Sözün bittiği artık icraatın olması gerektiği yerdeyiz.
İdamsa idam olsun.
Ama hemen olsun.
Linçse bu da olsun.
Bu sapıklar yaşasalar ne yaşamasalar ne?
Ruhlarını sattıkları şeytanla aynı yatağa girsinler.
Ve sürgün edilsinler insanlıktan.
"Bu da mı oldu?" dediğimiz demlerdeyiz artık.
Yıkılsın dünya!
Viran olsun her yer.
Kopacaksa kıyamet kopsun daha!
Bundan beteri var mıdır?
4 yaşındaki çocuğa dahi kast eden cüzamlı zihniyetlerin yaşadığı bir dünyada onlarla aynı havayı solumak bizlere verilmiş olan bir cezadır.

Allah için susmayacağız. Korkmayacağız. Avazımız çıktığı kadar yazacağız ve sesimizin yettiği yere kadar haykıracağız.

Artık iyilerin de güzellerin de doğruların da ve namusluların da cesur olması gereken bir dönemdeyiz. Bu cesaret öyle cesetvari bir cesaret olmamalı, kitleleri bir yumruk haline getirmelidir. Ve bu yumruk tecavüzcünün başına inmeli, onun beynini paramparça etmelidir.

Çocuklara kast eden hastalıklı ve sefil adamların boynuna çıkarılmaz bir zil takıp onları toplum içine salmak lazım. Ve herkes de bu zil sesinin sapıklara ait olduğunu bilmeli... Boyunlarına zil takılan bu sapıklar, toplum içinde hiçbir şekilde rahat hareket edemeyecek, huzur bulamayacak hatta aç biilaç geberip gideceklerdir. Çünkü attıkları her adımda çıkacak olan zil sesi onların alnındaki kara lekeye işaret olacaktır. Onların geldiğini gören herkes, tedbirini alacak hatta bu tecavüzcülerin yüzlerine de okkalı bir tükürük atmaktan da geri durmayacaktır.

Bu tür vakalar asla saklanmayacak ve bu vakalar karşısında asla susulmayacak!

Bunu yapacak o kadar yürekli insan var ki bu ülkede bir an önce yan yana gelinmeli ve en acil şekilde bir plan dahilinde bu olayların önüne geçilmeye çalışılmalıdır.Yoksa bu tür olaylar gayet sıradanlaşacak ve en kötüsü de halkın buna tepki vermeyişi olacaktır. Gerekirse bütün bir ülkeyi, yetmezse bütün dünyayı ayağa kaldıracak bir çalışma yapılmalıdır. Çocuk, dünyanın her tarafında çocuktur ve sapık da dünyanın her tarafında sapıktır.

Ar perdesi yırtılmış, ar damarı çatlamış ve beyinleri belden aşağı çalışan bu sapkınlara hiçbir şekilde iyi niyet gösterilmemeli, taviz gösterilmemelidir. Toprağın bile onları kabul edeceğine inanmıyorum. Suyun onları yıkayacağına ve ateşin yakacağına...

Toplum susarsa tecavüzler artarak devam eder. Toplum konuşursa ve harekete geçerse emin olun bu aşağılık yaratıklar gün yüzü dahi göremez bir daha. Tetikte olmamız lazım, bu konuda iri ve diri olmamız icap eder.

Canları cehenneme çocuk tecavüzcülerinin.
İstismarcıların, Allah bin belasını versin.
Kahretsin en şiddetli şekilde onları.
Kelimeler bile kifayetsiz...

Son günlerde biri Adana'da, diğeri Antalya'da olmak üzere iki tane çocuk tecavüzü yansıdı medyaya. İğrençliğin daniskasıydı, insanlığın yüz karası... Ne günlere kaldık Rabbim! Sen masum olan her canlıyı, bu salyalı aşağılıklardan koru. Bu beyinleri belden aşağı olanları yerle bir eyle! Bu uçkur zehirlenmesi yaşayanları kahrı perişan eyle ki aleme ibret olsun.

Çocuklar masumdur. Onların masumiyetini iğfal eden aslında kendi zihinlerini iğfal ediyor, kendi insanlıklarını... Esfele-i safilin dedikleri bunlardır işte!
Adana'daki sapık, 4 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmiş. Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir babanın ise 4,5 yaşındaki kızına 1,5 yıl boyunca tecavüz ettiği ortaya çıkmış.

Boyları devrilesiceler.
Yerin dibine batasıcalar.
Geberesiceler.

En ağır küfürler dilimde ama haya ediyorum sarf etmekten. En ağır beddualar gönlümde, bu bedduaları bütün bereketiyle bu sapıkların üzerine boca ediyorum.
Çocuklara uzanan eller kırılsın. Onlara kem gözle bakan gözler kör olsun. Onlara art niyetle yaklaşan beyinler çürüsün. Ve ahret cehennemi bu sapıkların içinde başlasın. Tutuşsunlar içten içe, yansınlar iyice, yansınlar delice, yansınlar.

Rabbim!
Sen çocukları sapık ruhlu yetişkinlerin kötü emellerinden koru!
Onların masumiyetini muhafaza eyle.
Onların kirlenmemiş dünyalarına ağzı salyalı, beyni kuduzluları musallat etme!
Onlara uzanan elleri un ufak eyle, onlara kem gözle bakan gözleri her iki cihanda kör eyle. Onlara art niyetle yönelen ayakları ters yüz et ya rabbim!
Amin.


GÜRHAN GÜRSES 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Amed 11 ay önce

Cocukları. Kacıranların. Alah. Belasını versin.

Misafir Avatar
Adsız 11 ay önce

Allah razı olsun, Amin. Bilinçsizce kullanılan internetin ve aileye aykırı dizi filmlerin ahlak yönünden insanları zehirlediklerini düşünüyorum. Rabbim insanlarımıza, gençlerimize, bizlere edep haya güzel ahlak versin. Toplum düzeninde şuan en çok ihtiyaç olunan şeyler

Misafir Avatar
gökçe ay 11 ay önce

cocuk iyilik yapsın Allah tecavüz sapıkları yakalacaz bulacaz kilisde gökçe ay coçuk anne sabır versin