Şubatta 10 bin Öğretmen Atanacak!

AK Parti genel başkan yardımcısı Nurettin CANİKLİ bugün Beyaz TV de katıldığı bir programda şubatta 10 bin öğretmenin atanacağını belirtti.


AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, bugün Beyaz tv de katıldığı bir programda gündeme ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu. İzleyicilerden gelen bir soru üzerine,şubat 2014'te 10 bin öğretmen atanacağını ,bunun planlamasının yapıldığını kaydetti. CANİKLİ eğitimle ilgili gelen diğer sorular için detaylı bilgi sahibi olmadığını ancak şubat ataması ile ilgili atamanın yapılacağı hakkında bilgi sahibi olduğunu kaydetti.
Dileğimiz şu anda okulların açılmasından bir hafta geride kalmasına rağmen geçen binlerce boş ders ve sınıfın öğretmenine kavuşması adına bu sayının en azından 10x2 olmak üzere 20 bin öğretmenin atanmasıdır.

Kamuajans.com/ÖZEL

 

Bu yazı/habere ait tüm haklar Kamuajans.com'a aittir. "Kamuajans.com" şeklinde link verilmesi kaydıyla içerik kullanılabilir. Link vermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
öğretmen 2 yıl önce

öğretmen atamaları yılda bir kez yapılacak,okullarda fazla öğretmen var.meb öğretmenleri norm fazlası asla yapmak istemez,sınıf öğretmenleri zaten norm fazlası oldu.

Misafir Avatar
mehmet 2 yıl önce

milli eğitim yetkililerine sesleniyorum duyun bizi 2000 açık kalan kontenjanının hepsini biz tarihçilere verin ne olur lütfen cumhuriyet tarihi boyunca biz norm fazlası olamadık bi defa norm fazlası olalım diğer branşlar bizi kıskanısın yürüyüşümüz değissin çaktırmadan biz yeniceriler olarak sizi destekleriz padışahı değil pargalı misalı sizinde çocuklarkınız var lütfen bu rekoru biz de kıralım ne olur söz bundan sonraki atamalarda biz norm fazlası olacağız ya bizden atamazsınız ödeşmiş oluruz ne olur ne olur ne olur lütfen biz de norm fazlası olalım hiç olamadık bak küserim tontiş amca

Misafir Avatar
Tarihçi 2 yıl önce

şubatta en az 20.000 alım bekliyoruz.. lise branşlarına ağırlık verilmesini istiyoruz.açıkta kalan öğretmenler lise hocalarıdır.şubatta en az 20 bin alım olmalıdır

Misafir Avatar
tarihçi 2 yıl önce

tarihe 500 atama istiyoruz.

Misafir Avatar
ATAMA 2 yıl önce

olan geçen sene sınırda bekleyen öğretmenlere oldu...Allah büyük...

Misafir Avatar
resimmm öğr 2 yıl önce

görsel sanatlara 500 kontenjan verin hakkımızı yedinz zaten bu yıl

Misafir Avatar
sema kalbişen 2 yıl önce

sertifikalı fen edebiyat mezunlarının maduriyetini giderin artık yeter

Misafir Avatar
ibrahim 2 yıl önce

yanlış hatırlamıyorsam bunun 500ü seçmeli kürtçe öğretmeni alımına ayrılacak çünkü sözleşmeli olarak atamayı düşünüyorlardı seçim öncesı