2018 İÜ AUZEF (Bahar Dönemi) Ara Dönem Sınavı Giriş Belgeleri
KamuAjans.Com - İÜ AUZEF Ara Sınavlar öğrencilerin tercih ettiği sınav merkezlerinde merkezi sistemle “sınavların akademik takvimde belirlenen tarih ve saatte bütün sınav merkezlerinde eş zamanlı” ve gözetimli olarak yüz yüze yapılır. Açık Öğretim Fakültelerinden birisi olan İstanbul Üniversitesi AUZEF sınavlarının tarihleri daha önce sınav takvimi olarak üniversite tarafından açıklanmıştı. AUZEF İnternet Adresi: http://auzef.istanbul.edu.tr/  Kayıt işlemi “Online Kayıt”, “Öğrenim Bedelini Ödeme” ve AUZEF tarafından yapılacak olan “Kesin Kayıt” adımlarından oluşmaktadır.


AUZEF BAHAR DÖNEMİ ARA DÖNEM SINAVLARI NE ZAMAN?

AUZEF resmi internet sitesinden yayınlanan akademik takvime göre AUZEF Bahar Dönemi Ara Dönem Sınavı 21-22 Nisan 2018 VE 28-29 NİSAN 2018 tarihlerinde yapılacak. 

Değerli Öğrencilerimiz,

21-22 Nisan 2018 tarihinde yapılacak E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Sınavı) ile AUZEF ara sınavları aynı tarihlere denk gelmektedir. E-KPSS sınavına girecek AUZEF öğrencilerinin mağduriyet yaşamaması için aşağıda belirtildiği şekilde düzenleme yapılacaktır. E-KPSS sınavına girecek öğrencilerimi için; E-KPSS sınav giriş belgelerini ibraz ettikleri takdirde ara sınavlar 28-29 Nisan 2018 tarihinde yapılacaktır.

Bunun için ilgili öğrencilerin en geç 18 Nisan 2018 Çarşamba Günü saat 17:00’ye kadar Çözüm Talep Sistemi “Sınav Yerimi veya Zamanımı Değiştirebilir miyim?” kategorisine E-KPSS Sınav Giriş Belgeleriyle birlikte talep oluşturmaları gerekmektedir. 
Farklı kategori üzerinden ya da 18 Nisan 2018 Çarşamba Günü saat 17:00’den sonra yapılacak talepler işleme alınmayacaktır. E-KPSS sınavına katılım durumu olmayan tüm öğrencilerimiz için sınav tarihi 21-22 Nisan 2018’tir.

AUZEF DEKANLIĞI

2017-2018 Bahar Yarıyılı Sınav Giriş Belgeleri yayınlanmıştır. Belgelerinizi AKSİS kullanıcı adı ve şifrenizle 
http://sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

Bahar Dönemi Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları) 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde, Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) 30 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak.

Öğrencilerimiz sınavlarına “Sınav Merkezi Tercihi” döneminde tercih ettikleri sınav merkezinde girmek zorundadırlar. Aksi belirtilmediği sürece öğrencilerimiz ilk yedi haftanın konularından sorumludur.

Sınavlar cumartesi sabah ve öğle, pazar sabah ve öğle olmak üzere 4 oturumda gerçekleştirilir. 
Hangi dersin hangi oturumda olacağı ölçme ve değerlendirme birimince ilgili bölümün dönem dersleri dikkate alınarak hazırlanır.

Öğrenciler dersinin/derslerinin bulunduğu sınav oturumlarında sınav alınır. 
Sınavlarda aksi belirtilmediği sürece her ders için 20 soru sorulmakta ve soruların çözümü için 30 dakika süre verilmektedir. Sınav süresi her oturum için ders sayısı X 30 dk. ya göre belirlenir.
Sınav bina ve salonlarına girerken Öğrenci Kimlik Kartına gerek yoktur.

Öğrencilerimiz sınav salonuna girebilmeleri için Sınav Giriş Belgesi ve Nüfus Cüzdanı yeterlidir. Sınav salonlarına CEP TELEFONU ile kesinlikle girilemez.SINAV TARİHLERİ

Vize, Bitirme, Telafi ve Tek Ders Sınavı Tarihleri Güz Dönemi Bahar Dönemi
Ara Dönem (Vize) Sınavları  02 ARALIK – 03 ARALIK 2017  21 NİSAN – 22 NİSAN 2018
 28 NİSAN - 29 NİSAN 2018
Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları)  23 ARALIK – 24 ARALIK 2017  26 MAYIS – 27 MAYIS 2018
Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları)  27 OCAK – 28 OCAK 2018  30 HAZİRAN – 1 TEMMUZ 2018


KamuAjans.com - Özel Haber
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Nedime 1 hafta önce

Artık yayınlayın şu belgeleri bu ne biçim bir sistem ya biraz şu öğrenci topluluğunu düşünün ya

Misafir Avatar
Şerafettin 1 hafta önce

Vizelere bir hafta kalmış haka sınav giriş belgesi yayinlanmamis hangi ders hangi gün hala bilmiyoruz ! Nasıl bir sisteminiz var

Misafir Avatar
Sedef 1 hafta önce

Yani şu giriş belgesini 10 gün önce de yayın layık isterseniz yani bizde ona göre izin alıyoruz rica ediyorum

Misafir Avatar
hasangürbüz tümentümür 4 ay önce

Telafi sınavı giriş belgelerini bu hafta yayınlamanız mümkün mü?

Misafir Avatar
Fidan 4 ay önce

Final giriş yerleri açıklanmadı

Misafir Avatar
........... 5 ay önce

belgeler yayınlandı sinav.istanbul.edu.tr adresinden alabilirsiniz.

Misafir Avatar
Aykut 5 ay önce

Kardeşim şunun şurasında kalmış 3 gün yayınlayın şu belgeleri artık. Çok rahatsınız.

Misafir Avatar
Ebru 5 ay önce

Artık şu sınav giriş belgesini yayinlasaniz çok iyi olucak bu nasıl bi sistem yaa