Avlu dizisi nefes kesen 26. bölümü ile ekranlara geldi. 15 yıl hapis cezasına çarptırılan Deniz ne yapacak? Ölümün yine teğet geçtiği Alp'in yeni planları ne? Avlu 27. bölüm fragmanı ne zaman yayınlacak? Avlu merak edilen yeni bölümüyle 25 Ekim perşembe akşamı sizlerle...

Avlu 16. bölümde neler yaşandı?

Deniz kendisine saldıran kişiden, hapishaneye yeni gelen Bade sayesinde kurtulur. Revir'e kaldırılan Deniz'in, ertesi gün hakim karşısına çıkacak olması tüm ağrılarını unutturur. Adam öldürmeye tam teşebbüs suçundan yargılanan ve hakkında 25 yıl hapsi istenen Deniz'in mahkemesi ertelenir. Deniz, artık hapishaneden çıkamayacağını anlayınca kızının intikamını alabilmek için kiralık katil tutmaya karar verir. 

Bu arada Oktay'ın öldürdüğü düşünülen Nihal müdürün dosyası yeniden açılır. Hapishanede herkes Oktay'a cephe alır.

Azra kiralık katil için Hasret'ten yardım ister. Hasret'in aklına gelen kişi önceden  sevdiği ve uğruna hapse girdiği kişi Kadir'dir. Alp'i ortadan kaldırmak için harekete geçen Kadir, Deniz'in verdiği paranın daha fazlası teklif edilince taraf değiştirir ve Alp'i serbest bırakır. Hem Deniz'den hem Alp'ten paraları alıp kaybolan Kadir, Hasret'i de hayal kırıklığına uğratır. Yıllarca Kadir'e haksızlık yaptığı düşüncesiyle kahrolan Hasret, Kadir'in kız kardeşiyle evlendiğini öğrenir.

Öldürülen kızının katili elini kolunu sallayarak dışarıda dolaşırken, Deniz için gelinen son nokta 15 yıl hapis cezası olur. 

Avlu 16. bölüm fragmanı yayınlandı!


Nefesleri kesen Avlu 16. bölüm fragmanı yayınlandı!  Yeni yayınlanan fragmanda başına gelmedik iş kalmayan Deniz ile Kudret arasındaki gerilim devam ediyor. Peki Alp'in kafasına silah dayayan kim? Zerrin'in yanına giden Azra ne yapacak? Yeni bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen, yeni bölümden ipuçları veren Avlu 16. bölüm fragmanı...

Avlu'dan ayrılan oyuncu Şeyla halis kimdir?

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Avlu'dan ayrılan şok isim kim? Sevilen oyuncu neden diziye veda ediyor? Avlu'nun sevilen karakteri Jale diziye veda edecek. Jale'nin yani Şeyla Halis'in Avlu 17. bölümde diziden ayrılacağı açıklandı. Peki Şeyla Halis kimdir?
Şeyla Halis 13 Ocak 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu.  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Mimar Sinan Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Piyano Bölümü'nden mezun olduktan sonra, eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümünde tamamladı. Dormen Tiyatrosu, Tiyatro Kılçık gibi çeşitli tiyatro topluluklarında görev yaptı. 1999 yılından itibaren kamera karşısına geçerek sinema ve dizi filmlerde oynadı. Sanatçı ayrıca, çeşitli reklam filmlerinde ve televizyon programlarında oyunculuk ve sunuculuk yaptı. Bekir Çiçekdemir ile evlendi.

Rol aldığı oyunlar

1994 - 1995 Beyaz Elbise ( Oyun müziği )

1995 - 1996 Prometheus

1996 - 1997 Nazım Hikmet Vatan Haini? (Yön.asist.)

1997 - 1998 Atları da Vururlar

1997 - 1998 Düşler Ülkesi

1997 - 1998 Hababam Sınıfı

1999 - 2000 Fil Hamdi

2000 - 2001 Oz Büyücüsü

2000 - 2001 Lysistrata

2001 - 2002 Takanlar Ve Takılanlar

2002 - 2003 Bak Şu İşe

2003 - 2004 Bak Şu İşe 2

2004 - 2005 Ayşegül Hindistan’da

2005 - 2006 Ayşegül Hindistan’da 2

Filmografisi

Avlu - 2018

Zengin Kız Fakir Oğlan - 2012

Yahşi Cazibe - 2011

Akasya Durağı - 2009

Görgüsüzler - 2008

Yol Arkadaşım - 2008

Cennet Mahallesi - 2004

Hastayım Doktor - 2002

Reyting Hamdi - 2002

Yedi Numara - 2000

Dadı - 2000

Lüzumsuz Adam' - 2000

Hiç Yoktan Aşk - 2000

Yılan Hikayesi - 1999

Ruhsar - 1997

Kara Melek - 1996

Sokaktaki Adam - 1995

ŞEYLA HALİS'İN ALDIĞI ÖDÜLLER

18. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü (Vücut)


Avlu 16. bölüm fragmanı yayınlandı? 

Her bölümü merakla beklenen Avlu 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda işler terse dönüyor Deniz ölümden kurtulurken Alp'in kafasına dayanıyor. Peki Alp'in kafasına silah dayayan kim? Deniz'i hangi tehlikeler bekliyor? İşte sabırsızlıkla beklenen yeni bölüm fragmanı...

Son bölümün ardından gözler yeni bölüme çevrildi. Merakla beklenen Avlu 16.bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İşte katilin kim olduğunu öğrendiğimiz son bölümde yaşananlar…

Avlu son bölümde neler yaşandı?

Yeni gelen mahkumlar Deniz'i tedirgin etmektedir. Kızının intikamını almadan ölmeyeceğim diyen Deniz'e tuzak kurulur. Tuzaktan son anda kurtulan Deniz, yeni mahkumları daha yakından tanımak için yardım ister. Yeni gelen mahkumların kim oldukları, niçin burada olduklarını öğrenmek için herkes seferber olur. Ama Deniz'in katili bulmak için daha fazla bilgiye ihtiyacı vardır. Gardiyan Hüseyin'den yeni gelen mahkumların dosyalarını görmek için yardım ister. Karşılık olarak Deniz, evinin satılacağını ve yüksek miktarda para geleceğini merak etmemesini söyler. 

Naciye'yi hapishanede ziyarete gelen kızı, okulu bıraktığını ve Alp ile evleneceğini söylerken birde Deniz'e vermesi için mektup bırakır. Alp'ın gönderdiği mektup Deniz'i iyice tedirgen eder ve Azra'dan kendini korumak için silah bulmasını ister. 

Tüm tedbirlere rağmen Deniz'in korktuğu başına gelir. Deniz'i öldürmek için harekete geçen katil, amacına ulaşabilecek mi? Deniz bu durumdan nasıl kurtulacak?

Avlu 15.bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Avlu'ya yeni gelenler, tüm dendeleri alt üst edecek gibi. Peki, Alp'ın gönderdiği mahkumlardan hangisi Deniz için geldi? Eski gücüne kavuşmak için Zerrin ile anlaşma yapan Kudret, ne yapacak? Tehlikede olan Deniz, kimlerden yardım alacak? Kafalarda ki soruları giderecek yeni bölüm 11 Ekim Perşembe akşamı sizlerle.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları Avlu dizisinin 15. bölüm 2. fragmanı ekranlara geldi. Aksiyonun, hesaplaşmanın intikamların eksik olmadığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Star TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Avlu  dizisinin merakla beklenen yeni bölümü 11 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Star TV'de yayınlanan Avlu'nun aksiyon dolu 15. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Tüm bölümleri, fragmanları merakla beklenen diziye yeni isimler dahil oluyor. Deniz'den intikam almak için plan peşinde olan Alp evleniyor. Yeni bölüm 11 Ekim 2018 tarihinde Star TV'de...

Avlu 15.bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların heyecanla izlenen dizisi Avlu erken final mi yapacak? Haber 7'de yayınlanan habere göre Avlu dizisinde yaşanan şiddet sahneleri sonrası, RTÜK'e şikayet telefonları yağıyor. Özellikle son bölümde yer alan sahneler nedeniyle RTÜK'e yapılan şikayet telefonları oldukça fazla. Başrollerinde Demet Evgar ve Nursel Köse'nin oynadığı dizinin bu duruma dikkate alacağı, ya bu sahneleri azaltacağı yada yayın saatini ileriye alacağı söyleniyor. Bu arada Avlu dizisinin 15. bölüm fragmanı yayınlandı...

Aksiyonun bol olduğu Avlu 15.bölüm fragmanı yayınlandı! Merakla beklenen dizide Kudret'in hamleleri ne olacak? İntikam peşinde olan Alp başarılı olabilecek mi? Adaleti kendisi sağlamaya çalışan Deniz bu saldırıları nasıl atlatacak? Avlu 15.bölüm sabırsızlıkla bekleniyor.Şiddet içeriyor ama çok seviliyor

Yayınlanmadan önce tartışmalara neden olan Avlu dizisi bir çok kişi tarafından beğenildi. Aldığı reyting oranları ile başarılı olan Avlu dizisinin bol şiddet içermesi nedeniyle devam edip etmeyeceği tartışılırken izleyiciden gelen yorumlardan oldukça beğenildiği anlaşılmaktadır.

Avlu dizi konusu ve oyuncuları

Avlu Dizisi - Cezaevi hayatlarını konu alan dizi ve filmler her dönemde hem ilgi çekmiştir hem de birtakım eleştirilere de maruz kalmıştır. Cezaevi yönetimi, koğuşlarda hayat, içeride ve dışarıda yaşananlar diziyi oldukça ilgi çekici hale getirdi. Daha dizi bölümlerin başlarında olsa bile reytinglerde yukarıya tırmanmaya devam ediyor. Hak mücadelesi yanında koğuş adaletini de konu alan dizide çok başarılı oyunculukları da görmekteyiz. 

Limon Film imzalı dizi Avlu'nun yönetmenliğini Yüksel Aksu yapıyor. “Avlu” özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınların 3.sayfa haberlere yansımayan, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve kendi hukuklarına karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alıyor.
Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur, Çağdaş Onur Öztürk, Deniz Barut, Onuryay Evren Tan, Eslem Akar, Şeyla Halis, Ayça Damgacı, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç dizide rol alan oyunculardır.

Avlu 15.bölümde neler yaşanacak?

15.Bölümde yaşanacaklar heyecanla beklenirken 15.bölüm fragmanı  yayınlandı!

Avlu dizisi 14.bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitledi. Zerrin müdürün isyana karşı hamleleri, Deniz'in Kudret'in oğlu Alp'i öldürme girişimi,  Ecem'in kıyafetleri yanarken Deniz'in içleri dağlayan feryadı, Alp'in bölümün sonuna doğru ortaya çıkan Deniz'le ilgili planı ve Avlu'ya giren 3 yeni mahkum...15.bölümde neler yaşanacak.


Avlu 14.bölümde neler yaşandı?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına tepki olarak cezaevinde isyan çıkmıştı. Bu isyandan sonra Zerrin hamlelerine sertliğini arttırarak devam etti. Tüm mahkumların özel eşyalarını toplatan Zerrin'e inat Ezo gece çamaşırhanede eğlencesine dans yarışması düzenledi.

Bu sırada Alp’ten intikamını almak için kurguladığı planı hayata sokan Deniz’in planı tutmadı ve Alp'i öldürmeyi beceremedi. Deniz'in buna karşılık cezasıda ağır oldu. Zerrin müdür Deniz’in öldürülen kızı Ecem'den kalan tüm eşyaları yakarken Deniz’in feryatları izleyecileri ağlattı. Fakat Dudu’nun Deniz’e bir hediyesi vardı.

Avukatın ikna etmesiyle hücreden çıkan Deniz’i hücre dışında bir sürpriz bekliyordu. Alp, Deniz’i öldürmesi için cezaevine birisini sokmuştu. Avlu’ya yeni giren 3 kişiden hangisi Deniz’in peşine düşecekti?

Kamu Ajans

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.