını öğrenebilecek mi? Ailesi Cihan'ın hastalığı karşısında çaresiz kalırken, yeni bölümde neler yaşanacak? KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Bir Litre Gözyaşı 3. fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dosyaya ulaşmaya çok yaklaşan Mahir gerçekleri öğreniyor mu? Cihan hareketlerinde artan anormallikler karşısında ne yapacak? Merakla beklenen bütün sorular 21 Ekim Pazar akşamı Bir Litre Gözyaşı yeni bölümüyle cevap bulacak.

Bir litre Gözyaşı 2. bölümde neler yaşandı?

Bir Litre Gözyaşı’nın yeni bölümünde Cihan, hareketlerinde anormallikler olduğunun farkındadır. Hastalığı hakkında aklında sorular oluşan Cihan, doktoruyla görüşmeye karar verir.

Ali'nin Cihan'a olan ilgisi Cihan'ı çok mutlu etsede , Mahir uzaktan uzağa Cihan'ı kıskanmaktadır.

Okulun basketbol takımına katılan Cihan'a Ali'den ve babasından tam destek gelir. Maç sırasında yine hareketlerini kontrol edemeyen Cihan'ın kafası karışıktır. 


Bir litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı.


Cihan ve ailesinin hayat mücadelesini anlatan Bir Litre Gözyaşı 2.bölüm fragmanı ekranlara geldi. Doktor Cihan'ın hastalığını bir an önce öğrenmesi gerektiğini ifade edsede bu ailesi için hiçte kolay değildir. Peki yeni bölümde Cihan hastalığını öğrenebilecek mi? Figen Cihan'ın gerçekleri öğrenmesine engel olabilecek mi? İşte merakla beklenen Bir Litre Gözyaşı 2.bölüm fragmanı...

Bir Litre Gözyaşı 2. yeni bölüm fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Cihan'ın yaşadığı dengesizlikler canını sıkmaya başlıyor. Bir şeylerin ters gittiğini anlayan Cihan hastaneye gidiyor. Peki Cihan hastalığını öğreniyor mu? Cihan'ın hastalığını saklayan annesi gerçekler ortaya çıkmadan yetişebilecek mi? Yeni bölümde neler olacağı sabırsızlıkla bekleniyor?

Bir litre Gözyaşı 2. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak!

Hayatla mücadeleyi , zorluklarla nasıl başa çıkılacağını ve en önemlisi asla pes etmemek gerektiğini anlatan  Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. Merakla beklenen dizide neler yaşanak. Bir Litre Gözyaşı yeni bölümüyle 14 Ekim 2018'de ekranlara gelecek.

Senaryosunu Neşe Şen – Sertaç Ergin – Gül Meriç Özen'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Serhan Şahin'in üstlendiği Bir Litre Gözyaşı Pazar akşamı ekranlara geldi. Hayat dolu bir kız olan Cihan'ın amansız hastalığıyla mücadelesini anlatan dizi reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadı. Bir Litre Gözyaşı 2.bölümünde neler yaşanacak? 

Bir litre Gözyaşı hikayesi ve oyuncuları merak konusu olmuştu. Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı dizisi zengin kadrosuyla bugün ekranlarda yerini aldı. İşte Med Yapım - Mf Yapım imzalı  Bir Litre Gözyaşı'nın konusu ve oyuncuları...

Bir litre Gözyaşı ilk bölümde neler yaşandı?

Kamu Ajans - Büyük bir heyecanla Üniversiye hazırlanan Cihan'ın hayalleri gerçek olur. Üniversiteye başlayan Cihan yeni çevresine ve arkadaşlarına alışmaya çalışırken birde aşık olacaktır. Aşık olduğu kişi Ali'yi; çok sevdiği, aramızda sır olmayacak diye söz verdiği annesine anlatır. 

Çok mutlu olan Cihan'ın ayakları yere basmazken , Kızının  tedavisi olmayan bir hastalığı olduğunu öğrenen Figen kahrolur. Beyincik dejenerasyonu teşhisi konan Cihan'ı ve Yürekli ailesini kötü günler beklemektedir. 

Bir litre Gözyaşı konusu oyuncuları

Hayat dolu ve oldukça başarılı olan  Koca Yürekli ailesinin en büyük kızı Cihan Üniversiteyi kazanır. İlk defa aşık olan ayakları yerden kesilen Cihan aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştı. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir. Kore dizisinden uyarlama anne kızın mücadelesini anlatan Bir Litre aşk yaşanmış acı bir hikaye.

Cihan (Miray Daner) ve ailesinin hayat mücadelesini; anı yaşamanın değerine vurgu yaparak anlatacak Bir Litre Gözyaşı’nın yönetmenliğini Serhan Şahin üstlenirken senaryosunu ise Neşe Şen, Sertaç Ergin ve Gül Meriç Özen kaleme alıyor. Med Yapım - Mf Yapım imzalı Bir Litre Gözyaşı'nın oyuncuları ve karakterlerin özellikleri ise şöyle;

Miray Daner(Cihan Yürekli)

15 Ocak 1999'da İstanbul'da dünyaya geldi. Oyunculuğa 7 yaşında başlayan Daner, Papatyam dizisinde 121 bölüm Metin Akpınar'ın torunu "Gonca"yı oynadı. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen'in küçüklüğünü canlandırdı. İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye'de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır. Medcezir dizisinde “Beren Beylice” karakterini canlandıran oyuncu asıl çıkışını Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle yapmıştır.

Genç oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Cihan Yürekli" karakterine hayat verecek olan Miray Daner'in canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

Yürekli ailesinin en büyük çocuğu… 18 yaşında, oldukça güzel, sevimli, yaşam enerjisi yüksek bir kız. Her zaman yaşıtlarından bir adım önde, mantıklı, ayakları yere basan yapısıyla ailenin parlak, sorumluluk sahibi, güvenilen çocuğu olmuş. Arkadaşları tarafından da sevilen, kollanan, sosyal yönü kuvvetli biri… Olaylara pozitif yaklaşan, hedeflediği her alanda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve oldukça başarılı bir genç… Gelecek vadediyor.

Sanem Çelik(Figen Yürekli)

18 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 1983’te İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümüne girdi. 12 sene boyunca okul gösterilerinde ve Çağdaş Bale Topluluğu'nun çeşitli eserlerinde solist ve corps de ballet dansçısı olarak dans etti. Figen Yücel, Vecihi Ofluoğlu, Cem Ertekin, Marion-Yener Durukan, Valentina Sobseva, Ludmilla Marazova, Ramazan Bapov gibi değerli eğitmen ve koreograflarla çalıştı. Önlisansını aldıktan sonra tiyatro bölümüne geçti. Yıldız Kenter ve Haldun Dormen'in yıldız öğrencilerindendi. 1999'da mezun oldu.

1996’da Nihat Durak’ın yönetmenliğinde, başrollerini Aytaç Arman ile üstlendiği, Ziya Öztan’in Yakup Kadri Karaosmanoğlu'nun edebiyat eserinden senaryolaştırdığı Yaban'da ki Emine rolü Sanem’in ilk sinema deneyimi oldu. Bu rol ile 10.Adana Altın Koza Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü"nü kazandı.

1997'de başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok reyting alan dizilerinden biri olan Kara Melek, Sanem Çelik için büyük bir dönüm noktasıdır. Canladırdığı Yasemin Saylan, Türk televizyonlarının en ünlü kötü karakterlerinden biri oldu. Türkiye Sanem'i bu dizi ile tanıdı ve Magazin Gazetecileri Derneği'nin verdiği "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü Perran Kutman ile paylaştı.

2000 yılında Havva Adem karakterini canlandırdığı Derviş Zaim'in Filler ve Çimen adlı sinema filmi ile Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü aldı. Yine aynı film ile 2000- 2001 yılları arasında beş farklı yarışmada "En İyi Kadın Oyuncu" seçildi. Bu sirada Dormen Tiyatrosu'nda sahnelenen bir Ray Cooney oyunu olan Hangisi Karısı ile Volkan Severcan, Salih Kalyon gibi değerli isimlerle tiyatro sahnelerindeydi.

2004'te Aliye adlı televizyon dizisiyle Atv ekranlarında hayranlarının karşısındaydı. Halit Ergenç, Nejat İşler, Ayla Algan, gibi zengin kadroya sahip olan dizi, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Dört ayrı yarışmadan "En İyi Kadın Oyuncu" ve "En İyi Kadın Dizi Oyuncusu" ödülleri aldı.

2005 yılında tekrar bir sinema filmi ile beyazperdeydi: "Ayın Karanlık Yüzü". Metin Belgin'in yazdığı, Buket İlhan'ın yönettiği filmde, Mehmet Ali Alabora, Ali Poyrazoğlu gibi usta oyuncularla birlikte başrolü paylaştı. 2006 yılında Aliye dizisini bitişinin ardından Amerika'nın Los Angeles şehrine gitti. Çeşitli alanlarda kurs ve atölye çalışmalarına katıldı.

2013'te Bursa'da çekimleri tamamlanan Derviş Zaim'in Balık filminde başrollerini Bülent İnal ile paylaştığı Filiz rolünü üstlendi. Yine ayı yıl, Serdar Akar'ın yönettiği, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler gibi sevilen oyuncularla paylaştığı Behzat Ç. Ankara Yanıyor sinema filminde Alman polisi Ulrike rolünde oynadı.

Usta oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Figen Yürekli" karakterine hayat verecek olan Sanem Çelik'in canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

Cihan’ın annesi… 40 yaşında, hala güzelliğiyle dikkat çeken, her şeye yetişmeye çalışan, enerjik bir kadın… Her zaman kendi tercihlerini yaşamış, bu uğurda gereken bedelleri ödemiş ama bundan hiçbir zaman pişman olmamış biri… Güçlü bir kadın, kolay kolay kimseye eyvallah etmiyor. El attığı her işte başarılı olan, mücadeleci bir karakter… Sahip olduğu dört çocuğa, iş hayatında zaman zaman tökezleyen kocasına, evinin idaresine, sağlık görevlisi olarak yaptığı işe, her şeye yetişmeyi başarıyor. En önemlisi bunları sevgiyle yapıyor.

Tolga Tekin(Muzaffer Yürekli)

19 Mart 1973 yılında Ankara'da doğmuştur. Orta eğitimini, Özel Arı Koleji’nde 1992'de tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden, 1996 yılında mezun oldu. Devlet Tiyatroları'nın açtığı sınavı kazanarak, Adana Devlet Tiyatrosu'nda görevine başladı. 1996 ile 2004 yılları arasında Adana Devlet Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra, Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Bizim Evin Halleri dizisinde 4 yıl oyuncu olarak çalıştı. Halen, Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görev yapmaktadır.

2000 – 2008 yılları arasında “Bizim Evin Halleri” dizisinde Beyhan Saran, Meral Niron, Emel Göksu, Ayşenil Şamlıoğlu, Zeynep Koltuk ile birlikte oynadı. 2014 – 2015 yılları arasında "Paramparça" adlı dizide "Özkan Gülpınar" karakterini canlandırdı ve popülerlik kazandı.

Başarılı oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Muzaffer Yürekli" karakterine hayat verecek olan Tolga Tekin'in canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

Cihan’ın babası, 42 yaşında… Sevecen, iyi niyetli, yumuşak huylu ve muzip bir adam… Karısına aşık; kendini onunla bulmuş, daha doğrusu kendini Figen’in akışına bırakmış biri... Gençlik yıllarında savrulmaya müsait bir karakterken Figen’le tanışması hayatının dönüm noktası olmuş. Karısına duyduğu aşk, güven ve teslimiyetle iyi bir aile babasına dönüşmüş. Ailesi için yapamayacağı şey yok.

Mert Yazıcıoğlu(Mahir Yetkin)

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Mert Yazıcıoğlu aslen Denizlilidir. Lise eğitiminin ardından İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü'nde kayıt yaptıran Yazıcıoğlu, Karagül adlı dizide canlandırdığı 'Baran' karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

Şans eseri oyunculuk yapmaya başlayan Mert Yazıcıoğlu bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra "Dedemin İnsanları" adlı filmle, oyunculuğa ilk adımını attı. 2013 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Karagül dizisinde Ece Uslu, Özcan Deniz, Mesut Akusta ve Yavuz Bingöl gibi usta isimlerle birlikte rol aldı. Bu proje ona şöhretin kapılarını araladı.

3 Kasım 2016 tarihinden itibaren FOX'ta yayınlanmaya başlayan, Burak Sağyaşar imzalı, "Umuda Kelepçe Vurulmaz" dizisinde de rol alan Mert Yazıcıoğlu, Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde genç yeniçeri Korkut rolü ile seyirci karşısına çıkmıştı

Genç oyuncu son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde rol alıyor. Bu dizide "Mahir Yetkin" karakterine hayat verecek olan Mert Yazıcıoğlu'nun canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

19 yaşında, Cihan’ın önce en yakın erkek arkadaşı, ilerleyen zamanlarda da her şeyi olacak… Karizmatik ama yaşıtlarından farklı biri, çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuruyor. Doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biri... Serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından “tuhaf” biri olarak görülmesine neden oluyor ama bu bir yandan onu çekici de kılıyor.


Kamu Ajans

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.