MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVLENDİRME DUYURUSU YAPAN İL MEM'LER - 33 -

Ocak Ayı 15 Bin Öğretmen Atamasında Hangi Branşa Daha Fazla Kontenjan Ayrılmalıdır?

AÖF Soru ve cevap kitapçığı - 4 Mayıs 2013 AÖF sınavı cevapları, soru ve cevap kitapçığını indirmek için tıklayınız - AÖF vizeler soru cevap kirapçığı (İNDİR)

  • Okunma:
  • 07 Mayıs 2013 15:36
AÖF Soru ve cevap kitapçığı - 4 Mayıs 2013 AÖF sınavı cevapları, soru ve cevap kitapçığını indirmek için tıklayınız - AÖF vizeler soru cevap kirapçığı (İNDİR)

4-5 Mayıs 2013 AÖF soru ve cevap kitapçığı burada! Soruların kitapçıkları indirmek için tıklayınız

 Milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren Açık Öğretim Fakültesi sınavları bugün başlıyor. Sınvaların soru ve cevapları burada. 

Öğrenci kimliğinizi sınavlarda yanınızda bulundurmak zorunda olduğunuzdan salon başkanı, öğrenci kimliğinizdeki fotoğraftan yararlanarak kimliğinizi belirlemekte güçlük çektiği takdirde. 

ÖSYM açıkladığı bilgilerde Açık Öğretim sınavı AÖF sınavına girmek için AÖF sınav giriş yerleri belgesi bilgilerini açıkladı. 

Evet ÖSYM açıklamasında 4-5 mayıs tarihleri arasında yapılacak olan AÖF Sınavı için öğrencilerin yanlarında bulundurmaları gerektiği malzemeleri açıkladı. 

İŞTE SINAV GİRİŞ YAPARKEN YANINIZDA OLMASI GEREKENLER!

1-Sınava Giriş Belgesi: İlgili sınava ait http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden veya AÖF bürolarından alınan öğrencinin nerede sınava gireceğini gösteren belgedir.
2-Öğrenci Kimlik Kartı veya Belgesi: Anadolu Üniversitesi tarafından verilen Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım Kartı ya da AÖF bürolarınca verilen fotoğraflı ve onaylı “ Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi ”dir. Kayıtlarda verdiğiniz fotoğraf öğrenci kimlik kartınıza aktarılacaktır. Öğrenci kimliğinizi sınavlarda yanınızda bulundurmak zorunda olduğunuzdan salon başkanı, öğrenci kimliğinizdeki fotoğraftan yararlanarak kimliğinizi belirlemekte güçlük çektiği takdirde sizi sınava almayabilir. 

3-Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi: Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi. 
Daha geniş bilgiler için de resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. 

AÖF Mayıs 2013 Vize sınavları 4-5 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak. Sınavlar cumartesi ve pazar oturumu şeklinde iki günde yapılacak. 

AÖF 2013 Vize Sınav Takvimi 

1. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:09.30 
2. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:14.00 
3. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:09.30 
4. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:14.00 

Sınav soru ve Cevapları Açıköğretim e -öğrenme portalında sınavdan 1 gün yada 2 gün sonra paylaşlıyor.

  • Bu haber için ilk yorumu sen yap!

    YORUM YAZ
  • Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Facebook Yorumları
Bu Kategorideki Diğer Haberler TÜMÜ