Burcunuzun 2019 Yılı Ekim Ayına Ait Aşk, Para, İş, Sağlık Burç Yorumları
Kamuajans.com - Duygu ve düşüncelerimize yön veren burçların yorumları uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Aşk para gibi bir çok beklentinin analizi olan burçların 2019 yılı Ekim ayındaki yorumları belli oldu. Ekim ayına özel tüm burçların aşk ve para yorumlarını araştırdık.

Her burcun kendine has özellikleri vardır. Aynı burçtan olan insanlarda, benzer davranışlar görülür. Bu da bize her burcun bir amacı olduğunu kanıtlar. Hangi burç dünyaya ne amaç ile gelmiş ise, özelliklerinden yola çıkarak tespitler yapılmış ve uzmanlar tarafından da doğrulanmıştır. Bu doğrultuda uzmanlar tarafından Ekim ayı burç yorumlarını araştırdık.

2019 yılının Ekim ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bu ayın burç yorumları merak ediliyor. Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Eğer doğduğunuz noktadan gökyüzüne, Güneş’e doğru hayali bir çizgi çizer ve bu çizgiyi sonsuza doğru uzatırsanız, bu çizginin bir burca ulaştığını görürsünüz. Bir bilim dalı olan burçlar uzmanlar tarafından her burç haftalık aylık yıllık olarak yorumlanıyor.

2019 EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu koç olanlar ekim ayında karşılıklı ilişkilerde biraz yoğun enerji içerisine girebilirsiniz.

Eşiniz, sevgiliniz, iş arkadaşlarınız veya aile içerisindeki tanıdıklarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Hayatınıza karşı bakış açınız değişebilir. Farkındalığınızın artacağı bir döneme gireceğiniz için olumlu kararlar alacaksınız. Finanssal açıdan rahatlayacaksınız. Aile içerisinden yada yakın çevrenizden maddi destek görebilirsiniz.

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu koç olanlar 14 ekim dolunay’da farkındalığınız artacak. Almanız gereken bazı mühim kararlar söz konusu ortaya çıkabilir. Geçmişe ait yarım kalmış bazı konular var ise bunları tamamlayabilirsiniz. Yurtdışına bağlı işleriniz var ise olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te iyi enerjiler sizlerle olacak. Maddiyatınız ile ilgili konular üzerine durabilirsiniz. Borç meseleleriniz var ise bunları düzenlemeye girişebilirsiniz.

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu koç olanlar ekim ayında ikili ilişkilerinizde hareketlilikler söz konusu olacak. Aşk hayatınızda yer alan ilişki dinamikleriniz de küçük küçük değişiklikler söz konusu olabilir. Evli değilseniz bu ay içerisinde evlenmeyi düşünebilirsiniz. Yalnız olan koç burçları bu ay içerisinde yeni insanlar ile tanışma fırsatı elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan çok iyi niyetli insanlar olacak. O kişilere nasıl yaklaşmanız gerektiğini zaman içerisinde anlayacaksınız.

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu koç olanlar ekim ayında aile içerisinden bir kişi rahatsızlanabilir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir akrabanız var ise bir görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Maddi açıdan aile içerisinden bir kişinin beklediği bir para var ise bu para kısa süre içerisinde eline ulaşacaktır. Sosyalleştiğiniz bir dönem içerisine giriyorsunuz. Çevrenizden yeni bilgiler edinmeye açık olacak ve sürekli bir bilgi alışverişi içerisinde bulunacaksınız.

Koç burcu olanlar ve yükselen burcu koç olanlar ekim ayında sağlığınıza biraz daha dikkat etmeye çalışmalısınız. Küçük bir solunum yolu rahatsızlığı yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda üsteleriniz ile biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Ortağınız veya patronunuz var ise o kişilere karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Eğitim hayatınız devam ediyor ise akademik açıdan şanslı bir ay içerisinde olacaksınız. Yapacak olduğunuz çalışmalarda başarılı olabilir ve kariyerinizi yükseltecek güzel yeniliklere adım atabilirsiniz.

BOĞA 

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar ekim ayında iş hayatınız ve aşk hayatınızda güzel hareketlilikler söz konusu olabilir.

Günlük hayat rutinlerinize yönelik bazı geliştirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Ekim ayında enerjiniz oldukça yüksek olacak ve verimli bir şekilde hayatınızda düzenlemeler yapacaksınız. Maneviyatınızı bir tık daha yükseltmek isteyebileceğiniz bir evre içerisine girebilirsiniz. Daha çok hayatınıza denge katmak ve bu dengenin devamlılığını sürdürebilmek adına çalışmalar yapabilirsiniz.

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar 14 ekim dolunay’da kendinize yönelecek ve bilinçaltınız ile ilgili konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Manevizyatınızı yükseltirken aynı zamanda sağlık ve iş hayatınızda ki psikolojinize de yönelmek isteyebilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te bir tık daha duygusal bir süreç içerisine girebilirsiniz. İkili ilişkilerde daha romantik ve hassas davranışlara bürüneceksiniz. Aşk hayatınızda bir çok yeni başlangıçlara şahit olabilirsiniz. İş hayatınızda beklemediğiniz süprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar ekim ayında birlikte olduğunuz kişi ile aranızdaki tatsızlıklar son bulacak. Birbirinizi çok iyi anlayabildiğiniz ve güzel paylaşımlar yapabildiğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız. Her ne kadar iş hayatlarınızın yoğunluğundan dolayı beraber çok az vakit geçiriyor olsanız da bu ay o aksiliklerden sıyrılabileceksiniz. Yalnız olan boğa burçları bu ay içerisinde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Önemli olacak olan nokta ise karşı tarafı kıskanç tavırlarınız ile bunaltmamanız.

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar ekim ayında sosyal çevrenizde dikkat çekmeye başlayabilirsiniz. Yeni arkadaş grupları ile tanışıp farklı etkinlikler içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Ama zaman zaman sosyal çevrenizden uzaklaşmak isteyecek ve kendinizle başbaşa vakit geçirmek üzerine planlamalar yapabilirsiniz. Aile içerisinde sizi gerebilecek bazı konular ortaya çıkabilir. İnsanlar ile iletişim kurma yeteneğiniz gelişeceği için sorunların üstesinden gelmeyi becereceksiniz.

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu Boğa olanlar ekim ayında iş hayatınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşiniz yok ise bu ay içerisinde ilginizi çekecek güzel bir iş teklifi alabilirsiniz. Belli bir işiniz var ise kariyerinizi yükseltmeye yarayacak yeni bir proje teklifi alabilirsiniz. Genel sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz lazım. Çok fazla ağır kaldırmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde bel rahatsızlığı yaşayabilirsiniz. Kilolarınızdan şikayet ediyorsanız diyete başlamanız için oldukça iyi bir zaman dilimi içerisine giriyorsunuz.

İKİZLER

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar ekim ayında aile içi ilişkiler ve sosyal yaşamınızda ki hareketlilikler artacak.

Geçen ayda almış olduğunuz yeni karalar var ise o kararların yansımaları ile karşılaşabilirsiniz. Olumlu bir dönem içerisine gireceksiniz. Yaratıcılığınız ve sanatsal tavrınız yükselecek. Kendinize iyi gelecek günlük hayatınızı renklendirecek etkinlikler içerisine girebilirsiniz. Umut ettiğiniz ve planladığınız konular var ise bunların üzerine durabilir ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar 14 ekim dolunay’da güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Yaz döneminden yarım kalmış bazı konular var ise bunların artık sonuca bağlanması ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili endişelerinizden yavaş yavaş kurtulacaksınız. Uzun zamandır kurduğunuz bir hayaliniz var ise bu gerçekleşebilir.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te iş hayatınıza ve sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Karşınıza çıkabilecek olan sorunları ertelememeli üstüne giderek çözüm yolu aramanızda fayda var.

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar ekim ayında çocuğunuz yok ise bu partneriz ile birlikte çocuk kararı alabilirsiniz. Çocuğunuz var ise onun gelişimine yardımcı olacak bazı güzel yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sevgiliniz veya eşiniz ile birlikte sizi olumlu etkileyecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan her iki tarafında rahat edeceği bir dönem içerisinde olacağınız için birlikte ilişkinize heyecan getirecek tatil veya etkinlik yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar ekim ayında sosyal hayatınızda canınızı sıkan bir kaç kişi olabilir. Ortamda konuşulan konularda size söz hakkı vermeyen ve sürekli benim istediğim olsun diyen bir arkadaşınızla gerginlik yaşayabilirsiniz. Her ne kadar size baskı yapmaya çalışsanızda sağlam tavırlarınız sayesinde kimseyi kırmadan cevaplarını vereceksiniz. Aile ilişkinizde uzun zamandır süregelen sıkıntılı konuları konuşmak isteyebilirsiniz . Sakin tavrınız sayesinde kendinizi güzel bir şekilde ifade edebileceksiniz.

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar ekim ayında kariyerinizde güzel bir başarı elde edebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacak ve maddi açıdan da kazançlı çıkacaksınız. Sağlığınıza bu ay dikkat etmeniz gerekiyor. Sonbahara geçiş yaptığımız için bağışıklığınız da biraz düşme söz konusu olabilir. Bu yüzde beslenmenize iki kat dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğitim hayatınız devam ediyor ise hocalarını veya arkadaşlarınızla bir takım yanlış anlaşılma gibi bir durum yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar ekim ayında yeni oluşumlar ile karşılaşacaksınız. Ev yaşantınız da veya arkadaşlık ilişkilerinizde yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.

Bu dönem içerisinde en fazla enerjinizi tüketeceğiniz yer ev içerisinde ki konular olacak. Maddi durumunuz yeterli ise yeni bir yere taşınma söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinize yönelik alacak olduğunuz bazı kararlarda kararsızlık yaşamayacak ve sizin için en doğru olan kararları rahat bir şekilde alabileceksiniz.

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar 14 ekim dolunay’da değişimlere merhaba diyebilirsiniz. Bu değişimler sizi her ne kadar korkusa da size iyi gelen yenilikler olduğunu zaman içerisinde görebileceksiniz. Kariyerinizde ve ailevi konularda tamamlanmalar yaşayacaksınız.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te hobilerinize yönelecek ve ruhunuzu besleyen konulara doğru başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Aile içerisinde küçük anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Aşk hayatınızda ve maddi durumunuzda bazı süprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar ekim ayında aşk hayatınızda güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Partenerinize onun hoşuna gidecek bazı süprizler yapmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizden ay sonuna doğru bir baskı hissedebilirsiniz. Bu baskı her ne kadar sizi olumsuz etkilese de sorunu çözmeye dair güzel yaklaşımlar içerisinde olacaksınız. Yalnız olan yengeç burçları bu ay içerisinde yalnız kalmak isteyeceksiniz. Geçmişten gelen bir ilişkiniz var ise kafanızda onu tamamen bitirmek isteyebilir ve bunun üzerine çalışmalar yapabilirsiniz.

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar ekim ayında ailenizden biraz daha uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen bazı can sıkıcı konular yüzünden bunalmış ve aile bireyleriniz ile kısa süreli de olsa görüşmek istemiyor olabilirsiniz. Yakın çevrenizden hayatınızda zorlandığınız konulara dair destekler alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde birkaç ele yapmak isteyebilirsiniz. Uzun zamandır arkadaşlığınızı bitirmek istediğiniz bir kişi var ise bu ay net bir şekilde onunla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Yengeç burcu olanlar ve yükselen burcu Yengeç olanlar ekim ayında kariyerinizde bir değişim söz konusu olabilir. Beklemediğiniz bir zamanda sizi fark edecek olan bir kişiden güzel bir iş teklifi alabilir ve statünüzü yükseltme fırsatı elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan fırsatların size olumsuz etkisi strese girmeniz olabilir. Sağlık açısından şanslı bir dönemde olacaksınız. Uzun zamandır yaşadığınız bir sağlık probleminiz var ise bunda bir hafifleme veya bitiş söz konusu olabilir.


ASLAN

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar ekim ayında iş hayatınız ve eğitim hayatınız üzerine yoğun bir şekilde düşüneceksiniz.

Geçen ay almış olduğunuz kritik kararlar var ise bu ay içerisinde onları gerçekleştirebilirsiniz. İletişim konusundan şanslı olacağınız bir dönem içerisine girebilirsiniz. Ateş burcunda olduğunuz için birçok fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda rahatlayacağınız ve geleceğe dönük yatırımlar yapabileceğiniz bir dönem içerisinde olacaksınız.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar 14 ekim dolunay’da hayatınız bir çok alanında değişim yaşayabilirsiniz. Kısa süreli değişimlerden ziyade köklü ve etkisi uzun süren bir değişimler söz konusu olabilir. Akademik konularda bazı yeni girişimler olabilir.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te bu süreçte süprizler ile karşılaşabilirsiniz. Ev yaşantınızda belli başlı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi durumunuz elverişli ise yeni bir ev alma durumu söz konusu olabilir. Ailenizle bol görüşmeli bir yeniay olabilir.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar ekim ayında çocuklarınız ile ilgili konularda bir rahatlama yaşayacak ve partnerinizle birbirinize daha çok zaman ayırabileceksiniz. Partneriniz ile geçmişten gelen bazı konuları oturup tekrar konuşmak isteyebilirsiniz. Çözemediğinizi zannettiğiniz gergin durumlar var ise bu dönemde bu konuları yavaş yavaş çözmeye başlayacaksınız. Yalnız olan aslan burçları ise yeni bir ilişkiye başlamaya tam olarak hazır olacaksınız. Karşınıza sizi etkileyecek bir kişi çıkabilir.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar ekim ayında yakın çevreniz ile olan ilişkinize biraz daha dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Size karşı söylenen şeylere karşı sinirli ve gergin olabilirsiniz. Kardeşiniz var ise aranızda oluşan bir konu üzerine küçük bir anlaşmazlık kendisini gösterebilir. Sosyal çevrenizden belli başlı beklentileriniz ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizde dikkatleri üzerinize çekecek birkaç davranış içerisinde bulunabilirsiniz.

Aslan burcu olanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar ekim ayında iş hayatınız için uzun dönemli seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyor ise yeni gelişmeler yaşayabilir ve sizi heyecanlandıracak fırsatlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda yer alacak olan projeler için bir yurtdışına çıkma durumunuz söz konusu olabilir. Bu ay sağlığınıza biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Sürekli olan baş ağrılarınız var ise bu kendisini migrene çevirebilir. Bu yüzden olabildiğince stresten uzak kalmaya çalışmalısınız.

BAŞAK

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında maddi gelirinizi ikiye katlamak için bir takım düşünceler içerisine gireceksiniz.

Belli bir miktar birikmiş paranız var ise bunu ne şekilde değerlendireceğinize dair yollar düşünebilirsiniz. Bu ay içerisinde harcamalarınıza biraz daha dikkat edebilirsiniz. Size düzenli gelir getirecek olan bir emlakla ilgili konularda şanslı olacaksınız. Hayatınıza karşı daha çok pozitif bir bakış açısına sahip olacaksınız. Bu sayede aksilik yaşasanız bile kısa sürede toparlanabileceksiniz.

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar 14 ekim dolunay’da finans açısından sonuçlanmasını beklediğiniz konular gündeminizde olacak. Vergi veya kredi gibi durumlarınız var ise bunların tamamlanması gibi durumlar söz konusu olabilir.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te iş ve eğitim hayatınızda yeniliklere şahit olacaksınız. Uzun zamandır üzerine düşündüğünüz girişimlere artık başlamak için cesaretinizi toparlayabilirsiniz. Siz yine de yeni şeylere başlarken çevrenizdeki insanlara danışın ve yavaş bir şekilde ilerlemeyi tercih edin.

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında eşinizin veya sizin maddi açıdan bir haber alacağı bir dönem içerisine gireceksiniz. Bu sayede birlikte yapmak istediğiniz farklı etkinlikler var ise bunları gerçekleştirebiliceksiniz.Yalnız olan başak burçları eski sevgili ile bir görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim yönünüz ve ikna kabiliyetinizin yüksek olduğu bir dönem içerisinde olduğunuz için istediğiniz şeyleri karşı tarafa rahatlıkla yaptırabileceksiniz.

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında yakın çevrenizde olan olaylara kafa yorabilirsiniz. Kardeşlerinizle daha çok iletişim içerisinde olacak ve birbirinizi destekleyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara kendinizi ifade ediş biçiminiz oldukça kuvvetli olacak. Sosyal çevrenizde uzaklaşmak istediğiniz bir kişi olabilir. Bu ay içerisinde o kişi hakkında net bir karar alabilir ve gerek duyrsanız hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz .

Başak burcu olanlar ve yükselen burcu Başak olanlar ekim ayında iş hayatınızda yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ticari konular ile ilgili bir işiniz varsa bununla ilgili yeni eğitimler ve projelere dahil olabilirsiniz. Eğitim hayatınız aktif ise kendinizi geliştirmek adına yeni topluluklara girebilirsiniz. Bol fikir alışverişli ve bilgi paylaşımı olan günler sizleri bekliyor olacak. Sağlığınız bu sıralar iyiye gidiyor. Estetik veya diyet gibi sağlıkla ilgili yapmak istediğiniz durumlar var ise bunlar için uygun bir zaman diliminde olacaksınız.

TERAZİ

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ekim ayında kendiniz ile ilgili konulara kafa yorabilirsiniz. Finans açısından beklemediğiniz hareketlikler yaşayabilirsiniz.

Bu dönem içerisinde daha hareketli ve hırslı olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatlara hemen dahil olmak isteyeceksiniz. Hayata ve çevrenizdeki insanlara karşı sabırsız olabilirsiniz. Bu sabırsızlığı kontrol altına alamazsanız ardından canınızı sıkacak bazı olumsuz konular içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek
Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar 14 ekim dolunay’da ikili ilişkilerde köklü değişimler söz konusu olabilir. Sevgiliniz var ise emin olmadığınız konularda netliğe kavuşabilir ona göre adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizden sıkıntı yaşadığınız konulara dair destek alabilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te iş hayatınızda karşınıza güzel teklifler gelebilir. Maddi açıdan sıkıntılı olduğunuz durumlar yerini rahatlığa bırakacak. Her ne kadar rahat bir döneme girsenizde harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Beklemediğiniz bir paranın sizden çıkışı söz konusu olabilir.

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ekim ayında aşk hayatınızda bazı gerginlikler ortaya çıkabilir. Karşınıza çıkan olumsuz konulara karşı çabuk sinirlenebilir ve partnerinizi bu yüzden kırabilirsiniz. Partnerinizin sizi alttan alması ve bu durumun geçiçi olduğunu bilmesi burada önemli bir nokta olacak. Yalnız olan terazi burçları her ne kadar yeni bir ilişkiye hazır olsanızda yeni bir kişiyi bulmak için iki kat uğraşabilirsiniz. İlişki dinamiklerinizin hareketleneceği bu dönemde dış görünüşünüz de değişiklikler yapabilirsiniz.

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ekim ayında sosyal yaşantınız biraz daha aktifleşebilir. Aile içerisinde çözülmesi beklenen konulara karşı sabrınızın tükendiği bir noktada olacaksınız. Çevrenizde yer alan insanlara çok fazla tahammül edemeyebilir ve onlara sinirlenebilirsiniz. Bu sıralar aile ve yakın çevrenizden biraz uzaklaşabilir ve kendinizi sakin kalmaya yönlendirebilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız kişiler var ise onlar ile aranızda gerginlikler var ise o gerginliklerden kurtulacaksınız.

Terazi burcu olanlar ve yükselen burcu Terazi olanlar ekim ayında yüzünüzde veya vücudunuzda estetik işlemleri yaptırmanız için uygun bir ay içerisindesiniz. Çok çabuk iyileşmeler ve toparlanmalar olacaktır. Ay sonuna doğru ev içerisinde veya iş hayatınız içerisinde bazı sakarlıklar yapabilir ve kendinizi yaralayabilirsiniz. İş hayatınız veya eğitim hayatınız ile ilgili ümidinizi yitirdiğiniz bir konunun olumlu sonuçlanmasına şahit olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı bir işiniz var ise güzel anlaşmalara adım atabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar ekim ayının başlarında hayata karşı olan enerjiniz biraz düşebilir.

Sosyal çevreniz ile her ne kadar vakit geçirseniz de etrafınızda çok fazla insan olmasını istemeyebilirsiniz. Hayatınıza dair planlamalar içerisinde bulunsanızda bir türlü bunları gerçekleştirmek adına yeni bir adım atamıyorsunuz. Her ne kadar yavaş ve emin adımlarla yürümek iyi bir şey olsa da biraz harekete geçmeniz de fayda var. Çevrenizde sizi hayal kırıklığına uğratacak bir kişi olabilir buna dikkat etmeniz de fayda var.

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar olanlar 14 ekim dolunay’da geçmişten gelen belli bir sağlık probleminiz var ise bu ortaya çıkabilir. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmeli ve olabildiğince kendinizi yormamaya çalışmalısınız. İş hayatınızda bazı farkındalık yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise bazı yeni kararlar alabilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te yeni başlangıçlar olacak. Hayata karşı olan enerjiniz yenilenecek. Çevrenizde sizin dışınızda gerçekleşen bazı konulara şahit olabilirsiniz. Yakın çevrenizden farklı süprizler yapacak olan birkaç kişi olabilir.

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar ekim ayında aşk hayatınız çok heyecanlı olacak. Sevgiliniz veya eşiniz ile aranızdaki romantizm artabilir. Birbirinize karşı olan tutkunuz ve sevginiz artacak. Partneriniz ile birlikte keyifli zaman geçirmek için bir tatil planı yapabilirsiniz. Yalnız olan akrep burçları çok hareketli ve hızlı bir aşk yaşantısı içerisine gireceksiniz. Çevrenizde dikkat çeken bir burç olduğunuz için hemen hemen gittiğiniz her yerde bir kişinin ilgisi sizin üzerinize çekilecektir. Olabildiğince seçici davranmalı ve karşınıza çıkan herkesle yeni bir ilişki umudu kurmamalısınız.

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar ekim ayında yakın çevrenizin dışında kalan insanlarla çok fazla muhattap olmak istemeyeceksiniz. İnsanlara ve konulara karşı girişken tavrınızı bu ay içerisinde azaltmak isteyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız içerisinde size ihanet edecek olan bir kişi olabilir. Bu kişiyi az biraz tahmin edebiliyorsunuz. Ona hayatınız ile ilgili önemli detayları anlatmaktan vazgeçmelisiniz. Sizin özeliniz olan konuları bu ay içerisinde kimseye anlatmamaya çalışın.

Akrep burcu olanlar ve yükselen burcu Akrep olanlar ekim ayında iş hayatınızda yada eğitim hayatınızda başarı yakalayıp kariyer yapmanıza çok az kaldı. Önünüz de ki tek engel aklınıza gelen fikkirleri başkaları ile paylaşmanız. Çevrenizdeki kişilere bahsetmek yerine siz bu fikirler üzerine uzun uzun kafa yorabilirsiniz. Ruhsal sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Uyku düzeniniz bozuk ise onu düzeltmeye çalışmalı ve ruhsal açıdan sizi rahatlatacak konulara odaklanmaya başlayabilirsiniz.

YAY

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar ekim ayında çevrenizdeki insanlarla çok fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Kendinizi geliştirecek bir çok faaliyet içerisinde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu ay içerisinde hayatınızda yarım kalan konuların tamamlanması söz konusu olabilir. Sanatsal yönünüz yükselişe geçecek. Bir başkası yada kendiniz yeteneğinizin farkına varacak ve buna yönelik maddi gelir elde etme eylemleri ortaya çıkabilir. Maddi durumunuzu geliştirecek ve kazancınızı katlayacak bazı fikirler bulabilirsiniz.

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar 14 ekim dolunay’da şanslı bir döneme gireceksiniz. Hayatınızdan zevk aldığınız her ne var ise daha çok o alanlara yönelecek ve ruhsal bir rahatlama yaşayacaksınız. Sosyal çevrenizle yeni oluşumlar içerisinde bulunabilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te bu dönemde özel hayatınız ile ilgili konuları pek fazla paylaşmak isteyemeyebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili sorunları sorgulayabilir ve sizi iyi gelecek olan şeylere odaklanabilirsiniz.

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar ekim ayında aşk hayatınızda tamamlanmalar ortaya çıkacak. Kararsız kalınan konularda ortak bir karar alma ve uygulamaye geçme durumları söz konusu olabilir. Çocuklarınız ile ilgili yapmak istediğiniz yeni girişimlere bir adım atabilirsiniz. Çocuğunuz yok ise eşinizle çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Yalnız olan yay burçları ve yükselen burcu ay olanlar bu ay içerisinde şanslı olacaksınız. Karşınıza iki farklı kişi çıkacak ve siz bu kişiler arasında tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Doğru kararı vermek için olabildiğince vakit geçirmeye çalışmalısınız.

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar ekim ayında sosyal yaşantınız hareketlenecek. Farklı ortamlara girebilir ve yeni arkadaş çevresi edinebilirsiniz. Zorlandığınız konularda yakın çevrenizden destek ve yardım alabileceksiniz. Hayatınızı yoluna koymak için size herşeyi il yardım eden bir kişinin varlığına şahit olabilirsiniz. Aile içerisinde uzun zamandır konuşulan maddi durumlar ile ilgili konular kısa süre içerisinde netliğe kavuşacak. Herkesin ortak bir noktada karar kıldığı ve hiçbir şekilde gerginliğin olmadığı görüşmeler yapılacak.

Yay burcu olanlar ve yükselen burcu Yay olanlar ekim ayında iş hayatınızı etkileyecek güçlü fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu fırsatlara karşılık çekingen bir tavır gösterebilirsiniz. Bu şekilde yaparsanız kariyerinizde yükselme fırsatını kaybetmiş olursunuz. Bu yüzden olabildiğince fırsatlara adım atmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı bu ay toparlamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden kendinizi fiziksel olarak çok yormayacak ve olabildiğince dinlenmeye çalışacaksınız. Ancak bu şekilde sağlıklı ve dinç bir bedene sahip olabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında kariyer alanınızda yeni oluşumlar söz konusu olacak.

Geleceğinize dair yeni fikirler edinebilir ve bunları hayata geçirmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hayatınıza yönelik almanız gereken bazı yeni sorumluluklar ile karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bir ayrılık söz konusu olabilir. Her ne kadar bu durumdan hep korkmuş olsanızda zamanla aslında sizin için olayların bu şekilde gelişmesinin en iyisi olduğunu anlayacaksınız.

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar 14 ekim dolunay’da önemli kararlar alabilirsiniz. Geçmişten gelen yarım kalmış olaylar var ise bunların sonuçlanması söz konusu olabilir. Aile içerisinde alınacak olan bir karar doğrultusunda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Fakat zamanla bununda üstesinden gelebileceksiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te maddiyatınızı belli bir düzene sokmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Her ne kadar para girişi olacak olsa bile harcamalarınıza bu ay iki kat dikkat etmenizde fayda var.

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında partneriniz ile çözemediğiniz bazı durumlar var ise bunlar üzerine yoğunlaşabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Çözemeyeceğinizi düşündüğünüz bir konu var ise bir yol ayrımına doğru gidebilirsiniz. Yalnız olan oğlak burçları ve yükselen burcu oğlak olanlar yeni başlangıçlara merhaba diyebilirsiniz. Geçmişinizi artık bir kenara koyabilecek ve yeni insanlar tanımaya hevesli olacaksınız.

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında sosyal çevrenizden farklı bakış açılarını görebilir ve hayatınıza uygulayabilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi geliştirmek için yakın arkadaşlarınız ile birlikte bir iş kurma veya yatırım yapma gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içerisinde bir kişinin rahatsızlığı söz konusu olabilir. Kendi işlerinizi ve sorumluluklarınızı bir kenara bırakıp o kişi ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak burcu olanlar ve yükselen burcu Oğlak olanlar ekim ayında kariyerinizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınızın aklına sizi de güzel bir konuma getirecek yeni fikir gelebilir. Patronunuz var ise size verilen projeyi gözlemleyecek ve güzel geri bildirimler de bulunacak. Bu ay sağlığınıza biraz daha dikkat etmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen olumsuz alışkanlıklarınızdan ve davranışlarınızdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

KOVA

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar ekim ayı içerisinde hedeflediğiniz her ne var ise bunların üzerine kafa yormak isteyeceksiniz.

Geleceğe yönelik planlarınızı hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bu planların bazıları yakın çevrenizi ilgilendiren konular olabilir. Bu yüzden olabildiğince çevrenize danışarak adım atmaya çalışmalısınız. Belli bir işiniz var ise bu işten ayrılmak isteyebilir ve sizi daha mutlu edecek olan yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar 14 ekim dolunay’da hayatınıza dair farkındalık yaşayacaksınız. Bu farkındalık iş hayatınızı olumlu bir şekilde etkileyebilir. Hiç beklemediğiniz bir kişiden yeni bir teklif alabilirsiniz. Elektronik cihazlarınızda bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Uzak veya kısa süre gezilere çıkabilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te bu dönem kariyerinizi ve iş hayatınızı etkileyecek. Kariyerinizde beklemediğiniz bir yükselişe geçebilirsiniz. Pek çok kişi işinize yönelik yeni fırsatlar sunabilir.

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar ekim ayında partnerinizle ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kararlar kendisini ortak yeni bir iş yapma olarak gösterebilir. Yada evlilik kararı alabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa bu ilişkide ki soru işaretlerinden kurtulacak ve daha refah bir ilişki dinamiği elde edeceksiniz. Yalnız olan kova burçları ve yükselen burcu kova olanlar beklemediğiniz bir kişiden teklif alabilirsiniz. Bu kişiye karşı olan bazı hisseleriniz var fakat sizi fark etmediğini düşünmüşsünüz. Bu düşüncelerinizde yanıldığınızın farkına varacaksınız.

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar ekim ayında aile içerisinde birlikte karar almanız gereken konularda kendiniz karar vermek isteyebilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdeki insanlardan sert bir tepki alabilirsiniz. Arada oluşan gerginliği yok etmek için başkalarının fikirlerini de dikkate almanız lazım. Yakın arkadaşınızdan bu ay içerisinde güzel bir haber alabilirsiniz. Ayrı düştüğünüz bir kişi var ise bu ay onunla görüşmek için güzel bir fırsat elde edebilirsiniz.

Kova burcu olanlar ve yükselen burcu Kova olanlar ekim ayında iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda mutlu olmadığınız konulara odaklanacaksınız. Bu konuları bulup iyileştirmek için ne yapabileceğinize bakacaksınız. Kariyerinizde yükselişe geçebilmeniz için çalışma ortamınızda oldukça rahat ve huzurlu olmanıza ihtiyacınız var. Ekim ayı içerisinde sağlığınızda bir takım sıkıntılar ortaya çıkabilir. Mevsim geçişi yüzünden soğuk algınlığı yaşayabilir ve yorgun düşebilirsiniz.

BALIK

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar ekim ayının başında terazi burcuna giren yeni ayın etkileri ile merhaba diyeceğiz.

Uzun zamandır dilediğiniz yurtiçi veya yurtdışı gezisi var ise bu gerçekleşebilir. Çevreniz ile iletişiminiz giderek güçlenecek ve istediğiniz her ne var ise kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Medya ve basın ile alakalı bir işiniz var ise yeni bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Resmi bir yerden beklediğiniz bir haber var ise buna dair yeni bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar 14 ekim dolunay’da para konularınıza odaklanacaksınız. Elinize geçecek olan bir para var ise bu parayı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. İş hayatınızda yeni fırsatlar elde edebilirsiniz.

28 ekim 2019 yeni ay akrep’te bu dönem bol bol gezebilirsiniz. Eğitim hayatınız için yurtdışına çıkabilirsiniz. Olabildiğince yeni fikirlere açık olmalı ve bunların üzerine düşünmelisiniz.

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar ekim ayında aşk hayatınız da biraz daha duygusallaşabilirsiniz. Partneriniz ile tartıştığınız konularda fazla hassaslık ve alınganlık gösterebilirsiniz. Ancak sevgiliniz sizi çok iyi tanıyan bir kişi olduğu için bu tatsız konuları çok çabuk tatlıya bağlayabileceksiniz. Yalnız olan balık burçları ve yükselen burcu balık olanlar bu ay yalnızlıktan kurtuluyorsunuz. Uzun zamandır gönlünüzde yer etmiş bir kişi var. Bu kişi ile konuşma cesareti bulacak ve ona duygularınızı açıklayacaksınız.

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar ekim ayında aile içerisinde bir kişinin bebek beklediği haberini alabilirsiniz. Gelecek olan bu bebek sayesinde hane içerisinde ki enerji yenilenecek ve güzel gelişmeler ortaya çıkacak. Yakın çevrenizde sizden borç isteyecek olan bir kişi olabilir. Ona bu istediği parayı vermeden önce ne kadar bu kişiye güvendiğinizi üzerine düşünmelisiniz. Aksi taktirde siz zor durumda kalabilirsiniz. Kardeşleriniz ile birlikte yapmak istediğiniz fakat bir türlü zaman bulamadığınız bir konuyu gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Balık burcu olanlar ve yükselen burcu Balık olanlar ekim ayında işinize yönelik bazı reklam çalışmaları yapmak isteyebilirsiniz. Bu çalışmaları yürüttükten sonra iş hayatınızda bir hareketlilik ve bereketlilik söz konusu olacaktır. Kariyer basamaklarını yavaş yavaş tırmandığınız bir dönem içerisine gireceksiniz. Aldığınız kararlardan emin olduğunuz zaman bu gelişmeleri görmeye başlayacaksınız. Bu ay sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Genel bir sağlık probleminiz var ise ihmal etmemeye özen göstermelisiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Natavan 4 gün önce

Ben balik burcuyum merak ediyorum balikla aslan birlikde ola bilirmi awk konusunda lutfen cevap yazin

Misafir Avatar
Hatice Usta 5 gün önce

Neden net ifadeler yok?

Misafir Avatar
Eylül 7 gün önce

Burcunun öğrenmek istiyorum

Misafir Avatar
Efsun 2 hafta önce

Balık Burcu aşk yorumu beni tatmin etmedi

Misafir Avatar
gftxrufs 3 hafta önce

akrep burcu olmusum

Misafir Avatar
Masal 3 ay önce

Ben başak burcuyum beni bu ay neler bekliyor

Misafir Avatar
Masal 3 ay önce

Ben başak burcuyum beni bu ay neler bekliyor

Misafir Avatar
Şahin öz 3 ay önce

Ben bokscu olmak istiyom olacakmıyim sizce balık burcu