Ağlama Anne 3. Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerinde Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz gibi sevilen oyuncularının yer aldığı Ağlama Anne 3. bölüm 2.fragmanı ile ekranlara geldi. Ağlama Anne 3. yeni bölüm 2. fragmanda; Alev, Damla'ya Adnan konusunda hesap sorar ve kendini Adnan'a, yamamaya çalışmakla suçlar. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Ağlama Anne dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Ekranların sevilen dizisi Ağlama Anne 3. Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Yeni yayınlanan fragmanda Alev'in söylediği korkunç sözlerin ardından Damla, Adnan'ın zaten kızı Zeynep'i bildiğini söyler. Adnan'ın kızıyla buluşması ve Zeynep'in duygularını dile getirdiği anlar izlenmeye değer. İşte Ağlama Anne 3. Bölüm 2.Fragmanı ...

Ağlama Anne 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Heyecanın dorukta olduğu son bölümün ardından Ağlama Anne 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Alev, Kıbrıs'a gitmekte olan Zeynep'e yetişiyor ve tüm gerçekleri anlatıyor. Babası Adnan'ın da havalimanında olduğu bölümde neler yaşanacak? Duydukları karşısında Şok olan Zeynep'in tavrı ne olacak? İşte merakla beklenen Ağlama Anne 3. bölüm fragmanı...

Ağlama Anne 2. Bölümde neler yaşandı?

Adnan, öğrendiği gerçekler karşısında şok olur. Tüm anlatılanlar doğrumu? Adnan'ın 18 yaşında bir kızı mı var? Aklında soru işaretleri olan Adnan, Alev ve kızı Zeynep hakkında araştırma yapmaya başlar. Sonunda gerçekleri yani Zeynep'in kendi kızı olduğunu öğrenen Adnan, harekete geçer. O sırada Zeynep Kıbrıs'a gitmek için havalimanındadır. Alev de kızına herşeyi anlatmak için havalimanına gider. Heyecanın dorukta dizide Alev gerçekleri söyleyecek mi? Duyacağı gerçekler karşısında Zeynep ne yapacak? Yeni bölümde neler yaşanacak?

Ağlama Anne 2. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı!


ATV'nin yeni dizisi Ağlama Anne 2. bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Birinci bölümüyle izleyenlerden tam not alan Ağlama Anne yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte izleyenlerin merakla beklediği yeni bölümden ipuçları veren Ağlama Anne 2. Bölüm 2.Fragmanı...

Küçük yaşta yaptığı bir hata sonucu, evlat katili olmakla suçlanan Alev ile ailesinin duygu yüklü hikayesini anlatan Ağlama Anne 2. Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı! Hapisten çıkan ve kızının hasretiyle yanıp tutuşan Alev, kızına gerçekleri söyleyebilecek mi? İşte merakla beklenen yeni bölüm fragmanı...

Ağlama Anne 2.bölüm fragmanı yayınlandı!

Ağlama Anne 2. yeni bölüm fragmanı ATV ekranlarında yayınlandı. Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz'ın başrollerini paylaştığı, her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağı merak konusu oldu. Büyük beğeniyle izlenen Ağlama Anne dizisinin yeni bölümü 14 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Ağlama Anne 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümünde beğeni toplayan ve izleyenlere Doğuran mı annedir, yoksa büyüten mi? sorusunu düşündüren Ağlama Anne dizisi, 2. bölümüyle 14 Ekim Pazar günü saat 20.00'da ATV ekranlarına gelecek.

ATV 'nin yeni dizisi Ağlama Anne İlk bölümüyle ekranlara geldi. Abla kardeş arasında yaşanan annelik mücadelesini anlatan dizi beğeni topladı. Yönetmenliğini Feride Kaytan'ın yaptığı, izleyenlere ''Anneler ağlamasın'' dedirten dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu oldu. 

Ağlama Anne 1.bölümde neler yaşandı?

KamuAjans - Zeynep'i dünyaya getiren Alev gayri meşru olan çocuğunu çaresizlikten ölüme terkeder. Zeynep'e Alev'in kız kardeşi Damla sahip çıkar. Damla Zeynep' e kendi kızıymış gibi bakar, korur, gözetir. Hayatını tamamen Zeynep'e adar. Her türlü sıkıntıya katkanarak büyüttüğü Zeynep'i hapisten çıkan ve kızını ölüme terkettiği için vicdan azabıyla yanıp kavrulan ablası Alev geri almak istemektedir.

Alev Zeynep'in gerçek annesi, Damla ise her türlü sıkıntıya rağmen onu bu yaşa getiren kişidir. Abla kardeş arasında başlayan annelik mücadelesine, torununun hayatta olduğunu öğrenen Zeynep'in dedesi Çetin'de ortak olur. Fakat Çetin'nin mücadelesi Oğlu Adnan'ın Zeynep'in yaşadığını öğrenmemesi içindir. Zeynep'i Adnan'dan saklamak pek mümkün olmayacaktır.

Ağlama Anne 1.bölüm fragmanı

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Ağlama Anne  Bugün ilk bölümü ile ekranlara geliyor. 1.bölüm fragmanı ile diziseverleri mest eden Ağlama Anne dizisinin başrolünde kimler oynuyor? Ağlama dizisinin konusu nedir? gibi soruların cevabının haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni sezonda iddialı işler arasında yer alması beklenen dizi bir ailenin duygu yüklü hikayesini anlatıyor.

Ağlama Anne dizisi başrollerini Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar ve Ekin Mert Daymaz'ın paylaştığı Küçük yaşta yaptığı bir hata sonucu, evlat katili olmakla suçlanan Alev ile ailesinin hikâyesinin anlatıldığı Ağlama Anne dizisi 7 Ekim Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

Ağlama Anne dizi oyuncuları

BİRCE AKALAY

Zeynep'in "öz annesi", Damla'nın ablası. Adnan'ın geçmişte tek gecelik ilişki yaşadığı kadın. Hırslı bir kadındır Alev. Sarhoş olduğu bir gece yaptığı tek hatayla tüm hayatını karartmıştır. Muhafazakar ailesine bunun hesabını veremeyeceği için bebeğini aldırmaya karar vermiş, ancak beceremeyince bebeğini kaldığı yurtta gizlice doğurmuş ve ölüme terk etmiştir. Bebek son anda kurtarılmış, Alev ise hapse atılmıştır. O gün ailesiyle olan tüm bağları kopmuştur. Ancak aradan yıllar geçtikten sonra Alev çok pişman olmuş, aslında hayatta kızından başka hiç kimsesi olmadığını anlamış ve bugün Damla'nın karşısına çıkıp, kızını geri istiyordur.

ÖZLEM YILMAZ

Zeynep'in annesi. Adnan'ın aşık olacağı kadın. Tüm hayatını, doğar doğmaz ölüme terk edilen bir bebeğe adamış fedakâr kadın. İyi niyeti ve saflığı yüzünden okunası, örnek bir insandır Damla. Henüz on sekizindeyken hapse düşen ablasının bebeğini evlat edinmiştir. Genç yaşta sırtladığı yük sebebiyle ne aşık olabilmiş, ne yuva kurabilmiştir. Henüz on sekizinde, doğurmadan "anne" olmuştur. Dişinden tırnağından arttırıp hem okutmuş, hem babası belli olmayan bir çocuk olduğu için baştan beri Zeynep'i benimseyemeyen ailesinden korumuş ve bin bir fedakarlıkla bugünlere getirmiştir.

CANSEL ELÇİN

Zeynep'in babası, Nedret ve Çetin'in oğlu, Özlem'in eşi, Mert'in eniştesi. On sekiz yıl önce Alev'le birlikte olan, bugün Alev'in hâlâ unutamadığı tek aşkı. Damla'nın ise aşık olacağı tek adam! Adnan başarılı ve geleceği parlak bir iş adamıdır. Adam gibi bir adamdır Adnan. Gençken tatil için gittiAntalyalya'da yolu Alev'le kesişmiş, aynı gece Alev'le birlikte olmuştur. Sabah olduğunda Alev uyanmadan İstanbul'a dönmüştür. Oradan da eğitim için Amerika'ya... O gece Alev'in hamile kaldığından haberi yoktur. Baylan Holding'in sahibi Nevzat Bayer'in kızı Özlem'le evlidir ve Alya isminde altı yaşında bir kızı vardır. Kızı, Adnan'ın en hassas noktasıdır. Mutsuz bir evliliği vardır ve eşinden boşanmaya karar vermiştir.

SEZİN AKBAŞOĞULLARI

Adnan'ın eşi, Alya'nın annesi, Nevzat'ın kızı, Mert'in ablası. Özlem tüm hayatını, hatta nefretini bile kocası Adnan'a göre azaltıp çoğaltan bir kadındır. Zengin ailesi tarafından şımartılarak ve bolluk içinde büyümüştür. İsteyip de elde edemediği hiçbir şey olmamıştır şimdiye dek anne sevgisi dışında! Sekiz yıllık evli olduğu Adnan'a saplantı derecesinde aşıktır, ama evliliği birkaç sene önce çatırdamaya başlamıştır. Alya'yı doğurmak istemiş ama doğduktan sonra çocuk sorumluluğu ağır gelmiştir. Şu anda Alya'yı da kullanarak Adnan'ı elinde tutmaya çalışmaktadır.

SELİM BAYRAKTAR

Annesiz – babasız büyüyen Ali Osman'ı Kevser halası büyütmüştür. Anne ve babasını çocuk yaşta kaybetmek, erken yaşta büyümesine, sert yapıya bürünmesine, her işini tek başına halletmesine yol açmıştır. Bugün kayda değer bir güce sahip olmasına karşın prensiplerini terk etmemiştir. Gücünün yanında saygı gören biri olmasının sırrı da budur. Herkese bir şekilde istediğini yaptıran Ali Osman'ın lafını dinlemeyen tek kişi ise Alev'dir. Çünkü söz konusu Alev olduğu zaman Ali Osman, kalbine de hükmetmek de zorlanıyordur.

EKİN MERT DAYMAZ

Nevzat'ın oğlu, Özlem'in kardeşi, Adnan'ın kayınbiraderi. Zeynep'in ilk ve tek aşkı. Mert ilkokul yıllarındayken anne babası boşanmıştır. Boşandıktan sonra Nevzat, Mert'i annesine bir daha göstermemiştir. Babası Nevzat o günden sonra gerek Mert'in, gerekse diğer eşinden olan evladı Özlem'in üstüne daha fazla düşmüştür. Mert içinden çıktığı ailenin ait olduğu sosyal sınıfın çok dışında hareket etmeyi seçmiş bir gençtir. Zeynep'in de okuduğu üniversitede okumaktadır. Zeynep, etrafındaki diğer kızlardan farklı olduğu için dikkatini çekmiştir. Kendi ruhunu onda bulacak ve ona sırılsıklam aşık olacaktır. Ama bu aşk yüzünden babası Nevzat'la ters düşecektir.

ASLIHAN MALBORA

Damla'nın kızı, Alev'in "gerçek kızı". Mert'in aşık olduğu kız. Adnan'ın ise hiç bilmediği, varlığından bile habersiz olduğu kızı. Damla'nın bin bir fedakarlıkla bugünlere getirdiği Zeynep, geçmişinde olanlardan habersizdir. Annesi sandığı Damla, aslında teyzesidir. Gerçek annesi Alev, onu doğar doğmaz elleriyle ölüme itmiştir. Hiç tanımadığı babasının ise, o doğmadan evvel öldüğünü sanmaktadır. En büyük destekçisi, sığınağı ve de sırdaşı, tüm varlığını adadığı annesi Damla'dır.

Kamu Ajans

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.